Jump to content

Recommended Posts

SimMayor 1.0

Po dlouhé době vývoje, zlepšování,opravování a testování

mám hotovou první verzi browserovky SimMayor.

Dnes jsem dokončil zatím poslední změnu - nový design

adresa : http://game.jenkings.eu

Co už je hotové:
->budování a základní ekonomika ostrova

->možnost kupování firem, za účelem vedlejšího zisku

->loterie jako "minihra"

->kongres, ze kterého můžou hráči v určitých mezích ovlivňovat tok peněz

->Obchod, kde si mohou hráči mezi sebou obchodovat s komunitami

->diskusní fórum(provizorní verze)

->  + spousta menších drobností kterých si všimnete sami pokud se rozhodnete hru vyzkoušet

Do budoucna:

->optimalizace kódů
->opravování chyb

->zabezpečení

->zdokonalení ekonomiky

->nové možnosti pro hráče

Edited by jenkings

Sdílet tento příspěvek

Je tam divná perspektíva na tie budovy, ale mne sa to páči.
Osobne by ma viac nadchol ten nápad s raketami a vesmírom, ale musel by si to vylepšiť tiež tak ako závody - vela vecí, možností atď.. Typy raket, paliv, ciele programu...
Ten obrázok poradcu je riadne vtipný.
Ešte som si pozrel ten tvoj web a keď som klikol na môj softvér, otvorilo mi niečo po rusky :/.

Sdílet tento příspěvek

Pridama mi to ako keby som tuto hru vydel na Mobile.. Ale neviem ako sa volá. :(:d

Je to celé z mé hlavy, nic jsem se nesnažil napodobovat, takže nějaká shoda je čistě náhodná

Je tam divná perspektíva na tie budovy, ale mne sa to páči.

Osobne by ma viac nadchol ten nápad s raketami a vesmírom, ale musel by si to vylepšiť tiež tak ako závody - vela vecí, možností atď.. Typy raket, paliv, ciele programu...

Ten obrázok poradcu je riadne vtipný.

Ešte som si pozrel ten tvoj web a keď som klikol na môj softvér, otvorilo mi niečo po rusky :/.

To s těmi raketami a vesmírem jsem plánoval dost rozvést a udělat velkou možnost úprav tak jak píšeš ;)

a k tomu odkazu na software, vypadá to že vypršela doména... :d

Sdílet tento příspěvek

Je to veľmi zaujímavá práca. Snažím sa vytvoriť podobnú hru, myslím cez prehliadač. Už dávnejšie som ju hral s tou starou témou :) Pekná zmena.

Aké používaš jazyky? HTML, CSS, JS?

Sdílet tento příspěvek

HTML,CSS na web,
JS na samotnou hru + pár vychytávek
PHP na server side

a poslední dobou jsem si dost vyhrál se SQL dotazama (o dost to snížilo zátěž).

Původně jsem chtěl udělat realtime synchronizaci přes NODE JS,ale bohužel ho webhostingy nepodporují :/

Sdílet tento příspěvek

Tak, zhruba po půl roce vývoje a testování jsem dnes vypustil novou verzi na herní server.

snmekotot.pngsnmekohjh.png

Od poslední verze:
- přepsána velká část jádra hry kvůli optimalizacím, a zabezpečení.
- možnost posílat soukromé zprávy

- díky optimalizacím byla zvětšena rozloha jednotlivých ostrovů na dvojnásobek

- opraveny chyby a bugy

- spousta drobností,úprav a vychytávek.

Dále se pracuje na dalších změnách a především na nových možnostech hry. V plánu je například zavedení systému na zpracování odpadu jednotlivých ostrovů, zvažujeme možnost zavedení nějaké obdoby powerupů, kdy by bylo možno mít manažera,poradce... kteří by nějakým procentem ovlivnily některé komodity/statistiky hráče. A pokud to technické možnosti dovolí, rádi bychom vytvořili i systém eventů/miniher, kde by bylo možno získat zajímavé,případně vzácné itemy.

Pokud by měl někdo zájem, podílet se dobrovolně na vývoji hry, rádi přijmeme nového kolegu. Uvítali bychom například člověka programujícího v JS nebo PHP a také grafika. Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte mně prosím na e-mail adoksnaj(at)gmail.com

Edited by jenkings
  • Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

Kdyby měl někdo zájem, tak veškeré zdrojáky jsou na gitlabu :    https://gitlab.com/adoksnaj/Sim-mayor
Dnes už bych vše zřejmě udělal úplně jinak, a pro jednoho člověka už by dalo asi víc práce to opravovat než vytvořit něco úplně nového :d

Kdyby měl někdo zájem to rozvíjet, nebránil bych se tomu, že by se případné updatnuté verze daly provozovat na stávající doméně ;)

• Líbí se mi to! (+1) 1

Sdílet tento příspěvek

On psal že to nemá cenu opravovat a že je lepší vytvořit něco nového + jestli se do toho chce někdo pustit (aktualizovat to) bude s ním klidně spolupracovat tím že mu nabídne stávající doménu.

Podle mého osobního názoru by nebylo na škodu aktualizovat přímo tu samotnou hru (kód, grafika, funkce...) no chce to nový web pro ní :-D

Edited by rEf

Sdílet tento příspěvek

Jako kdyby se našlo par lidí, co by na tom chtěli seriózně dělat, klidně bych se taky zapojil a pokračoval bych v tom. Ale vzhledem k současným možnostem bych to sám opravdu nezvládal.

Takže kdyby měl někdo zájem a vývoj se rozjel, tak se určitě můžeme domluvit.

Jinak jsem koukal, a je tam 200 účtů, které maji odehráno alespoň 2 hodiny čistého času, takže by to klidně mohlo mít zase úspěch kdyby se v tom pokračovalo.

Sdílet tento příspěvek