Jump to content

nabízím Grafika - rôzne


Tosi

Recommended Posts

Zdravím, rozhodol som sa trocha vypratať knižnice, tak sa aspoň pokúsim niečo z toho predať. Ešte chcem vopred povedať, že cena nemusí byť pevná, avšak záleží mi na tom, na čo bude použitá, pre schopné projekty viem poskytnúť aj zadarmo. Naviac zaručujem, že po odkúpení nebude z mojej strany materiál ďalej šírený. Ešte jedno upozornenie, aby ste mohli otvoriť mnou vytvorený PSD súbor, musíte mať verziu CS6 alebo novšiu.

 

Apollinaris(iPad UI): 10€

 

t0ygqy3fd9d5yk4qfd29_thumb.jpg oaba46far9edx02zydqa_thumb.jpg 9qyc4yhp4x1tmaivymwn_thumb.jpg  hbdvuw800py0eg6x07ec_thumb.jpg

 

- Dve farebné schémy (modrá / červená)

- Prihlásenie, registrácia a zabudnuté heslo

- 2 PSD súbory (vertikálne a horizontálne zobrazenie)

 

404 page: Zdarma

 

p6uhjj1wvaj2rycvsyt1_thumb.jpg

 

- Štyri farebné schémy (oranžová / modrá / červená / zelená)

- Swansea (použitý font, pribalený)

- 1 PSD súbor

 

Dark Video Player: 10€

 

6193s8hszmj1o6a1s0qs_thumb.jpgzttyzqft9sb431jx93m3_thumb.jpg

 

- Všetky elementy v dvoch stavoch (Normálne & aktívne)
- Stav prehrávania v dvoch variantách (Len čas & Čas + náhľad)
- Nastavenia
- Všetky ikonky + ďaľšie použiteľné sú pribalené

 

Webový návrh: 20€

 

kc5mlpgmyaqrxqe855vu_thumb.jpg

 

- Viac účelový návrh

- Navrhnuté rôzne panely

 

Farebné buttony: Zdarma

 

raktcz0qcif9fm9tobk4_thumb.jpg

 

- 5 farebných schém

- 3 rôzne variácie

Link to comment
Share on other sites

Hele, fakt promiň, ale 2e za 404 kde je jenom oranžová barva. Jinak všechno vypadá jako z win. 8. Jediné co sem i libí je ten návrh:) Ten je fakt dobrej.

Link to comment
Share on other sites

Hele, fakt promiň, ale 2e za 404 kde je jenom oranžová barva. Jinak všechno vypadá jako z win. 8. Jediné co sem i libí je ten návrh:) Ten je fakt dobrej.

Ono, vždy si treba prečítať popis. Je tam len jeden obrázok, kvôli obmedzeniu. Farebné schémy sú 4.

Link to comment
Share on other sites

Takovou 404 stranku vam udelam zdarma behem 2 minut i se spustenim malovani popr. PS, ale na to by to byla skoda :d No ne, fakt. Za tohle chtit penize? To nemyslis vazne :d

Link to comment
Share on other sites

Kamo, kdo dneska leze na placene hajzliky? :d Obchodni centra to vzdy jisti :) A sorry za OT...

 

Jo a i ty buttony taky nevim. Daji se v pohode sehnat na netu hezci a zdarma, jako dalsi veci co tu nabizis. Nejsem si bohuzel jisty, zda tohle zrovna zde na pawnu udas...

Link to comment
Share on other sites

404 a buttony som dal voľne na stiahnutie. Ako som vravel, so mnou sa dá dohodnúť, Stále som študent, naviac by som bol aj rád aby si ľudia zobrali tento topic ako referenciu na mňa. O ten predaj mi až tak nejde :)

Link to comment
Share on other sites

Vidieť že si študent keď toto predávaš :d.

Kedysi na našom gympli jeden predával hranie na mobile, nie hry, ale len hranie :d.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...