Jump to content

Hľadáme TEAM ! [ Spolahlivosť & Skúsenosť ] [ PS.SK ]


Fr0st

Recommended Posts

Ahojte, vlastním gaming portál proserver.sk ale bez poriadneho tímu je tam prázdno. Preto som sa rozhodol že spravíme menší nábor vo všetkých stranách. Takže:

 

Hľadáme tím:

 
1. PHP-Fusion Kódera (Designy,Modifikácie)
2. Grafika (Vytvaranie .PSD designov pre kódera)
3. SA:MP Mastera (Kým nedorobíme náš mód potrebujeme tam dať nejaký mód a spraviť ho)
4. 3 Skúsených administrátorov na CS 1.6 server (Administrátori musia byť aktívny a rozbiehať server !)
5. 2 Skúsených administrátorov na WEB (Budú písať novinky ktoré vydiskutujú s MASTERMI + budú sa starať o beh webu)
6. 1 Slovenského pawnera (Chcel by som upraviť verziu VG 6 takže potrebujem niekoho na výpomoc pri tom)
7. 3-4 Spammerov (Spam na pokeci,fórach a iných gameportáloch)
8. 3 Skúsených administrátorov na SA:MP servery (Samozrejme až keď bude SA:MP Master a server bude hotový)

 

P.S: Naberáme len skúsených ľudí. Jak mi napíše nejaký začiatočník tak na to možno ani nebudem reagovať. Dúfam že sa niekto ozve smile.png ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Profesionálnosť? Pane bože.. ved vy ste sami neprofesionálny, už ked sa pozriem na web, hned vidím free PHP Design z jednej stránky, dajaký SA-MP Server kde chceš umiestniť "Copy mod podla Válka Gangov". 

 

Dalej.. kde píšeš že kolko ponúkaš? ty si myslíš že tý ludia čo v tomto obore pracujú dlhé roky ti len tak z neba spadnú a nech sa páči TechnoTomo všetko zadarmo. 

 

Pamätám si ťa dobre. Takže od teba nečakám nič velkého. Len dajak portál čo skrachuje o mesiac (možno skorej). Ja si vážne nemyslím že toto nejako vydrží dlho.

 

Pravdaže držím palce, ale tú "profesionalitu vynechaj"... Kedže ja platím len za jedno .psd asi 75€. :) A Nechápem prečo robíte najskôr portál, na ktorom je free design, a nepočkáte kým všetko dorobíte a potom niečo spustíte.

 

To je proste lakomosť dnešných detí. Chcú mať všetko, ale ho*no stoho. 

Link to comment
Share on other sites

Profesionálnosť? Pane bože.. ved vy ste sami neprofesionálny, už ked sa pozriem na web, hned vidím free PHP Design z jednej stránky, dajaký SA-MP Server kde chceš umiestniť "Copy mod podla Válka Gangov". 

 

Dalej.. kde píšeš že kolko ponúkaš? ty si myslíš že tý ludia čo v tomto obore pracujú dlhé roky ti len tak z neba spadnú a nech sa páči TechnoTomo všetko zadarmo. 

 

Pamätám si ťa dobre. Takže od teba nečakám nič velkého. Len dajak portál čo skrachuje o mesiac (možno skorej). Ja si vážne nemyslím že toto nejako vydrží dlho.

 

Pravdaže držím palce, ale tú "profesionalitu vynechaj"... Kedže ja platím len za jedno .psd asi 75€. :) A Nechápem prečo robíte najskôr portál, na ktorom je free design, a nepočkáte kým všetko dorobíte a potom niečo spustíte.

 

To je proste lakomosť dnešných detí. Chcú mať všetko, ale ho*no stoho. 

 

 

+1 :d

Link to comment
Share on other sites

Profesionálnosť? Pane bože.. ved vy ste sami neprofesionálny, už ked sa pozriem na web, hned vidím free PHP Design z jednej stránky, dajaký SA-MP Server kde chceš umiestniť "Copy mod podla Válka Gangov". 

 

Dalej.. kde píšeš že kolko ponúkaš? ty si myslíš že tý ludia čo v tomto obore pracujú dlhé roky ti len tak z neba spadnú a nech sa páči TechnoTomo všetko zadarmo. 

 

Pamätám si ťa dobre. Takže od teba nečakám nič velkého. Len dajak portál čo skrachuje o mesiac (možno skorej). Ja si vážne nemyslím že toto nejako vydrží dlho.

 

Pravdaže držím palce, ale tú "profesionalitu vynechaj"... Kedže ja platím len za jedno .psd asi 75€. :) A Nechápem prečo robíte najskôr portál, na ktorom je free design, a nepočkáte kým všetko dorobíte a potom niečo spustíte.

 

To je proste lakomosť dnešných detí. Chcú mať všetko, ale ho*no stoho. 

 

Ja som písal že chceme ľudí do týmu a nie len nejakého kódera ktorý nám spraví design a zbohom. Pamätáš si ma dobre ? Asi nie pretože ja ťa ani nepoznám a máš 22 príspevkov takže neviem odkiaľ ma môžeš poznať. Mód vojna gangov je voľne na stiahnutie takže ja si môžem s ním robiť čo chcem aj keď si chcem ho len prerobiť a spustiť je to čisto len naša vec. Na webe je free design a asi prečo hľadáme Kódera a grafika ? (facepalm) .. A prosím ťa, písal som že hľadám ľudí do tímu nie dirigovateľa čo robíme zle, čo máme spraviť a tak ďalej. ĎAKUJEM ! (facepalm)

Link to comment
Share on other sites

Ja som písal že chceme ľudí do týmu a nie len nejakého kódera ktorý nám spraví design a zbohom. Pamätáš si ma dobre ? Asi nie pretože ja ťa ani nepoznám a máš 22 príspevkov takže neviem odkiaľ ma môžeš poznať. Mód vojna gangov je voľne na stiahnutie takže ja si môžem s ním robiť čo chcem aj keď si chcem ho len prerobiť a spustiť je to čisto len naša vec. Na webe je free design a asi prečo hľadáme Kódera a grafika ? (facepalm) .. A prosím ťa, písal som že hľadám ľudí do tímu nie dirigovateľa čo robíme zle, čo máme spraviť a tak ďalej. ĎAKUJEM ! (facepalm)

 

Technotomo ty párku jeden :d :D Profesijonáál se poznááá :d

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nemusím byť regnutý 4 roky aby som ťa poznal. Ja som tu už chodil dávnejšie. Ja som tu chodil osobne len kvôli komunite. 

 

A ked vidím to číslo: 728, tak ma len jedno napadne.. "help".. Kedže vždy si tu len hladal pomoc. Kedže si nič nevedel a chcel si aby ludia to za teba urobili. 

 

A Ten podpis čo máš tu na fore už dokazuje že si ešte dajaké decko ktoré nadáva, klame.. a nevie sa chovať: "Podpis zatiaľ netrebo do matky pi*i  :d  :d". Proste úžasné! :)

 

Ber radšej skúsenosti po bratovi, čo mal dobrý portál a čo mu aj krásne zarábalo. Neviem či ešte furt má, ale viem že mal a išlo mu to dobre, kedže mal aj dosť ludí na webe. Takže by si mal brať poučenie od neho, lebo nikde nespamoval, neklamal a choval sa tak ako každý človek má. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nemusím byť regnutý 4 roky aby som ťa poznal. Ja som tu už chodil dávnejšie. Ja som tu chodil osobne len kvôli komunite. 

 

A ked vidím to číslo: 728, tak ma len jedno napadne.. "help".. Kedže vždy si tu len hladal pomoc. Kedže si nič nevedel a chcel si aby ludia to za teba urobili. 

 

A Ten podpis čo máš tu na fore už dokazuje že si ešte dajaké decko ktoré nadáva, klame.. a nevie sa chovať: "Podpis zatiaľ netrebo do matky pi*i  :d  :d". Proste úžasné! :)

 

Ber radšej skúsenosti po bratovi, čo mal dobrý portál a čo mu aj krásne zarábalo. Neviem či ešte furt má, ale viem že mal a išlo mu to dobre, kedže mal aj dosť ludí na webe. Takže by si mal brať poučenie od neho, lebo nikde nespamoval, neklamal a choval sa tak ako každý človek má. 

 

Môj podpis nemá teba čo zaújmať to poprvé a po druhé každý ma inú taktiku rozbiehania portálu, Neviem kto si a ani odkiaľ poznáš môjho brata ale budem rád ak mi do mojej témy nebudeš písať :) Btw. Helpy. Áno. A ako si začínal ty ty macherko :p ? to by som si rád pozrel.. :d ...

Demencia tohto fóra už presiaha hranice..

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže som tiež dajako začínal. Ale nepísal som na každé forum.. "ako toto.. čo je toto... a čo zase sakra toto?!" Proste som si našiel videa na YT, kúpil si knihu a učil sa. :) Proste moja taktika začiatku bola taká. 

 

Mňa nezaujíma tvoj podpis, ale každý si spraví obraz o tebe už podla toho podpisu čo tam máš. 

 

A Ked sa už tu bavíme o hraniciach.. U teba by to ani hranica nebola, lebo tvoja hranica obehuje asi celú zemegulu. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže som tiež dajako začínal. Ale nepísal som na každé forum.. "ako toto.. čo je toto... a čo zase sakra toto?!" Proste som si našiel videa na YT, kúpil si knihu a učil sa. :) Proste moja taktika začiatku bola taká. 

 

Mňa nezaujíma tvoj podpis, ale každý si spraví obraz o tebe už podla toho podpisu čo tam máš. 

 

A Ked sa už tu bavíme o hraniciach.. U teba by to ani hranica nebola, lebo tvoja hranica obehuje asi celú zemegulu. ;)

 

Mňa nezaújmaju tvoje obrazy, nikto sa mi na môj podpis nesťažoval ani ma neodsudzovali za to. To môžeš len ty ;) Samozrejme že ja som sa tiež učil s tutoriálov atď ale asiže som si sem zakládal príspevky ako opraviť errory nie ? či aj na to vytvorili už tutoriál ? Jesus fucking facepalm !

Link to comment
Share on other sites

Ono "skurvené" neni... to tá tvoja profesionalita. ;)

 

Odporúčam ti urobiť najskôr design, pekne ho urobiť.. a potom už vážne dám palec hore! :)

 

Ja som nikde nepísal že som "profesionál".. Vieš. Ak ti to náhodou ešte nedošlo medzi ľudmi ktorých hľadám je aj PHP Fusion kóder + Grafik. :) A hádaj na čo mi asi budú ? ...

Link to comment
Share on other sites

P.S: Naberáme len skúsených ľudí. Jak mi napíše nejaký začiatočník tak na to možno ani nebudem reagovať. Dúfam že sa niekto ozve smile.png ďakujem

 

 

Já lidi co neplatí taky ignoruji, alespoň máme něco společného :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nemusím byť regnutý 4 roky aby som ťa poznal. Ja som tu už chodil dávnejšie. Ja som tu chodil osobne len kvôli komunite. 

 

A ked vidím to číslo: 728, tak ma len jedno napadne.. "help".. Kedže vždy si tu len hladal pomoc. Kedže si nič nevedel a chcel si aby ludia to za teba urobili. 

 

A Ten podpis čo máš tu na fore už dokazuje že si ešte dajaké decko ktoré nadáva, klame.. a nevie sa chovať: "Podpis zatiaľ netrebo do matky pi*i  :d  :d". Proste úžasné! :)

 

Ber radšej skúsenosti po bratovi, čo mal dobrý portál a čo mu aj krásne zarábalo. Neviem či ešte furt má, ale viem že mal a išlo mu to dobre, kedže mal aj dosť ludí na webe. Takže by si mal brať poučenie od neho, lebo nikde nespamoval, neklamal a choval sa tak ako každý človek má. 

 

 

No..Vidím tě tu poprvé.A nemyslím si,že bys nenapsal nic hned jak se registruješ.A o že má okolo 730 příspěvků nemusí znamenat to,že je to naprostý chudák jak ty,ale mohl pomáhat,mohl si prosazovat své a nepsat kraviny :)

 

Nijak se tě nesnažím urazit,ale zkus projít jeho příspěvky a uvidíme,samozřejmě netvrdím,že jsem to já řekl správně,ale hodí se mrknout :)

Link to comment
Share on other sites

Ja som to pravdaže tiež to tak nemyslel. Ale poznám ho už od dávna, ale vždy som tu od neho videl len "error a help". A nič takého ako napr, že niečo vytvoril a chce to nám tu ukázať. 

Ja sa pravdaže učím C++, keby že boli dajaké dohady o tom že som si kupoval "knihu o pawn" :d ako som to písal vyššie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Konečne marvicisko, už poznám tvoj nick ;).
Toto je známa firma, dostal som echo, že sa tu niekde pohyboval a myslím, že som ho našiel ;). (Nie, naozaj som ho našiel)

Známy podvodník, klamár a výmyselník.
Web mu samozrejme nefunguje a to ani ten čo má na neho FB stránku a tiež ani ten ktorý reklamuje po rôznych blogoch.
*Sorry za oživenie, musel som mu to natrieť. Prepáč marv za podozrievanie, apophis je originál "Marvicisko" s kopou nefunkčných webov, VB kariérou na jeden týždeň, 20imi rôznymi doménami atď.
*Marval, tvoja minulosť ťa vždy dostihne, obzvlášť ak robíš zle vo svete o ktorom nič nevieš - internet.
Ešte raz prepáčte za off topic, len to musíte skrátka vedieť ;).

Link to comment
Share on other sites

Tak ho nechte, ať si hledá koho chce. To co si o tom každý myslí už je věc druhá - ale absolutně se to netýká tématu. Poslední dobou mi připadá, že se tu řeší jen to, jak daná osoba na koho působí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...