Jump to content

hledám Hosting warez


milhaus52

Recommended Posts

Zdravím potřeboval bych nějaký hosting, který bez problému vezme web s warez. Měl by být za rozumnou cenu a nejlépe s neomezeným datovým přenosem.

Rozhodně nechci nějaký, kde mi za měsíc řeknou, že nebudou můj web hostovat. Nepůjde přímo o warez, ale o něco podobného např. KinoTip. 

Předem díky za odpovědi ;).

Link to comment
Share on other sites

Je sice hezké, že chceš udělat web se online filmy, ale jestli jsi koukal na televizní zprávy, tak to v této době není bezpečné. Jeden kluk zato dostal 2 roky vězení a 4 milióny pokutu. Být tebou, tak bych si počkal, jestli Pirátská strana prosadí "Odkaz není zločin" a pak bych to teprve vytvořil.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím potřeboval bych nějaký hosting, který bez problému vezme web s warez. Měl by být za rozumnou cenu a nejlépe s neomezeným datovým přenosem.

Rozhodně nechci nějaký, kde mi za měsíc řeknou, že nebudou můj web hostovat. Nepůjde přímo o warez, ale o něco podobného např. KinoTip. 

Předem díky za odpovědi ;).

vlastny server :p:d ( linux vps mas aj za 5 € mesacne )

Link to comment
Share on other sites

Kup si priemerny server do obyvačky, zapoj na internet a fičíš.
Ešte nezabudni zapnuť VPN ka a ešte si založ další server ktory bude len proxy odkazujuci na proxy a si v suchu ;).
Alebo len zisti akym sposobom funguju videa, sprav si "Movie Tracker" a tiež si v suchu, ako ptb.

Link to comment
Share on other sites

Šikula?
Keď ho chytili nie je to až taký šikula ;).
"CHlapec se stal nejmladším pirátem" aneb "Chlapec se stal nejhorším pirátem" :d.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Šikula?

Keď ho chytili nie je to až taký šikula ;).

"CHlapec se stal nejmladším pirátem" aneb "Chlapec se stal nejhorším pirátem" :d.

To byla ironie víš :)

Link to comment
Share on other sites

Od Decembra 2013 je rozsiahla akcia na uploaderov v CZ/SK. Co poznam tak zatial styria boli na vysluchu, jeden uz zaplatil pokutu, zobrali im PC aj disky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...