Jump to content

nabízím Kvalitní VPS servery za bezkonkurenční cenu


in-host.cz

Recommended Posts

Všechny Vás zdravíme,

 

Dovolujeme si Vám předvést náš nový projekt IN-HOST.cz, který se primárně specializuje na poskytování Virtuálních serverů. Nabízíme Vám kvalitní VPS servery za opravdu bezkonkurenčně nízké ceny. Garantujeme 99,8% dostupnost. Samozřejmostí je i garance konektivity a vyhrazení výkonu čistě pro Váš VPS server. Další samozřejmostí je možnost si naše služby na dva dny zcela bez platně vyzkoušet, stačí nám naspat na náš e-mail: [email protected]

Více informací naleznete zde: http://in-host.cz/virtualni_servery

 

S přáním pěkných dnů IN-host.cz

Link to comment
Share on other sites

Bez konkurenční ceny to možná budou, ale i tak bych nechtěl platit za něco, co nepotřebuji.
Budu např. potřebovat 8GB RAM, 50GB HDD a 1x CPU 2,6Ghz a to jak tak koukám do ceníku u vás nedostanu, jelikož tam není manuální konfigurace. 

Link to comment
Share on other sites

Bez konkurenční ceny to možná budou, ale i tak bych nechtěl platit za něco, co nepotřebuji.

Budu např. potřebovat 8GB RAM, 50GB HDD a 1x CPU 2,6Ghz a to jak tak koukám do ceníku u vás nedostanu, jelikož tam není manuální konfigurace. 

Jakto že není :d a co je tarif Individual ? ;) Vytvoříme jakýkoliv tarif na míru pro zákazníka 

Pro samp : nejdou udělat složky v další složce. Příklad vytvořím Složku1 dám otevřít - v ní vytvořím Složku2 dám otevřít a hodí to Error : Složka Složka1Složka2 neexistuje.

Prejmenujte tu slozku a bdue to vcajku ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakto že není :d a co je tarif Individual ? ;) Vytvoříme jakýkoliv tarif na míru pro zákazníka 

Prejmenujte tu slozku a bdue to vcajku ;)

Nemohu to přejmenovat mód má mít vytvořené určité složky ,do kterých se mají ukládat soubory.

Link to comment
Share on other sites

Nikde nevidim ci je to Windows alebo Linux

 

Jasně, že linux. Na OpenVZ windows server těžko rozjedeš. :d Kdybys opravdu chtěl pořádné VPS, na kterém není problém ani windows, víš, kde ho najdeš. ;):d

Link to comment
Share on other sites

Jasně, že linux. Na OpenVZ windows server těžko rozjedeš. :d Kdybys opravdu chtěl pořádné VPS, na kterém není problém ani windows, víš, kde ho najdeš. ;):d

 

Windows serever je nepozitelny system :d

Link to comment
Share on other sites

Neviem čo je "nepozitelny", ale asi to mala byť urážka na Windows Server, s ktorou velice nesúhlasím.
Z akého praktického dôvodu tieto servery nepodporujete? Keby ste vytvorili jeden tarif, na ktorom vy sa dal nainštalovať Win Server, určite by si to nikto neobjednal a ten čo by to urobil by vedel prečo.
Verím, že ako bežný server je pre bežného používateľa nanič, ale pri niektorých činnostiach je nenahraditelny.

Link to comment
Share on other sites

To, že vaše VPS servery fungují na paravirtualizaci,nemají přímý přístup k HW a tudíž na nich není možné provozovat Windows servery ti nedává právo urážet win server. :d Říkáš, že je nepoužitelný, ano co se týká hostingu in-host.cz tak máš pravdu....

Link to comment
Share on other sites

Dostal jsem VPS na zkoušku a jsem spokojen mám konfiguraci Student + a musím říct že jsem neměl ani jeden výpadek vše jelo jak má a to tam mám komplet web server + 2 herní server + 1ts3 server a procesor nejde víš jak nad 50 % a to ve většině se drží ještě níž! :)

Link to comment
Share on other sites

SAMP a TS3 se spokojí s pár MB RAM, to jim stačí, takže jestli máš 50% CPU, gratuluji. ;)

A pokud tam máš CSko, tak pokud je prázdný server, hibernuje. Jakmile se ti tam někdo připojí přetížíš to, zvaš si připlatit větší konfiguraci, alespoň: Virtuální server 5120 :p

 

BTW: Server na kterém jsou VPS je taky na slovensku v DC DataNetworks s.r.o. jako web?

Link to comment
Share on other sites

Ve vseobecnych podminkach je bod

1. Uhrazením vystavené faktury, přebírá Klient veškerou zodpověd nost nad svým účtem a daty, které jsou uloženy na serveru.

 

plus

 

Poskytovatel nenese jakoukoliv odpovědnost za ztrátu Vašich dat.

A co kdyz treba odejte disk ? To pak resite jak ?

 

10. Klient je povinen využívat zakoupené služby tak, aby neomezil provoz Poskytovateli či
ostatním Klientům (zátěžový software, rozesílání „SPAMU“, ).

kdyz mi nekdo zaflooduje server, a nejakou chvili to bude trvat nez bude dany utocnik zablokovan, znamena to ze tato podminka byla porusena ? :)

Link to comment
Share on other sites

Na 10. není nic divného na VPS se sdíleným výkonem v agregaci. Když VPS přetížíš, způsobíš újmu i ostatním zákazníkům který s tebou sdílí výkon. :d

Link to comment
Share on other sites

Na 10. není nic divného na VPS se sdíleným výkonem v agregaci. Když VPS přetížíš, způsobíš újmu i ostatním zákazníkům který s tebou sdílí výkon. :d

Ja jsem 4x 2.5GHz CPU povazoval za dedikovany server :d

Link to comment
Share on other sites

Ve vseobecnych podminkach je bod

plus

A co kdyz treba odejte disk ? To pak resite jak ?

kdyz mi nekdo zaflooduje server, a nejakou chvili to bude trvat nez bude dany utocnik zablokovan, znamena to ze tato podminka byla porusena ? :)

 

hráč na tvém serveru není klient ale návštěvník tvého vps

 

klient ve smyslu majitel)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem 4x 2.5GHz CPU povazoval za dedikovany server :d

 

 

Nejde o konfiguraci VPS, ale způsobu jak funguje...

 

Nemůžeš porovnávat server s OpenVZ paravirtualizací (nižší forma virtualizace) s dedikovaným serverem ? :d

Jako by jsi porovnával auto a plastovým autíčkem, které navíc nemá kola. :d

 

Vysvětlení:

1. Fyzický server

2. Virtualizace - Běžné VPS na úplné HW virtualizaci ( VKM, VMware a jiné kvalitní virtualizace )

3. Paravirtualizace (VPS in-time.cz OpenVZ) - OpenVZ je vlastně jenom takový ne říliž optimální program, který rozdělí VPS na mini VPS do kontajnerů.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...