Jump to content

[UKÁZKA] První web v PS


Recommended Posts

Po druhé říkám, je to návrh a ne web :d

 

Ano máš pravdu :d

 

UPOZORNĚNÍ NĚJAKÉ TO INFO :d

Jelikžo mám v píči počítač tak to nezměním ale jak jsem řekl toto byl nejhorší návrh co jsem udělal ano vím že to není ani web ani pořádný návrh taky jsem to dělal jen chvilku jde mi o to že jsem se chtěl něco nového naučit a je mi celkem jedno jestli sevám to líbí pro Patrika nebo jak si tu říká prosím pokud máš pořád nějaký problém s Xogosem nebo se mnou tak to pojď řešit už mě nebaví ta tvoje uchylná fotka co mi pořád leze do témat :d :D

PS: K písmu .. :d ku*va MĚ SE PROSTĚ LÍBÍ ... :d

PS2: Ke všem komentům, že je to hrůza ... ANO JE NO A CO ? :d

Link to comment
Share on other sites

Vůbec, bych zakázal prvni práce dávat na fórum, protože tomuhle se nedá nadávat web. 

Nejrpve jdi na google, je tam miliony návodu, inspirace aby to dopadlo líp jak teď.

Ty seš mi dobrej kreten . . .

Link to comment
Share on other sites

Jestli se ti libi takovy styl pisma a pouzijes ho do hlavniho prvku na strankach - tak by jsi se mel na navrhy stranek vykaslat. Rikam ti to uprimne a jestli napises "no a co", pak nechapu proc jsi to sem daval, kdyz nechces od nas reakce :)

Link to comment
Share on other sites

Ano máš pravdu :d

 

UPOZORNĚNÍ NĚJAKÉ TO INFO :d

Jelikžo mám v píči počítač tak to nezměním ale jak jsem řekl toto byl nejhorší návrh co jsem udělal ano vím že to není ani web ani pořádný návrh taky jsem to dělal jen chvilku jde mi o to že jsem se chtěl něco nového naučit a je mi celkem jedno jestli sevám to líbí pro Patrika nebo jak si tu říká prosím pokud máš pořád nějaký problém s Xogosem nebo se mnou tak to pojď řešit už mě nebaví ta tvoje uchylná fotka co mi pořád leze do témat :d :d

PS: K písmu .. :d ku*va MĚ SE PROSTĚ LÍBÍ ... :d

PS2: Ke všem komentům, že je to hrůza ... ANO JE NO A CO ? :d

Jo mám problém s váma obouma protože se chováte jak totální idioti.. zkus si někdy přečíst to co si napsal než to zveřejníš ;) Buď seš ještě dítě nebo je tvůj mozek lehce zaostává.. A k té narážce na fotku se nebudu ani vyjadřovat napsal si to jen protože sem ti zkrizizoval tvou "práci" dá-li se tomu tak říkat :)

Link to comment
Share on other sites

Jo mám problém s váma obouma protože se chováte jak totální idioti.. zkus si někdy přečíst to co si napsal než to zveřejníš ;) Buď seš ještě dítě nebo je tvůj mozek lehce zaostává.. A k té narážce na fotku se nebudu ani vyjadřovat napsal si to jen protože sem ti zkrizizoval tvou "práci" dá-li se tomu tak říkat :)

 

 

Hej tak nevím jestli jsi jen malé dítě co má nějaký problém se staršími osobami ale když už něco chceš zkritizovat dobrý zkritizuj potom tady ale nemusíš psát o mozku ;) A vážně nevím kdo je tu malé dítě :) Až jednou vyrsosteš .... No nic vlastně ty nevyrosteš ty budeš **** pořád :d

Link to comment
Share on other sites

Ja ako bávali grafik/designer, musím povedať, že aj na začiatok to neni bohvie čo. Ak sa chceš grafike venovať tak ti odporučím navštevovať grapz. Je to kvalitné graficke a kodersne studio kde ti pomožú so všetkým. Sám som snimi začínal.

Link to comment
Share on other sites

Ja ako bávali grafik/designer, musím povedať, že aj na začiatok to neni bohvie čo. Ak sa chceš grafike venovať tak ti odporučím navštevovať grapz. Je to kvalitné graficke a kodersne studio kde ti pomožú so všetkým. Sám som snimi začínal.

 

Děkuji mile mě překvapil tvůj přístup :) Určitě kouknu jinak jsem rozpracoval již jiný návrh, kterému se chci věnovat déle aby stál za něco ;)

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, jak někdo může doporučit stránky www.grapz.cz, které jsou už od pohledu amatérského rázu. PHP Fusion, to jako má být to kodování? A ta grafika jako má být něco, z čeho se má člověk učit? To snad jako nemyslíš vážně?

 

Pokud se chceš něco kvalitního naučit, tak se podívej na www.tutoriarts.cz. 

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, jak někdo může doporučit stránky www.grapz.cz, které jsou už od pohledu amatérského rázu. PHP Fusion, to jako má být to kodování? A ta grafika jako má být něco, z čeho se má člověk učit? To snad jako nemyslíš vážně?

 

Pokud se chceš něco kvalitního naučit, tak se podívej na www.tutoriarts.cz. 

 

Super určitě tam taky něco najdu ale na tom graphZ je aspoň něco o kodovani třeba css které nechápu a bude se mi hodit

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...