Jump to content

"Kúpim všetko" ..


TheScript

Recommended Posts

Zdravím, len tak z ničoho nič sa mi zatúžilo, že by som si nejaký ten projekt kúpil na vianoce. (Pravdaže sebe, ako darček :d )   :hehe:  Tak mam záujem kúpiť všelijaké projekty, webové stránky. Takže ak máte dačo na predaj.. či už nemáte to radi, nestaráte sa o to alebo to chcete predať, tak píšte sem alebo do PM!. :)

 

---->> Kúpim: 

 

- Webové stránky.

- Domeny nekupujem!

- Projekty.. (Portál, HTML/PHP hry). 

- atd...

 

Pravdaže o domeny nemám záujem, kedže chcem webovú stránku kde je celý design. A tak tiež, webová stránka musí mať aj dajaké meno, SEO, vlastný design a to najhlavnejšie ... nejaké to UIP za deň.

 

- A všetky projekty ktoré by som kúpil, by mali krásne miesto na servery v BA. Rád kupujem projekty na ktorých sa dá zarobiť a privyrobiť. Ked Váš projekt zarába, tak si prosím aj dajaký výpis aby som mal s čím potom narábať a je to hlavné pri Vašom aj mojom rozhodovaní.   

 

S pozdravom THE. 

Link to comment
Share on other sites

Winnie, ako že? nechápem ťa. Ten kto má portál, a zarába.. a ked ty ho kúpiš.. tak tie všetky peniaze ktoré ten portál zarobí, dostaneš ty.. lebo to vlastníš, nie ten od koho si to kúpil. 

 

Ved ked niečo ja kúpim, tak to je moje.. a o zisk je môj, nie tvoj .. to bol príklad. 

 

Ty si myslíš že mam kúpiť portál a celý zisk mám dať tomu čo to vytvoril? troška blbé čo? :d 

Link to comment
Share on other sites

Ved ja nehovorím že to kúpim za takú cenu ako je jeden zárobok za jeden mesiac.  Rozpočet  je niekoľko stoviek €. 

 

milous, dakujem za ponuku.. porozmýšľam nad tým. :) Len tá hratelnosť či by tam bola keby som to kúpil.. 

Link to comment
Share on other sites

Ale kto hovoril že VIP.. Ja ani na jednom webe nemám VIP.. To je pre game portál. A prečo sa mi to nemôže vrátiť napr. za reklám? môže, prečo nie. 

 

Ja nevlastním ani jeden game portál, a starať sa o to, platiť ludí.. to nie je moc pre mňa. Lebo ked máš urobené kvalitne SEO a Google reklamy, tak z reklám sa ti to môže krásne vrátiť. 

Link to comment
Share on other sites

Winnie, ako že? nechápem ťa. Ten kto má portál, a zarába.. a ked ty ho kúpiš.. tak tie všetky peniaze ktoré ten portál zarobí, dostaneš ty.. lebo to vlastníš, nie ten od koho si to kúpil. 

 

Ved ked niečo ja kúpim, tak to je moje.. a o zisk je môj, nie tvoj .. to bol príklad. 

 

Ty si myslíš že mam kúpiť portál a celý zisk mám dať tomu čo to vytvoril? troška blbé čo? :d

:d A myslíš si že je niekto taký blbý a  predá ti niečo s  vysokým ziskom? :d

Link to comment
Share on other sites

Nesúhlasím.. Ja som dostal napr. ponuku na kúpu MTA portálu za 2700€. Hraje tam denne 500 a mesačne 17 tisíc hráčov. Ten portál zarába mesačne niečo cez 350 až do 420€. Ja som bol oslovený, či ho nekúpim.. Ale napokon som odmietol. Lebo nie som banka a nemám po ruke ani v banke toľko peňazí. A ešte k tomu sú vianoce.. :( Hrozné niečo! Ale ked si to spočítame, tak 7 x 400€ = 2800e ... to znamená že za 7 mesiacov máš všetko späť, to čo si do toho dal. :)

 

MTA = Multi Theft Auto.  --->> Keby niekto nevedel čo to je. 


Nejaké daľšie ponuky? Lebo moja peňaženka je ešte vždy tučná ako vianočné prasa.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ja som dostal napr. ponuku na kúpu MTA portálu za 2700€. Hraje tam denne 500 a mesačne 17 tisíc hráčov. Ten portál zarába mesačne niečo cez 350 až do 420€. Ja som bol oslovený, či ho nekúpim.. Ale napokon som odmietol.

 

To určite, vieš komu hovor  :haha:

Link to comment
Share on other sites

Bol to FFSGaming.. A oslovil ma jeho CEO. Prečo by ma nemohli osloviť? ked od ich ľudí vždy kupujem nejaké veci a dávnejšie som tam aj hral a bol na vyššej funkcii.

 

A áno, keci to niesu. :)  Takže ked má niekto záujem predať svoj web, tak píšte! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...