Jump to content

ostatní Vymazanie si prosíím


Majky ROOt

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ano, myslím že 99% lidí na tomto fóru na tento okamžik čekalo už hodně dlouho, a to že tu budeš prezentovat nějakou hru, s tím taky nikdo nikdy nepočítal.

 

Mimochodem.. to 1% je tam započítaný z možnosti výskytu statistických chyb....

 

Takže sbohem a budeš nám chybět... teda vlastně....nebudeš ;):p

Link to comment
Share on other sites

Jenkings: máš tam chybu, má tam byt 99,9% ;)

1/3 (33,3%) fóra se tím nezaobírala

a 2/3 (66,6%) fóra se těšila na tento okamžik

 

33,3% + 66,6% = 99,9%

1/3 + 2/3 = 3/3

:d

 

Chcel ste povedať že 99% tohoto fora sú dementný ludia? Okey, to berem.. a to 1% som ja. lebo vyzerá to tak.

Pokud 99% uživatelů jsou tvé multiacc tak ano ;)
Link to comment
Share on other sites

Chcel ste povedať že 99% tohoto fora sú dementný ludia? Okey, to berem.. a to 1% som ja. lebo vyzerá to tak.

To 1% je chyba, takže vlastně ty, máš pravdu. Poprvé na tomto fóru máš pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Takže mi vymažte cely účet. A žiadnú hru tu prezentovať nebudem.. je to bezradné... kedže tu sú len "jebnutý" ludia typu Pettríík Hrnek atd...

 

Dakujem.

 

Já tě mám rád, mě jedinému tvoju budoucí najlepší hru roku 2013 odprezentuješ vid, prosím! :(

Link to comment
Share on other sites

Majky - existuje jediná šance dokázat, že nekecáš. Hru představit. Jedině tak Hnátkům dokážeš, že skutečně hru, která se dostane do Steamu, vyvíjíš.

Aspoň někdo kdo má mozek :d

 

Omg nechte ho vám něco udělal ? šak když chce udělat hru nebo co tak ať si udělá tu prezentaci tady se nemá pičova* fakt idiot*

Link to comment
Share on other sites

Lerry, on si to tak trošku dělá sám. Příklad: Nabídne 100€ za design. Je to poměrně slušná částka, nemohu říct, že nabízím víc.. ale potom tu vypráví o tom, jak jeho firma má spoustu peněz a mohou si dovolit víc. A profesionální grafik jim to nabídl za 30€.. Záleží, co je pro koho profesionální, ale určitě se shodneme na tom, že za 30€ může dělat klidně skvělý grafik, ale ne profesionál. Tím by se prostě neuživil. A tak mohu vyjmenovat dál. Majky se tu zkrátka chlubí něčím, co možná ani nemá - nemám důkazy, že nemá, ovšem ani Majky nepřednesl důkazy, že má. A proto je tu taková nelibost lidí. Protože se dělá velkým pánem a zní to až docela přehnaně. Možná to je pravda, ovšem i kdyby, tak se zbytečně a přehnaně chlubí.

Link to comment
Share on other sites

Mne už celý tento prípad príde ako viera. Všetky rozšírené viery sú založené na tom, že ľudia majú vlastne uveriť v niečo čo nevidia. Ja som toho názoru, že neverím v to, čo nevidím. Tak isto mi príde smiešne to vaše vykanie, nie preto, že by mi prekážalo, že sa na niečo hráte, ale preto, že už ste sa x-krát prepísal a v jednej vete ste dotyčnému vykal aj tykal. Keď už niečo robím, tak poriadne. Naviac ten váš "marketingový plán" sa mi moc nepozdáva. Schovávať hru až do jeho vypustenia? A potom čo? Prečo myslíte že giganty ako EA alebo Ubisoft dávajú vedieť už mesiace dopredu že niečo chystajú? Aby sa na to ľudia pripravili a začali sa o to zaujímať, posielať kamarátom videá od tvorcov, vlastne z toho spravia taký virál. Naviac, tu na takýchto malých fórach sa vám naskytuje možnosť, aby ľudia prispeli do tej hry svojimi nápadmi. Nič z toho ste nevyužil, a už len z toho dôvodu ste pre mňa idiot a v živote by som si od vás hru nekúpil, nech by bola akokoľvek dobrá, čo pozerám ako to máte organizované nikdy nebude. Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Lerry, on si to tak trošku dělá sám. Příklad: Nabídne 100€ za design. Je to poměrně slušná částka, nemohu říct, že nabízím víc.. ale potom tu vypráví o tom, jak jeho firma má spoustu peněz a mohou si dovolit víc. A profesionální grafik jim to nabídl za 30€.. Záleží, co je pro koho profesionální, ale určitě se shodneme na tom, že za 30€ může dělat klidně skvělý grafik, ale ne profesionál. Tím by se prostě neuživil. A tak mohu vyjmenovat dál. Majky se tu zkrátka chlubí něčím, co možná ani nemá - nemám důkazy, že nemá, ovšem ani Majky nepřednesl důkazy, že má. A proto je tu taková nelibost lidí. Protože se dělá velkým pánem a zní to až docela přehnaně. Možná to je pravda, ovšem i kdyby, tak se zbytečně a přehnaně chlubí.

no šak jo ale uvidí se jak bude mět tu hru hotovou .... kdy má byt hotová ?

Link to comment
Share on other sites

Hra bude hotová 17.9.2014. Ale nič tu prezentovať nebudem.. nemá to zmysel, další of-topic. Ja tu nemachrujem, akurát chcem urobiť pre Vás niečo, a zase ma zjebete. Ano, giganti ako EA.. ale my niesme žiadny gigant.. a ano, to sa volá "Marketingový pláááán!". Ze čo a kedy vypustia.. my tak isto máme Plán... Ked dokončíme jednu fázu hry, vypustíme do sveta par Screenov, dokončíme dalšiu fázu a urobíme video. To je všetko naplanované do predu. čo si myslíte že R* nema plán? Jasne že má.. a maju to krásne premyslené, lebo majú to tak aby sa o tom hovoriilo a furt sa hra rozširovala, mysleli si že nebude na PC.. jasne že bude! ale to je všetko zase len Plán. Takže ked ma rozumny ludia chápu, tak ja nemôžem tu všetko vydávat.

 

A ked sa pýtate prečo som tu nevyužil.. tak zase "idiot" ako Petríík Hrnček, by zase začal delat OT a ostatné.. už to Chápete? Preto to nebudem nič prezentovať! a čo sa týka vykania, prečo asi vykámm.. no prečo? lebo nemám 12 rokov aby som si tu s detmi tykal. Mám 24, a nebudem tu nikomu tykať. (iNáč, stačší má nevhnúť mladšiemu aby si vykali).

 

toť vše.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...