Jump to content

Web Desing


codex

Recommended Posts

a potom som napísal ešte :)


"dík  :) toto je môj 2 desing keď som rein win  :d a pred tým som robil asi tak 2 ale tie boly hrozné a to bolo dávno  :d mal som chvílku pavzu  :d" toto

Link to comment
Share on other sites

Fuj, blé, o ničem. Kolikatý je to tvůj design?  Celkem hnůj ty patterny, přihlašování, to místo je tam proč, už vidím ve zdroji <br><br><br><br><br><br><br> :d Odstavce novinek zarovnej do bloku boha. :d

 

6/10

 

Je fakt, že oproti obrázku Isigara jsi mistr. :d

Link to comment
Share on other sites

Tuhle reakci píšu už podruhé, tudíž už nemám náladu se znova rozepisovat (neboť u předchozí jsem si omylem zavřel záložku). Takže řeknu to asi takhle. Celé je to špatný, nechutný a doporučuji ti, jestli tohle považuješ za nejlepší práci z těch předchozích, aby jsi v tom nadále nepokračoval. Tohle opravdu neříkám často, ale tohle je fakt tak hrozné že ti nemůžu nic jiného napsat.

 

Barevná kombinace je šílená, typografie je nechutná a špatně čitelná, header zbytečně obrovský a nevyužitý - to logo beru jako dobrý vtip. Menu je naprosto ale fakt naprosto nejšílenější prvek na celé stránce. To snad nemyslíš vážně, takhle udělat prvek který je úplně mimo celý koncept stránky o kterou jsi se asi snažil udělat? Fakt to ještě víc minimalisticky udělat nešlo? Všude furt sereš nesmyslný vzorek. Nevidím prvek na stránce, do kterého jsi nebyl schopný narvat nějaký vzorek! Samozřejmě, novinky klasicky trpí šílenou typografí která nejde vůbec přečíst. K tomu se radši dál vyjadřovat nebudu. U toho přihlášení je tam mezera jako z jakého důvodu? Hádám, že jsi jen tak prdnul ten panel a jak ti vyšel, tak jsi do něj dával informace. NESMYSL! Koukni se na ten panel "spolupracujeme" a na tu "patičku". Koukni se na to zaoblení. Vidíš to? Nemůžeš obdélník se zaoblenými hranami si potom natahovat podle sebe, protože tím potom to zaoblení deformuješ! Výsledek? Chce se mi blejt. 

 

Tohle je opravdu špatná práce a už je mi z těchto ohavností fakt zle, to v tom fakt člověk nevidí, že je to fakt úplně jiný než drtivá většina dalších stránek? Vy to v tom fakt nevidíte? Proč nedokážete udělat jednoduchou a čistou stránku? To tam furt musíte srát nějaký nesmyslný prvky a efekty? Ach jo...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Je to velmi nechutne ako kazde designy objavovane na tomto foru

Cim dlhsie na to kukam tym viac sa mi to hnusi

Edited by вℓүsтεя
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...