Jump to content

hledám Dobréééééé nápady.


Majky ROOt

Recommended Posts

Pán tuneer, on je ženatý chlap.. takže ho nebudem volať kvôli vám na PC, aby vám vyfotil dajake Screeny.

 

Tak toto bol najlepší protiargument aký som kedy zažil fakt..

Vlastne on vo vašej "kancelárií" nepracuje na firemnom PC alebo tam nemáte ani nejaké veci z tej pripravovanej "hry" ?

Tak to je fajn potom, s tým určite zabodujete ! :)

Link to comment
Share on other sites

Designer si bere aj prácu domov.. Zalohuje súbor na USB, a doma pokračuje ale nemusí. Ja tak isto, tiež doma pracujem dalej.

Ách jak te vidim tak mi je te i lito prvni topic si dělal že hledas postavu do hry . . . potom že chceš dat hru na steam to tě nenapadlo dat tam foto hned? jo sry ja zapomel zadna hra nebude . . .to ten tvůj designer nemá 5 minut čas vyfotit blbou obrazovku? je to tak težke? nebo mu chyby klavesa PrtSc SysRp? jo aha on si to musí namalovat na papir aby ti to mohl poslat . . . .

Link to comment
Share on other sites

Pane bože.. ved je ženatý.. tak si chce tiež zo ženou užiť víkend.. ved je sobota, bude v Kine... "Halo dežo, pod mi sakra vyfotit tú blbú obrazovku! "

No tak je videt proč to nechce udělat když vidím jak sním mluvíš . . . . A to si čekal že ti tu na pawnu budel libat prdel že děláš strašneho frajera jakou máš dobrou hru a nedáš sem ani screen? Fail ne?

Link to comment
Share on other sites

žejo vid? Pán root je už starý veterán.

 

Tak on vám to tu ťažko bude robiť ked je niekde s manželkou.. už to pochopte.

Ty a veterán?:o ja myslel že ti mama ješte utíra zadek levandulí xD

Link to comment
Share on other sites

Taková zloba. :d Jestli pamatujete uživatele "adko" velký majitel velké firmy na hry či co s racky u kámoše. Taky jsem se vytočil a doplatil jsem na to, radím tvůj příspěvek editovat.

Link to comment
Share on other sites

Niesom majitel, takže ban si dať neviem. Designer používa skoro každý.. Dizajnér by som nedal do herného priemyslu Pane.

 

A vy sa najskor naučte skovenčinu, a potom niečo hovorte. Neviem od kedy 24 ročný muž je decko. Novinka.. to si niekde zapíšem.

Link to comment
Share on other sites

Ďaľšia s prepáčením pič*vina od teba.

Nepísal si náhodou že žiadne materiály z tej tvojej mega hry nesmieš vyniesť? A odrazu sa dajú aj screeny? Samozrejme, ja som zabudol že si dieťa ktoré prišlo na internet a zistilo že keď si dá za profilovú fotku nejakého zarasteného muža tak mu všetci uveria že ním aj je.

Dlho som nič nenapísal ale teraz už píšeš blbosti proti sebe tak už som sa neovládol.

Link to comment
Share on other sites

boha taký k***t neviem čo tu robíš do píče, ty sa radšej zahrab do zeme a nevychádzaj s ta. Keby niekto dal Washingtonovi NTB a ukazál tvoje výmysly tak by vstal z tej hrobky aby ti mohol prijebať.

 

Také kokotské deti sa tu nemajú čo trepať do piče. Ten tvoj "desinger" (vidím že ovládaš slovenčinu = dizajnér) nech sa strčí aj so svojou rodinou. Keby ste to brali seriózne tak by ste tu hru dokončili a nejebali by ste sa s takými kokotinami.

 

Dajte mu ban taký k***t ani nevie čo má so sebou robiť..

 

ďakujem ti za to že si to napísal súhlasím s každým jedným slovom :)

Link to comment
Share on other sites

Teda, ale musíte uznat že má výdrž :d (Nebo neví co má o prázdninách dělat než mu začne škola a on zase bude muset řešit sčítání zlomků :d )

Link to comment
Share on other sites

Teda, ale musíte uznat že má výdrž :d (Nebo neví co má o prázdninách dělat než mu začne škola a on zase bude muset řešit sčítání zlomků :d )

:d ktomu se už dostal? ja myslel že je budou brát až v dalším ročníku:D

Link to comment
Share on other sites

Z vlastnej skusnosti viem ze ak viac ludi pracuje na jednom projekte, napr. hra, program, atd. Tak pouzivaju nejake centralizovane ulozisko dat alebo verzovaci system, napr. git je dnes samozrejmostou. A ak mi tu chcete tvrdit ze design hry o velkosti radu 100viek az 1000och MB ma 1 clovek doma na PC + zaloha na USB a nikdo iny tak ta vasa fiktivna spolocnost zaoberajuca sa tvorenim imaginarnych hier stoji za velke ho*no. Myslim ze som sa tu niekde docital ze mate zatial iba design hry bez nejakeho vecsieho zdrojoveho kodu. Tiez ze chcete tu hru vypustit do sveta priblizne za 2 mesiace. Neviem kolko stoviek hodin denne na tej hre pracujete ale obavam sa ze za 2 mesiace vsetko naprogramovat, otestovat a doladit nestihnete. Bezne beta testy trvaju minimalne 2-3 mesiace kym je produkt vyladeny na tolko aby sa mohol uvies do predaja.

 

PS: to mi chces tvrdit ze designer ktory roby na hre ktoru chcete vydat za 2 mesiace isiel len tak na dovolenku a ani vam "neodovzdal" svoju vytvorenu pracu? sorry ale nechapem ako by takato spolocnost vobec mohla fungovat ked by muselo tak 5-10 ludi cakat na cloveka ktory by 2 mesiac pred uzavierkou odisiel na dovolenku a neodovzdanu pracu si vzal zo sebou.

Link to comment
Share on other sites

Takže, škola mi asi ťažko začne, kedže mám 24 rokov.

 

Pán Bloodman, takých ludí ako vy si cením, rozmýšlate vážne dobre. Tak to zas neni.. tá mapa nemá ani 100 MB.. Max do 25 bude mať. Ale zle ste pochopil, on si nebere celú hru domov, len mapu. Nato mu stačí aj 1GB USB Klúč. Ano Ano.. ale my beta testy robíme na viac PC.. testujeme to asi 4. Dokončíme mapu, vytvoríme auto a otestujeme či funguje tak jak má, potom tá mapa sa presunie do iného PC, kde sa začne zoladovat s Enginom a pripravovať sa do fáze programovania. Ked to je.. tak sa všetko spustí a otestuje. tá naša 1. hra neni velká, takže neviem čo treba na nej testovat napr. 3 mesiace.. ano, velké hry.. to Ano. Ale naša ja taká "mini" po častiach.

 

Má viac máp a je rozširená.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...