Jump to content

ostatní [PHP, MySQL] VIP System + Hladam sponzoring


GetroXer

Recommended Posts

Pekny deň prajem,

Chcel by som vam predstaviť univerzalny VIP System od GeekarK Studio. Systém je v tom univerzalny, že sa vie rychlo synchronzovať a implementovať s inými hrami. Funguje na spôsob virtuálnej meny (credits). Je prepojeny s mobilniplatby.cz a neni problem ho prepojiť na ine smskové systémy (xpay.cz). Systém bol primárne vytvoreny pre hru World of Warcraft a je pre nu plne funkčny. Pracuje s tabulkami ktoré uchovavaju prihlasovacie udaje k účtom World of Warcraft Private serveru. Pre inu hru trva snaď 30 minút prerobenia.

System sa skladá:
- Login Page (Username, Password)
- User Panel (Informácie o prihlasenom, ako je Username a počet kreditov)
- Payment Log (Záznamy platieb, ktore prebehly. Zaznamenava sa username na ktory boly kúpene kredity, cena sms, telefonné číslo, dátum a čas platby. Tuto sekciu vidia len administratory/majitelia)
- VIP Shop (Obchod s výhodami, odratava počet kreditov kolko stoji jeden balík výhod)
- Credit Page (Informacie kolko stoji SMS, na ake čislo a v akom tvare poslať SMS)

Čo za tento systém potrebujem ?
Jednoduchá odpoveď, "ani pes zadarmo nehrabe". Osobne si rozbieham toto študio a potrebujem zaplatiť dómenu a webhosting (24 €) + v prípade zaujmu som ochotny pracovať s niekym ktorý vie sponzorovať tieto veci, dlhodobejšie.

Stránku si možte pozrieť na testovacej stránke (nefunguje SMS Script z dvovodu endora.cz):
http://testing23.clanweb.eu/
User: admin123
Pass: admin123

Dakujem za pozornosť, Patrik Dubecký
GeekarK Studio

Link to comment
Share on other sites

Ako tak na to pozerám, snažím sa v tom nájsť niečo v hodnote 24€. Myslím si ,že ak by si skutočne chcel niekomu niečo také predať mal by si to viac prepracovať.

+ Aj design by mohol vyzerať lepšie. :)

Link to comment
Share on other sites

Nič v zlom, je to VIP system. Co viacej to potrebuje? Ma to automaticku instalaciu ( to som zabudol napisať). System upravim zaujemcovi. Neni problem implementovat aj do GTA SA:MP ale to uz zaujemca musi vediet ako to chce mat implementovane. ;)

 

A design tiez neni problem prisposobit. To som spravil na rychlo aby som to mohol odprezentovat. Moja graficka by spravila design podla potreby

Link to comment
Share on other sites

Ako tak na to pozerám, snažím sa v tom nájsť niečo v hodnote 24€. Myslím si ,že ak by si skutočne chcel niekomu niečo také predať mal by si to viac prepracovať.

+ Aj design by mohol vyzerať lepšie. :)

 

24€? Děláš si prdel?

 

Minimálně 2000Kč (74€) a výše.

 

Zkus si prohlédnout ceníky firem na netu, za kolik se podobné věci dělají a pak zjistíš, že jsi napsal píčovinu jak kůň.

Link to comment
Share on other sites

Zapisat SMSku si dokaze hadam kazdy... Ale fajn ze sa snazis, je to pekne... Len tak dalej. Čo sa týka sponzoringu napíš mi na mail [email protected] a ukáž nejaké tvoje práce. Rád podporím mladé talenty.

 

Zapis sms co som zbuchal v komentari pre tebou spominanu firmu keby dakto chcel (hodnotu 22000Kč (74€) to urcite nema.. mozno tak 5€...mozete poslat na paypal :d ):

<?php

####################### SMS UDAJE
$shortcode = $_GET['shortcode'];
$sms  = $_GET['sms'];
$phone = $_GET['phone'];
$timestamp = $_GET['timestamp'];
$country  = $_GET['country'];
$operator  = $_GET['operator'];
$att  = $_GET['att'];
$platba_id  = $_GET['id'];
####################### SMS UDAJE

####################### MYSQL
$db_server    = 'server';
$db_login     = 'user';
$db_password  = 'pass';
$db_name      = 'sbname';
$spojeni      = @MySQL_Connect($db_server ,$db_login, $db_password);
@MySQL_Select_DB($db_name)or die('<p style="color: #CC0000">Nastala chyba v pripojeni k databazi');
mysql_query("set names utf8");
####################### MYSQL

$zapisplatbu = "INSERT INTO `db` (`id`, `timestamp`, `phone`, `sms`, `shortcode`, `country`, `operator`, `att`, `platba_id`) VALUES (
		'',
		'".mysql_real_escape_string($timestamp)."', 
		'".mysql_real_escape_string($phone)."', 
		'".mysql_real_escape_string($sms)."', 
		'".mysql_real_escape_string($shortcode)."', 
		'".mysql_real_escape_string($country)."', 
		'".mysql_real_escape_string($operator)."',
		'".mysql_real_escape_string($att)."', 
		'".mysql_real_escape_string($platba_id)."'
		)";		

$zapisemplatbu = mysql_query($zapisplatbu, $spojeni);
if (!$zapisemplatbu) {
    die("Nastala chyba v zapisovaní do DB. Kontaktujte podporu");
}
echo "tvoje VIP s id ".$sms." bolo doplnene a spoplatnene sumou ".$shortcode."";
?>
Link to comment
Share on other sites

 

Zapisat SMSku si dokaze hadam kazdy... Ale fajn ze sa snazis, je to pekne... Len tak dalej. Čo sa týka sponzoringu napíš mi na mail [email protected] a ukáž nejaké tvoje práce. Rád podporím mladé talenty.

 

Zapis sms co som zbuchal v komentari pre tebou spominanu firmu keby dakto chcel (hodnotu 22000Kč (74€) to urcite nema.. mozno tak 5€...mozete poslat na paypal :d ):

<?php

####################### SMS UDAJE
$shortcode = $_GET['shortcode'];
$sms  = $_GET['sms'];
$phone = $_GET['phone'];
$timestamp = $_GET['timestamp'];
$country  = $_GET['country'];
$operator  = $_GET['operator'];
$att  = $_GET['att'];
$platba_id  = $_GET['id'];
####################### SMS UDAJE

####################### MYSQL
$db_server    = 'server';
$db_login     = 'user';
$db_password  = 'pass';
$db_name      = 'sbname';
$spojeni      = @MySQL_Connect($db_server ,$db_login, $db_password);
@MySQL_Select_DB($db_name)or die('<p style="color: #CC0000">Nastala chyba v pripojeni k databazi');
mysql_query("set names utf8");
####################### MYSQL

$zapisplatbu = "INSERT INTO `db` (`id`, `timestamp`, `phone`, `sms`, `shortcode`, `country`, `operator`, `att`, `platba_id`) VALUES (
		'',
		'".mysql_real_escape_string($timestamp)."', 
		'".mysql_real_escape_string($phone)."', 
		'".mysql_real_escape_string($sms)."', 
		'".mysql_real_escape_string($shortcode)."', 
		'".mysql_real_escape_string($country)."', 
		'".mysql_real_escape_string($operator)."',
		'".mysql_real_escape_string($att)."', 
		'".mysql_real_escape_string($platba_id)."'
		)";		

$zapisemplatbu = mysql_query($zapisplatbu, $spojeni);
if (!$zapisemplatbu) {
    die("Nastala chyba v zapisovaní do DB. Kontaktujte podporu");
}
echo "tvoje VIP s id ".$sms." bolo doplnene a spoplatnene sumou ".$shortcode."";
?>

 

Ale tady se nehodnotí to, že to umíš udělat také, ale je plno dalších lidí co si nedokáží ani udělat webové stránky. A právě pro tyto lidi je to úplně něco neznámého. 

Link to comment
Share on other sites

 

Zapisat SMSku si dokaze hadam kazdy... Ale fajn ze sa snazis, je to pekne... Len tak dalej. Čo sa týka sponzoringu napíš mi na mail [email protected] a ukáž nejaké tvoje práce. Rád podporím mladé talenty.

 

Zapis sms co som zbuchal v komentari pre tebou spominanu firmu keby dakto chcel (hodnotu 22000Kč (74€) to urcite nema.. mozno tak 5€...mozete poslat na paypal :d ):

<?php

####################### SMS UDAJE
$shortcode = $_GET['shortcode'];
$sms  = $_GET['sms'];
$phone = $_GET['phone'];
$timestamp = $_GET['timestamp'];
$country  = $_GET['country'];
$operator  = $_GET['operator'];
$att  = $_GET['att'];
$platba_id  = $_GET['id'];
####################### SMS UDAJE

####################### MYSQL
$db_server    = 'server';
$db_login     = 'user';
$db_password  = 'pass';
$db_name      = 'sbname';
$spojeni      = @MySQL_Connect($db_server ,$db_login, $db_password);
@MySQL_Select_DB($db_name)or die('<p style="color: #CC0000">Nastala chyba v pripojeni k databazi');
mysql_query("set names utf8");
####################### MYSQL

$zapisplatbu = "INSERT INTO `db` (`id`, `timestamp`, `phone`, `sms`, `shortcode`, `country`, `operator`, `att`, `platba_id`) VALUES (
		'',
		'".mysql_real_escape_string($timestamp)."', 
		'".mysql_real_escape_string($phone)."', 
		'".mysql_real_escape_string($sms)."', 
		'".mysql_real_escape_string($shortcode)."', 
		'".mysql_real_escape_string($country)."', 
		'".mysql_real_escape_string($operator)."',
		'".mysql_real_escape_string($att)."', 
		'".mysql_real_escape_string($platba_id)."'
		)";		

$zapisemplatbu = mysql_query($zapisplatbu, $spojeni);
if (!$zapisemplatbu) {
    die("Nastala chyba v zapisovaní do DB. Kontaktujte podporu");
}
echo "tvoje VIP s id ".$sms." bolo doplnene a spoplatnene sumou ".$shortcode."";
?>

Dakujem, pisal som na E-mail. 

No pozrite na to takto, keby ste vy nieco taketo zakomponovali (Nesuhlasi vas kod uplne s technickymi specifikaciami mobilniplatby.cz) do vasho systemu malo by to mozno hodnotu 5 €, ale akonahle vyuzijete tuto moznost pre ine ucely a obohati te ju, stava sa hodnotnejsou. Nechcem hovorit ze som obohatil nahodov tento script alebo som ho niak specialne pouzil, ale musite to brat s viacerych aspektov.

;) Ale dakujem za hodnotenie.

Link to comment
Share on other sites

Nechcem si nijako robiť reklamu alebo tak. Chcel by som len ukázať môj systém: www.demo.galovikcode.eu/mcp
Je prispôsobený pre minecraft využíva pár pluginov.

 

Callbacky pre crew.sk, fakaheda.eu, mobilniplatby.cz, xpay.cz, sms.sluzba.cz, platbamobilom.sk (nieje problém vytvoriť aj ďalšie).

Bol postavený ešte dávno (koncom augusta), keď som používal ešte hnusný kód. Pravdepodobne celý core (jadro) systému preprogramujem.

 

 

K tvojmu systému:
Príde mi dosť tmavý. Taktiež po obsahovej stránke nieje ničím zaujímavý.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nechcem si nijako robiť reklamu alebo tak. Chcel by som len ukázať môj systém: www.demo.galovikcode.eu/mcp
Je prispôsobený pre minecraft využíva pár pluginov.
 
Callbacky pre crew.sk, fakaheda.eu, mobilniplatby.cz, xpay.cz, sms.sluzba.cz, platbamobilom.sk (nieje problém vytvoriť aj ďalšie).
Bol postavený ešte dávno (koncom augusta), keď som používal ešte hnusný kód. Pravdepodobne celý core (jadro) systému preprogramujem.
 
 
K tvojmu systému:
Príde mi dosť tmavý. Taktiež po obsahovej stránke nieje ničím zaujímavý.


Tak, povec co by si pridal. Nemam problem pridat nove funkcie :-)

//EDIT: Prave teraz som si pozrel ten tvoj systém. Je to Account Manager + VIP System. Nič viac, takže neviem v čom maš problem ? Úpravu hesla a podobne... Nemýl si pojmi Account Manager a VIP System ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja si nič nemýlim :) Nechcem sa s tebou hádať ani nič podobného. Ten tvoj dizajn ako som hovoril.. ak by mal niekto v obrazovku v inom uhle ako keď je rovno tak by nič nevidel... Obsah som myslel tým, že ma tam nič nezaujalo keď som to otvoril ... vyzeral som asi nejako takto:  :eh:

//EDIT
Ak to máš v pláne používať len ako VIP systém tak tam texty ani dávať nemusíš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...