Jump to content

hledám Grafická karta (GPU)


ŠiMií

Recommended Posts

Ahoj , lidí hledám pomoc někoho zkušeného jelikož jsem dostál odkaz na tohle forum , tak bych se chtěl poradit..Ohledně výběru (GPU) do počítače. Ze záčatku jsme pářil na Integrované grafické kartě poté jsem dostal GT 460 jela v klidu , ale podobu doby mi už nestačila , hry se vylepšovaly a mé oči chably :-D Tak jsme si pořídil GTX 260.
A můj problém je ten že jsem se mojí " debilitou " do toho vrtal a hledal na netu , jak si vybírat HERNÍ grafiku. A dočet jsem se že možná jsem udělal i špatně.. Pry se musím dívat na rychlost jádra nebo na frekvencí rozlišení monitoru a bla bla bla plno hodně věcí.. Taky jsem se dočetl že i na sestavu.. Tak tady zadavam co mám v bedně.

CPU- Intel Core 2 Quad Q8400 
HDD- 250 Gb 7500 otáček. ale má už nějaký rok za sebou.
RAM-4 Gb 1333Mhz.
Základní deska - p5g43t-m pro (blbnou už jacky a podobně)
GPU - GTX 260
Monitor- 19" Rozlišení 1280x960.

Prosíl lidí poraďte co bych měl nutně upravít na hraní..Třeba hra World of Warcraft na které jsem byl závislý , tak jsem si myslel že na tehle sestavě s touhle Grafikou pojede na ULTRA ale jede na minimalni.. grafické nároky :(
Děkují předem.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj neříkám, že tady nejsou odborníci napiš to třeba na živě tam ti poraděj dobře nebo nějaké fórum zaměřené přimo na PC. Jinak asi máš RAM-4 Gb 133Mhz. Tak to se nedivím 133 Mhz je hodně málo. 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj neříkám, že tady nejsou odborníci napiš to třeba na živě tam ti poraděj dobře nebo nějaké fórum zaměřené přimo na PC. Jinak asi máš RAM-4 Gb 133Mhz. Tak to se nedivím 133 Mhz je hodně málo. 

Na " živě " pošleš odkaz něbo ěnco takového ? No já do Zakaldní desky větší ani nemůžu dat.. Máx je 8 Gb s 1333Mhz.. :(

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsi někdy WoW ? Ty požadavky jsou " Trapné " ... 
Minimální požadavky 
Win Xp (Servis Pack 3) Vista i na 7čcé se to dá hrát luxusně ;)


Procesor Intel Pentium 4 1,3 Ghz AMD Athlon XP 1500+
Ram 512 Mb Vista 1 Gb.
Grafika GeForce 2 s 32 Mb , nebo ATI Radeon 7200

Maximální požadavky 
Windowsy to samé..
Procesor Dual-core (Dvou jádro) - Intel Pentium D nebo AMD Athlon 64 X2
Ram 1 Gb Vista 2 Gb 
Grafika GeForce 7600 GT s 128 Mb nebo ATI Radeon X1600
Link to comment
Share on other sites

Jde o to, jaký wow hraješ.

 

Jinak, máš nainstalované nejnovější ovladače?
Když to nastavíš na maximální detaily, tak se ti to seká hned a nebo až po nějaké době se to začne sekat?
 

Link to comment
Share on other sites

Zkus si stahnout program NVIDIA Geforce Experience, tam ti to nabidne aktualni ovladace ke stazeni + ti to optimalizuje danou hru tak, aby ti fungovala co nejlepe. Zkus to :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsme si stáhl ten program " NVIDIA GeForce Experience " a jak kliknu na tu záložku " Hry " tak mi tam všude ukazuje fajfku kromě grafiky .. a nad tím mí píše že " Bohužel NVIDIA GeForce Experience nemůže optimalizovat hry na tomto počítači " . Co s tím teď a co pak ? :-) Jak to sprovoznít ? :-)70kz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zkus vypnout dynamic shadows

Jo jak to vypnu je to lepší ;-) ale přeci bych to měl hrát na takové sestavě na " SUPER MEGA ULTRA " Detaily ne ?

Hele a jak ti jedou ostatní hry ? např bf3 apod

Takové hry nemám... Jediné co jsem měl a mám je Dirt 3.. ale to jsem měl na té předchozí grafice.. a jelo to tak půl na půl ;-) Na tehle jsme to nezkoušel pač nemám jak to instalnout nemám DvD rom.. a internet hrozný.. :3

Link to comment
Share on other sites

 

Jo jak to vypnu je to lepší ;-) ale přeci bych to měl hrát na takové sestavě na " SUPER MEGA ULTRA " Detaily ne ?


Takové hry nemám... Jediné co jsem měl a mám je Dirt 3.. ale to jsem měl na té předchozí grafice.. a jelo to tak půl na půl ;-) Na tehle jsme to nezkoušel pač nemám jak to instalnout nemám DvD rom.. a internet hrozný.. :3

 

No právě,tvoje grafika rozjede i bf4 na ultra a proto by vubec němela mít problém s wowkem.... Zkus se kouknout jaký máš využití procesoru

Link to comment
Share on other sites

No právě,tvoje grafika rozjede i bf4 na ultra a proto by vubec němela mít problém s wowkem.... Zkus se kouknout jaký máš využití procesoru

 

 

Jak zjistím to využití procesoru ?

 

Ok zjistil jsem to.. Správce (uloh) nebo co to..

No tam mám 4% 3 % a všechny grafy jsou stejné..

 

 

Jak zjistím to využití procesoru ?

 

Ok zjistil jsem to.. Správce (uloh) nebo co to..

No tam mám 4% 3 % a všechny grafy jsou stejné..

A při zapnutí WoW mám od 44% až po 77%

Tak mě napadlo nemůže mi to zpomálovat HDD ?? má pouhých 250 Gb +/- Sata 2  a asi 100 tisíc let.. :-) je to nějaka šunka co jsem doma našel ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jak zjistím to využití procesoru ?

 

Ok zjistil jsem to.. Správce (uloh) nebo co to..

No tam mám 4% 3 % a všechny grafy jsou stejné..

 

Tak mě napadlo nemůže mi to zpomálovat HDD ?? má pouhých 250 Gb +/- Sata 2  a asi 100 tisíc let.. :-) je to nějaka šunka co jsem doma našel ;)

To je určitě možny , zkus si pujčit nějaky jiny.Jakou ma rychlost otáček ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...