Jump to content

ostatní Pawno


Hamak_CZ

Recommended Posts

Ahojte / Dobré odpoledne..

 

Určitě si teď řeknete, že zase nějaké děcko píše o Pawnu a chce pomoct.. Zkuste si to přečíst celé.. :)

 

Tak začneme :d  Grand Theft Auto: San Andreas mám velice hrát, před dvěma lety jsem objevil SA:MP a začal jsem ho okmažitě hrát, byl jsem úplně unešený jak to funguje a tak. Začal se mi strašně líbit.. Ještě SA:MP hraju a ještě mně neomrzel, střídám servery a zabaví když je nuda. Vždy jsem si říkal, že to muselo dat práce udělat a tak.. A proto se teď ptám.. Jestli je složité udělat SA:MP server, a co mě čeká.. Kdo by si udělal čas tak ať napíše nebo tak..

 

Děkuji a nezlobte se :)

Link to comment
Share on other sites

Udělat si samp server je jednoduchý, udělat si dobrej mód na samp server už tak jednoduchý není :d

Jinak jestli chceš hostovat server na vlastním VPS tak tě to bude stát trochu úsilí a práce, ale taky to není nijak těžký ani drahý + pokud chceš jen server s nějakým cizím módem tak si kup server na fakahedě nebo na tom crew.sk, teď nevim jak se to přesně jmenuje.

Link to comment
Share on other sites

Udělat si samp server je jednoduchý, udělat si dobrej mód na samp server už tak jednoduchý není :d

 

Jinak jestli chceš hostovat server na vlastním VPS tak tě to bude stát trochu úsilí a práce, ale taky to není nijak těžký ani drahý + pokud chceš jen server s nějakým cizím módem tak si kup server na fakahedě nebo na tom crew.sk, teď nevim jak se to přesně jmenuje.

 

Říkaš, že je to jednoduchý..? Tak Díky.. A jsem nováček, to VPS znamená co..? jinak díky.. za odpověď   :d

Link to comment
Share on other sites

Pane Bože -_-

 

Vlastnil jsem i úspěšný MC server, takže vím trochu o co jde (vím, že je to totálně odlišná hra ale i tak).

 

Ten 7 sloťák čo máš v popise je ako tvoj bývalý úspešný server ? :d

Link to comment
Share on other sites

Ten 7 sloťák čo máš v popise je ako tvoj bývalý úspešný server ? :d

 

To jsem psal já, a pak jsem to smazal... protože to bylo trapné :d ale jinak jsi to řekl pěkně :d

Edited by Hamak_CZ
Link to comment
Share on other sites

Prosím tě když už neco čteš ty blbečku :) tak to čti pořádne dík :)

 

Zamysli sa nad tým, kto je blbeček, týpek sa tu pýtal ohľadom samp serverov a ty mu odpíšeš, že si mal úspešný minecraft server. Odpoveď úplne mimo rovnako ako tvoj nick...

Link to comment
Share on other sites

Zamysli sa nad tým, kto je blbeček, týpek sa tu pýtal ohľadom samp serverov a ty mu odpíšeš, že si mal úspešný minecraft server. Odpoveď úplne mimo rovnako ako tvoj nick...

Ty blbečku to tam psal on a to mělo byt na smysl že mc server je uplne neco jine než Gta server doufám že si to už pochopil OMG 

 

Link to comment
Share on other sites

Ty blbečku to tam psal on a to mělo byt na smysl že mc server je uplne neco jine než Gta server doufám že si to už pochopil OMG 

 

 

Nie, stále nechápem :d každý vie, že minecraft a gta sú odlišné hry, takže nechápem ani tvoj prvý a ani posledný príspevok  :eh:

Link to comment
Share on other sites

Nie, stále nechápem :d každý vie, že minecraft a gta sú odlišné hry, takže nechápem ani tvoj prvý a ani posledný príspevok  :eh:

Ok takže jdeme Znovu Tenhle typek říkal že měl uspešnej MC server a říka že nejak ví jak to chodí . . . a já jsem chtěl znázornit že to je uplne odlišne . . . to je jak kdyby si do Toustovače chtel strkat Pomeranč . . .

Link to comment
Share on other sites

Ok takže jdeme Znovu Tenhle typek říkal že měl uspešnej MC server a říka že nejak ví jak to chodí . . . a já jsem chtěl znázornit že to je uplne odlišne . . . to je jak kdyby si do Toustovače chtel strkat Pomeranč . . .

 

jak si chcel znázorniť týmto, že to je odlišné ? "Vlastnil jsem i úspěšný MC server, takže vím trochu o co jde (vím, že je to totálně odlišná hra ale i tak)."

 

a on nič o minecrafte nehovoril.

Link to comment
Share on other sites

jak si chcel znázorniť týmto, že to je odlišné ? "Vlastnil jsem i úspěšný MC server, takže vím trochu o co jde (vím, že je to totálně odlišná hra ale i tak)."

 

a on nič o minecrafte nehovoril.

To měla byt Ironie :) i + že to je hodne rozdílne ;) nemusím tady nic vysvetlovat stačí že to vím já :)

Link to comment
Share on other sites

OMG, vy se hned musíte pohádat a ponádavat si.. Ano já jsem tam psal, že jsem měl úspěšný MC server..OK ? chápete.. Já jsem to psal už v minulém příspěvku !

DĚKUJU¨!!!!!!!!!!!!!!!!! a jestli chceš poradit napiš mi na skype wilszon35 nechce se mi to tady rozepisovat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...