Jump to content

gamemode Clan War| Training v1.0


rEf

Recommended Posts

Clan War| Train v1.0

 

Ahojte chci vám představit mód na kterém jsem dělal nějakou větší dobu no, nemam v plánu ho moc popisovat protože mě třeští hlava ale zase chci aby o něm lidé věděli.

 

Jde o Clan War a Training mód což znamená že je dělán pro jeden ze stylu GTA:SA-MP kterému se říká například Skill, Run atd...

 

Mód obsahuje celkem až zvláštní funkce které v jiných CW/TG módech nejsou, myslím.

 

První věcí je asi to že jde jakoby o Tým vs. Tým či li u mě v módu to je Red vs. Blue názvy se dají jednoduše změnit přes Administraci serveru. Je tam počítadlo které zaznamenává jak zabití jiného hráče z jiného týmu tak i zabití hráče ze svého týmu. Také tam jsou textdrawy které ukazují fps, ping, zabil, umrel, ratio, team vs. team, kolik se hraje například 3x30 (kolaXzabití což to značí kolikrát musí hráči z jednoho tým zabít ty z druhého), gamestate což je status hry Free Game(volná hra), Training(trening), Clan War(zápas), Totální scoré 0:0 (součet score ze všech kol), Kola 0:0 (počet kol jaký tým vyhrál kolik), Score 0:0(aktuální score týmu) + On Off to značí jestli je score zapnuté nebo vypnuté. Dále tam je Anticheat: On, Off ukazuje jestli je Anticheat funkční nebo není anticheat je zatím celkem chabý vzato obsahuje funkce o kterých zde nechci nic říkat, Web: www.xxxx.cz (stránka klanu, modu cokoliv). Další věcí je výběr týmu bud hned při připojení nebo /team lze si vybrat i Guest jako divák a lze zamknout týmy. Pak tam taky máme vlastní admin systém který bych rád rozepsal ale to by bylo až moc na dlouho už jen proto že Administrace módu se skláda pomocí dialogu asi z 60++ příkazy, + kliknutím na hráče základní příkazy pro hráče jako zabít, přesunout do jiného teamu, doplnit hp, dát zbran, kicknout, zabanovat, otestovat na cheaty atd... Pokud hrají Red vs Blue tak samozdřejmě u konce kola se vždy vyhodí tabulka kde je Jméno hráču jak týmu Red tak Blue + u každého hráče je zabil, umrel, ratio + cheats což znamená že pokud přes Administraci zapnete tak zvanou tichou detekci tak pokud to u hráče najde cheaty tak ho to nekickne ani nic jiného ale místo toho to u něj ukáže jaký cheat použil při konci kola + se to uloží v Administraci do sekce Cheaters. Další věcí jsou mapy zatím jich je jen asi 9 protože sem neměl momentálně moc času dělat další ale do budoucna chystám až 30 map. Mód je také dělán tak že se dá změnit z Skillu či Runu jak tomu říkáte třeba na Teamový DeatMatch pokud se tak dá říct což znamená že lze třeba nastavit trochu jinou mapu která je k tomu přímo stavěná + nastavit jinou herní zbran + nastavit třeba laser hráčum na zbraně, samozdřejmě hráči si potom mohou nastavit až 6 barev svého laseru. Mód obsahuje i takové menší prvky které vám spříjemní hru třeba /radio ale jen v případě že ho Administrátor zapne. V kolonce /server jsou zatím menší udaje o nastavení serveru + kontakt na mně. Mód také obsahuje Volné Ovládání což znamená že pokud Admin zapne volné ovládání módu mohou ho hráči ovládat pomocí /fsettings libovolně ale jsou tam jen základní funkce jako Herní zbran, Start, Stop, Respawnall, Resetall, Map atd... Také tam jsou různé věci jako /w 0 - 1000 což je virtuálníworld můžete se například s kamarádem přesunout na /w 545 a nikdo neví kde jste a lze hrát v klidu pak se jen vrátíte pomocí /w 0. Více informací je v /cmds pro hráče. To je zatím vše co vám k tomu mohu říct pokud se chcete podívat tak níže přikládám ip na server.

 

37.157.192.114:7777

K názvu serveru se nehodlám momentálně nijak vyjadřovat + je to jen první verze módu je možné že se najde nějaká chyba. Děkuji to je vše co jsem chtěl prominte za případné chyby.

 

+ přidávám jeden starší obrázek ad alespon vidíte trochu jak to vypadá.

 

3cnyjouwr87na9gkmjxc.png

Link to comment
Share on other sites

Krasa ;)

 

//Edit: zaujimalo by am ako si spravil nate život to 100.0?

 

Jednoduše na timer jsem si nastavil kolik má hráč zrovna % hp, pokud znáš například mód co dělal QWER má to tam taky + label text.

Link to comment
Share on other sites

Udělal bych dynamicke delani map jako to mam u sebe v modu -> prides nekam a tam bude spawn green pak este jinam a tam bude spawn blue.Hraci si pak budou moct udelat vlastni mapu

Link to comment
Share on other sites

text RST na milion riadkov je skaredy

 

//velmi skaredy, zastarali, typujem, ze si to tam dal lebo ho ma aj luck ass v ich mode

 

U Toho screenu stojí že je starý, v tomto módě ten text není + to je na mě co si tam dám. :)

 

Kdokoliv má nějaký klan a je jeho cl není problém pokud nemáte server, dám vám "vedení" level a můžete si tam odehrát zápas když bude server volný. Jedinou podmínkou je že nesmíte využívat příkazy jako Ban a Kick jen z parného důvodu že toho člověka nemáte rádi, nebo ho tam nechcete. Server lze kdykoliv zamknout.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...