Jump to content

Synbian game hosting


J91

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Pre nahliadnutie do možností administrácie:

Login: [email protected]

Heslo: demo

 

Fotky z SA:MP administrácie pri fungujúcom serveri:

Administrácia SAMP serverov

 

Pribudli možnosti:

-zvolit si verziu servera už pri inštalácií

-každý mesiac 10 FREE serverov na mesiac s možnostou predĺžiť na iný tarif

-denné zálohy k stiahnutiu

-možnosť kickovať hráčov priamo z administrácie alebo z vášho webu

-rozbor serverlogu

-zoznam IP adries ktoré jednotlivé nicky použili

-preinštalovanie servera

-atď...

Link to comment
Share on other sites

Kolik bylo člověku, který dělal ten web? Pokud to byl člověk..

Ještě že tam nemáš adresu kde bydlíš, jinak by tě lidi s internetovým limitem přišli asi zabít za velikosti obrázků. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Design som dal robiť začínajucej firme... Takže ano, pochopil som naražky na ten design, snaď sa mi ho podarí prekopať do pár týždnov

tá firma bude asi lerainsoft :d :D :d :D ak nie tak ta firma čoskoro skončí ako sa tak na to dívam 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Synbian sa mi vôbec  nepáči hodnotil by som skvôr 3/10.
WEB = vizitka - kvalita          = Nemá zmisel si niečo objednavať ked je web pr. poviem od webnoode , a administracia cool,(viem to sa nedá). 
A zdarma inštalacie VG/RZE/ a dalšie neznáme módy ?
 načo aby boly další kidi ktory šírili podte na Môj server:  Megaparba , Supermegaparba a atď... ,aký to ma zmysel  ?
Radčšej pôjdem k FAKAHEDE - síce to maju drahšie,ale čo radčej si priplatím ako by som mal isť do sahary.


Tot, je odomna všetko.

Link to comment
Share on other sites

Synbian sa mi vôbec  nepáči hodnotil by som skvôr 3/10.

WEB = vizitka - kvalita          = Nemá zmisel si niečo objednavať ked je web pr. poviem od webnoode , a administracia cool,(viem to sa nedá). 

A zdarma inštalacie VG/RZE/ a dalšie neznáme módy ?

 načo aby boly další kidi ktory šírili podte na Môj server:  Megaparba , Supermegaparba a atď... ,aký to ma zmysel  ?

Radčšej pôjdem k FAKAHEDE - síce to maju drahšie,ale čo radčej si priplatím ako by som mal isť do sahary.

 

 

Tot, je odomna všetko.

 

Máš pravdu, FH ich má tie módy priamo v základnej inštalácií servera a my až v inštalátori... :-) Ale nie.. Sto ludí sto chutí. Pripomienky na design beriem, niečo s tým urobím. Čo sa týka administrácie a služieb, tie si treba vyskúšať a prejde nejaká potreba kritizovať design si myslím :)

 

 

Tak kolik stojí 100 slotový server s pluginami?  :d

 

pluginy neobmedzujeme, sú aj v najzákladnejšom tarife ktorý je na mesiac zadarmo

Link to comment
Share on other sites

Pridaných pár blbostičiek ako Filemanager, Fileeditor, Vytváranie subadminov

 

Fotky:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.303023359905776.1073741830.172758652932248&type=3

Demo: [email protected] heslo demo

 

Ak by ste mali nápady čo do administrácie tak sem s tým :) (Onedlho budú spustené denné zálohy na stiahnutie)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pridaných pár noviniek do administrácie plus možnosť zmeniť verziu na 0.3.7 RCčokolvek. Okrem iného sa stal Synbian hosting sponzorom oficiálneho Pawno.cz servera. Uvidíme aké budú referencie po nejakej dobe užívania :)

Link to comment
Share on other sites

Popravdě se mi celkem líbí přístup jak technika (který bohužel nemá plný přístup aby mohl i on kdykoliv vyřešit jakýkoliv problém), tak i přístup hlavního administrátora, který vyřešil problem ohledně přístupových práv k souboru announce. Čekal jsem, že se bude tento problém řešit poněkud déle jelikož to bývá zvykem (většinu hostingů mají studenti středních škol, takže tomu nemůžou věnovat tolik času a být tak často online), ale to nebyl případ tohoto hostingu. :)

Jakmile bude vaše administrace nastavovat CHMOD automaticky a bude schopen sam opravit server jehož config byl nastaven jinak než by měl být dle tarifu (momentálně vám to blokne adminku a už to sami neopravíte pokud nemáte uložené FTP), tak to bude perfektní hosting. :)

Link to comment
Share on other sites

S hostingem, mám takové menší zkušenosti né velké, ale co se týče supp. tak nemám problém i sama administrace mluví za všechno.Není pomalá, neseká se a kvalita serveru nápodobně. Do poručuji, ceny nejsou taky nijak GIGA OTŘESNÉ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně mám u synbianu 3 servery a nemůžu si stěžovat, ceny jsou velice slušné server běží bez lagů i při větším vytížení. Také musím pochválit zakupování licencí na mody a slušnej výběr, shooting TDM nemáte šanci jinde sehnat. RZE8 z toho jsem zrovna nadšenej nebyl protože jsem si koupil ten největší tarif s 30 slotama a očekával jsem od toho modu něco víc, přitom je to horší jak 7.4 (Problém Atomase ne synbianu) a taky můj protože jsem si mod nevyzkoušel než jsem si ho zakoupil a ani jsem se neohlížel že jde stáhnout z netu bez omezení na sloty. Administrace je rychlá a bez problému, ten design se mi teda vůbec nelíbí mohl být ve stylu jak je web ale to už je jen nepodstatná drobnost. Taky musím zmínit možnost přidání subadmina s kterou jsem se jinde nesetkal a je to velice užitečná věcička. Jediné co mě trošku mrzí že při platbě přes paypal se mi kredity nepřičtou automaticky, ale musím počkat na administrátora, ale to se dá překousnout a věřím že to do budoucna vyřeší. Na závěr nemůžu říct nic jinýho než že hosting doporučuji všem co jdou po kvalitě za rozumnou cenu! Mít 3 servery se 100 slotama s MySQL, pluginama a vším možným za 150,- na měsíc je velice slušné! 

Link to comment
Share on other sites

Vdaka za kladne referencie :) Na podpore staviame vsetko. Co sa tyka napadov a vylepseni ale aj kritiku tak kludne piste. Co sa tyka designu Ingnition by na tom mal pracovat :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...