Jump to content

"Kúpim všetko" ..


TheScript

Recommended Posts

Tak by mě zajímalo kolik by jsi dal za web, který funguje 2 dny a dnes i včera tam bylo přes 150 lidí :d

prosimta uz prestan s tym webom :d spamujete na skype ako kokoti takze este ty by si mal platit za to ze tam prisli :d

Et9yOsF.png

:problem: :problem: :problem: :problem:

Link to comment
Share on other sites

Ked si si tam zajebal plno botov, tak sa ani nečudujem :d Pravdaže pošli link a pozriem sa že o aký odbor ide a že koľko ľudí tam je. potom následuje sledovanie webu a nakoniec kúpa webu. :)

 

Boti to nebyli ;) Krom toho ... Blyster je deb*l a mentálně zaostalý jen si to nedokáže přiznat jeho máma ho nechala vyšetřit a dopadlo to blbě :d :D

http://www.gamerules.tk - Já to nechci prodat jen chci cenu za jakou to má podle tebe:)

Link to comment
Share on other sites

Domena (Free Endora prevedená na .tk) : 0€

Design : Free --->> 0€

Návštevnosť (UIP) : 1€.. 

Registrovaný členovia : 0,08€.

Server : 0 hráčov ----> 0,50€

FB lajky : 0,30€. 

SEO : 0€. 

---------------------------------------

Dal by som za to: 1,88€.   :lek: 

 

A to je ešte vážne neodolateľná cena za ten portál.  :hallo: 

Link to comment
Share on other sites

Boti to nebyli ;) Krom toho ... Blyster je deb*l a mentálně zaostalý jen si to nedokáže přiznat jeho máma ho nechala vyšetřit a dopadlo to blbě :d :d

http://www.gamerules.tk - Já to nechci prodat jen chci cenu za jakou to má podle tebe:)

ok tak ja ti teda napíšem akú to má cenu a použijem aj diakritiku :)

Webhosting = Zadarmo ( bplaced.net)

Doména = Zadarmo ( dot.tk )

CMS a DESIGN = Ako obvykle php-fusion so stiahnutym designom

WEB = "Registrovaní členové: 8", spamovanie na skype:

Et9yOsF.png

SERVER si myslím že tiež nič moc keďže je 0 online hráčov a max som tam videl tuším 2

takže:"portál založený roku 2013 a již od té doby dáváme radost Vam hráčům!" - FACEPALM :d

 

Takže to nemá žiadnu cenu. Aj 0 je viac ako moje hodnotenie :d

 

Blyster je deb*l a mentálně zaostalý jen si to nedokáže přiznat jeho máma ho nechala vyšetřit a dopadlo to blbě :d :d

moc moc vtipné :d (IQ čvachtajúceho blatka xD)

Link to comment
Share on other sites

ok tak ja ti teda napíšem akú to má cenu a použijem aj diakritiku :)

Webhosting = Zadarmo ( bplaced.net)

Doména = Zadarmo ( dot.tk )

CMS a DESIGN = Ako obvykle php-fusion so stiahnutym designom

WEB = "Registrovaní členové: 8", spamovanie na skype:

Et9yOsF.png

SERVER si myslím že tiež nič moc keďže je 0 online hráčov a max som tam videl tuším 2

 

Takže to nemá žiadnu cenu. Aj 0 je viac ako moje hodnotenie :d

 

moc moc vtipné :d (IQ čvachtajúceho blatka xD)

 

Doména bude EU a bude v pondělí hosting taktéž ;) Krom toho ano php fusion protože než nakoduji web s administrací tak to bohatě stačí a theme naco se srát s vlastní themkou když si tu mohu upravit ;)

Link to comment
Share on other sites

Doména bude EU a bude v pondělí hosting taktéž ;) Krom toho ano php fusion protože než nakoduji web s administrací tak to bohatě stačí a theme naco se srát s vlastní themkou když si tu mohu upravit ;)

to je jedno. dobre že spamujete skype a robíte reklamy na ten web teraz. aspoň deti skorej uvidia že je to nahovno :d

Link to comment
Share on other sites

Bol to FFSGaming.. A oslovil ma jeho CEO. Prečo by ma nemohli osloviť? ked od ich ľudí vždy kupujem nejaké veci a dávnejšie som tam aj hral a bol na vyššej funkcii.

 

A áno, keci to niesu. :)  Takže ked má niekto záujem predať svoj web, tak píšte! :)

 

 

Kdo tě oslovil? Venoma znám osobně a nikdy by nic takového neudělal ;)

Btw. ty jsi ve FFS nebyl ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...