Jump to content

hledám eXistenz.inc


Niki

Recommended Posts

Ahojte hľadam eXistenz.inc.

Prosím ak ho máte tak mi ho pošlite :d.

 

 

Ak to čítaš eXistenz tak mi to prosím pošly. :d

 

Napíšte mi v PM alebo skype: krisandanikolas

Link to comment
Share on other sites

Tak ja ti to poviem takto. On ti nič neposlal, no neviem akým spôsobom si získal ten kód, no ten kód tebe nepatrí.
O malú chvíľku príde eXistenz a uvidíme čo na to povie on.

 

Ke mě domu přiletěl Batman na černém koni a řekl my ahoj :)

 

U mňa bol Y_Less a opravil mi kód v scripte :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte. Tak po dlhšom čase som tu a bol som informovaný že niekto žiada odomňa môj includ eXistenz no to je len poistka ak by sa kód dostal na verejnosť. Kód nepatrý tebe ako hovoril Marv a bez toho includu je ti zbytočný. A myslím že ti ho nepošle nikto,kedže ho mám len ja.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte. Tak po dlhšom čase som tu a bol som informovaný že niekto žiada odomňa môj includ eXistenz no to je len poistka ak by sa kod dostal na verejnosť. Kód nepatrý tebe ako hovoril Marv a bez toho includu je ti zbytočný.

--

Ja len pre informáciu - ako ti includ pomôže proti rozšíreniu?

Link to comment
Share on other sites

Aha Lukeško :d Je mi ta ceľkom lúto ked nedokážeš prečítať autora v /vhelp alebo v /vcredits .. Bež sa radšej vydávať za dievča na ten server :d To že som ojebaľ ja vás,neznamená že ojebete vy nás :d Pfuu,nepametám si kde som ho stiahoľ bolo to už dávno .. :/ Hmm,ja som nevedeľ že to je môj server :o O trápnych serveroch radšej pomlčíme,ProGays :d A pozdravuje vás Ashley :d

Link to comment
Share on other sites

Jakou holku ? já na Váš server nechodím, a ten Nick Niki byl na PG a pak si změnil nick na Holcicka, tak klídek děcka. nevím jestli jste dementní nebo ne, ale je to ProGamers, to progays jste asi vy, když o tom fůrt básníte..je mi absolutně jedno co píšete a fůrt brečíte. Ano, kopíruju, ale z Wiki ty funkce.. omlouvám se jestli to je trestný :( My jsme trapný server? :d jsem se zasmál...  alespoň tam nemáme ten trapnej měníci se hostname.
A nemusíte sem tahat věci mimo téma, pač jsou mi uplně jedno.. nezajímaj mě :) ale děkuju, že o mě píšete.. jsem alespoň slavnej :) Tady je vidět, kdo je tu větší trapnej ubožák, že Spratekk ? :d :D :d Vy "hackeři" :d
Pište a brečte si tu jak chcete.. já už neodepisuju, nebudu tu spamovat jako vy. Ale jak znám tvojí demenci, tak musíš odepsat aby jsi si zvýšil tvoje kids ego :p

Link to comment
Share on other sites

Jakou holku ? já na Váš server nechodím, a ten Nick Niki byl na PG a pak si změnil nick na Holcicka, tak klídek děcka. nevím jestli jste dementní nebo ne, ale je to ProGamers, to progays jste asi vy, když o tom fůrt básníte..je mi absolutně jedno co píšete a fůrt brečíte. Ano, kopíruju, ale z Wiki ty funkce.. omlouvám se jestli to je trestný :( My jsme trapný server? :d jsem se zasmál...  alespoň tam nemáme ten trapnej měníci se hostname.

A nemusíte sem tahat věci mimo téma, pač jsou mi uplně jedno.. nezajímaj mě :) ale děkuju, že o mě píšete.. jsem alespoň slavnej :) Tady je vidět, kdo je tu větší trapnej ubožák, že Spratekk ? :d :d :d Vy "hackeři" :d

Pište a brečte si tu jak chcete.. já už neodepisuju, nebudu tu spamovat jako vy. Ale jak znám tvojí demenci, tak musíš odepsat aby jsi si zvýšil tvoje kids ego :p

 

 

///bla bla bla .. je*at na tebe poznáš

Link to comment
Share on other sites

Aha.. existenz, kde jsi stáhnul ten admin script a přepsal na sebe ? :d stejně jako QWERův vip script který vydáváš za své na tvém trapným serveru :)

 

Hlavne ze na servery je napísane by QWER ale pihode :)

Link to comment
Share on other sites

Omg nevím kde by sem nahnal ten script když ho ma jen eXistenz a Spartekk a tet mi crashujete server protože "jsem vam ukradnúl script "

Link to comment
Share on other sites

Aha Lukeško :d Je mi ta ceľkom lúto ked nedokážeš prečítať autora v /vhelp alebo v /vcredits .. Bež sa radšej vydávať za dievča na ten server :d To že som ojebaľ ja vás,neznamená že ojebete vy nás :d Pfuu,nepametám si kde som ho stiahoľ bolo to už dávno .. :/ Hmm,ja som nevedeľ že to je môj server :o O trápnych serveroch radšej pomlčíme,ProGays :d A pozdravuje vás Ashley :d

Prosím tě řekni mi včem je ten include tak vyjmečnej že ho každej musí mít? já to ted nezjistil . . .

Link to comment
Share on other sites

Omg nevím kde by sem nahnal ten script když ho ma jen eXistenz a Spartekk a tet mi crashujete server protože "jsem vam ukradnúl script "

--

Keď prídu daj im ban s dôvodom...

Pozri si banlist a nájdi danú IP. Bude mať tvar 123.456.789.123. Prihlás sa ako RCON a použi /rcon banip 123.456.*.*

*Čo sa to tu deje? V posledných troch dňoch je tu vo všetkých nových témach len spam :o.

 

Link to comment
Share on other sites

Moderátori žiadam o LOCK lebo už sa tu len spamuje.Niki na ten inc zabudni nedám ti ho a neviem odkial máš že ho má aj Spratekk ..

Lukeš k tebe sa už nevyjadrujem,môj názor na teba vieš.

Link to comment
Share on other sites

--

Keď prídu daj im ban s dôvodom...

Pozri si banlist a nájdi danú IP. Bude mať tvar 123.456.789.123. Prihlás sa ako RCON a použi /rcon banip 123.456.*.*

*Čo sa to tu deje? V posledných troch dňoch je tu vo všetkých nových témach len spam :o.

 

Ok, no takto zabranis vsetkym co sa zacina IP na 123.456 pristupu na server.

Link to comment
Share on other sites

Ok, no takto zabranis vsetkym co sa zacina IP na 123.456 pristupu na server.

--

No lebo zvyčajne v jednom dome býva 20 ludí, ešte k tomu 20 hráčov, ešte k tomu 20 hráčov GTA, ešte k tomu 20 hráčov GTA na rovnakom serveri.

Aj keby, bezpečnosť nadovšetko.

Link to comment
Share on other sites

--

No lebo zvyčajne v jednom dome býva 20 ludí, ešte k tomu 20 hráčov, ešte k tomu 20 hráčov GTA, ešte k tomu 20 hráčov GTA na rovnakom serveri.

Aj keby, bezpečnosť nadovšetko.

To sa týka tisícky ľudí.

Link to comment
Share on other sites

To sa týka tisícky ľudí.

--

Keď už chceš machrovať, tak si prepočítaj lepšie ;).

Neviem čo si mal z kombinatoriky, ale keby sme brali iba šesťčíslie, tak je tam takmer 10 milionov kombinácií (nerátam localhost). A to nerátam celú IP...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...