Jump to content

hledám Dobréééééé nápady.


Majky ROOt

Recommended Posts

Nevravel si náhodou že nemáš čas ani chuť sa do niečoho nového púšťať lebo si zaneprázdnený tou "hrou" ?

A ten názov témy fakt svedčí tomu že máš 14,5 :)

Link to comment
Share on other sites

Robte Pane. My simulátor nikdy neurobíme. NáS To nebaví.. A MHD Simulárot už je (Bus .. dačo) :d Ano. "Bus Driver".

Ale nemyslím takovej kde budeš jezdit, ale kde budeš organizovat provoz ve městě (linky, vozy atd) :d
Link to comment
Share on other sites

Troška sa mi sekla klávesnica. Je to "Hladam dobre nápady" to "hladám" sa zapojuje do Textu.

 

Ale mám o 10 rokov viac Pane.

 

Možno že som zamestnaný tou hrou... ale ja som nemyslel ani tak hru, ale podla zváženia.

Link to comment
Share on other sites

Můj dobrej napad je aby ses už nato vysral slibuješ same kokotini a co myslíš? dodržel si jednu vec kterou si slíbil? ne tak už radeji odpal a nedelej už tady na tomhle forum takove dementní tema jako stou hrou jako stou grafikou a se všim už začínáš bejt trapnejší a trapnejší ukazal si že máš velkou vydrž nato že ti je 8 tak už přestan stemadle dementníma tematama a ukaž jestli neco umíš nebo ne nic jsem od tebe nevidel ani jednou že bys sem neco dal že je neco pravda . . . můj napad Nemel hubou a už neco dělej

Link to comment
Share on other sites

Na ten čas neni. Ako som už neraz hovoril, 30.9 odprezentujem hru.. ale bude to asi 17.10.

Ano a to jste tak na začátku že ani vyfotit menu neumíte? nebo nebo kus hry vyfotit to teprve dělate exe nebo jak . . .

Link to comment
Share on other sites

Na ten čas neni. Ako som už neraz hovoril, 30.9 odprezentujem hru.. ale bude to asi 17.10.

 

Tak a jaky napad by si chcel? Ak chces jednoduchy napad tak to si rovno zapoj 2 diody anti-paralelne a zmeraj si na nich VACH...

Link to comment
Share on other sites

My máme len mapy.. začiatok hry máme hned. Ale sme to nemohli robiť.. preto si pridávame ku prezentácii ešte 17 dní. Kedže 17 dní sme nič nerobili.

Takže ani ikonu u posrane hry nemáte nebo jak? tyvole vás by jsem nechtel nikdy platit jako vyvojáře her . . . Che dělat hru a nemá napady -_-

Link to comment
Share on other sites

Nápady máme.. to sa stažujte Cryteku.. že sme nič nerobili a nie nám. A načo bude dobre ikona? tá je len základ čo bude na ploche.

Tyvole nekecej a to neumíš ani tu sem dát? Bože logika fakt jak u sraček místního doktora -_-

Link to comment
Share on other sites

My máme len mapy.. začiatok hry máme hned. Ale sme to nemohli robiť.. preto si pridávame ku prezentácii ešte 17 dní. Kedže 17 dní sme nič nerobili.

 

Tak nám odfoť a pošli nejakú mapu. Prepáč vlastne som zabudol že tú mapu vám môže niekto skopírovať a urobiť ju do rovnakej hry ktorú "vytváraš".

 

Troška citácie..

Na ten čas neni. Ako som už neraz hovoril, 30.9 odprezentujem hru.. ale bude to asi 17.10.
preto si pridávame ku prezentácii ešte 17 dní. Kedže 17 dní sme nič nerobili.

To si za 5 minút zmenil dátum vydania ?? To si teda pán, avšak nie v gramatike to sa mi chce grcať z toho chlapče..

Link to comment
Share on other sites

A načo Vám bude? Nechcete radšej Screeny hry? Ja tu ikonu sem dávat nebudem.. tú si pozriete ked si kúpite hru a nainštalujete.

 

Gramatiku teraz neriešim, odpisujem na 10 miestach.. skúúste si to a potom niečo povedzte. Nie, to preto lebo Crytek zastavil svoje služby, a my sme nemohli pracovať na hre pANE.

Link to comment
Share on other sites

A načo Vám bude? Nechcete radšej Screeny hry? Ja tu ikonu sem dávat nebudem.. tú si pozriete ked si kúpite hru a nainštalujete.

 

Gramatiku teraz neriešim, odpisujem na 10 miestach.. skúúste si to a potom niečo povedzte. Nie, to preto lebo Crytek zastavil svoje služby, a my sme nemohli pracovať na hre pANE.

Bože když jsem řekl abys sem dal nejake fotky ze hry tak si znenil tema . ..

Link to comment
Share on other sites

Ked dojde designer, dám.

Takže se nedočkáme jak koukám . . . už vidim jak nekdo dělá hru a neuděli si screeny pro Případ nouze že by nekdo hru chtel odkoupit . . .

Link to comment
Share on other sites

Som zabu

Páne, vy nechápete pojem "dojde".. to znamená od niekadial príst.. napr, z eGYPta.

 

Tak ked dojde, tak si ich vyprosím a pošlem.

 

Vitajte v 18.storočí kedy neexistuje internet, telefón, tlačiareň alebo mail, prosím pošlite nejakého maratónca do eGYPta (lol) aby doniesol "designérovu" fantáziu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...