Jump to content
Hip

Kerbal Space Forum - www.kerbal.eu

Recommended Posts

banner.png

 

Kerbal Space Forum

 

Zdravím, chtěl bych vám prezentovat moje fórum o hře Kerbal Space Program. Na začátek proč je vůbec ve složce prezentace herních serverů. Plánujeme spustit v nejbližší době KSP server/y pro veřejnost. Zatím připravujeme prezentaci serverů ale samotné servery jsou vytvořené a nastavené jen nejsou spuštěné. 

 

Chtěl bych směřovat fórum jako neoficiální českou podporu pro tuto hru. Až se fórum rozjede, měli by jste se tam dostat ke všem informacím, které ke hraní potřebujete. Osobně tam budu zveřejňovat (a už zveřejňuji) různé módy, jejich výhody a nevýhody a návody jak je používat či recenze jestli je zkusit nebo ne.

 

Vzhledem k tomu, že se o fóru téměř vůbec neví, je potřeba tam nějakým způsobem přispívat nebo "chytře spamovat".  Chtěl bych tedy pozvat všechny lidi co hrají KSP na toto fórum a poprosit je, aby tam občas přispěli nějakým příspěvkem. Samozřejmě že budu moc rád i za ty co nehrají KSP. Na oplátku pro všechny hráče nabízím kvalitní server na multiplayer, který nabízí opravdu mnoho možností. 

 

Odkaz na fórum: www.kerbal.eu

 

Veškeré dotazy piště sem, nebo lépe přímo na nové fórum. Děkuji, těším se na vaši návštěvu Hip

 

PS: Na webu je multichat na pokec :)

 

UPDATE: Server na multiplayer je funkční! Jak se připojit na náš server se dočtete na fóru.

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites

×