Jump to content

hledám Liídi do týmu :)


Huzy

Recommended Posts

Ahoj.

Napdal mě jeden vetší projekt, který by nebyl moc finačně nákladný :)

Projekt by byl vytvořit portál, ne nějakej. Ale pořádnej, který stojí za to !

Řekneme, že by lidi v týmu nedostávali odemě peníze, ale ze zisku z VIP,Reklam byse mohli něco dostat :)

Scháním někoho kdo umí s webem (html,php,css) pawno(SAMP,CS 1.6) grafika(který umí s PS/Gimp)

Kdybyste měli zájem, pište mi na skype: huzy.cz

Pracovali bysme jako tým :)

Na jméně bysme se domluvili :):d

Link to comment
Share on other sites

Udivuje mně že ještě pořád se najdou lidi kteří si představují že udělají díru do světa s něčím co tu už milionkrát neúspěšně bylo....

Link to comment
Share on other sites

A me udivuje ze porad odrazujete lidi od toho aby to zkouseli. At uz uspeji nebo ne, ziskaji zkusenosti, ktery vy, pesimisti s timhle pristupem mit nebudete :)

 

Ja uz udelal tuto vec nekolikrat, nikdy z toho nic nebylo ale naucil jsem se spoustu veci. V neposledni rade jak spolupracovat v teamu, coz je vec k nezaplaceni :)

Link to comment
Share on other sites

Mě neudivuje nic další z tisíců co si ideální web představuje jako php-fusion na který mu někdo z týmu zdarma zplácá 3 free templejty mít hodně sponzorů ( serverů ) hodit shit web na endoru. A zarábat VIPčkem tak aby nemusel pracovat. Možná .eu doména, když se plácne přes kapsu, ale píše aby nebyl finančně nákladný, tak spíš ultrajitrnicegejmingů.dsřfřdžýčfžýas.cz

 

=

 

Napdal mě jeden vetší projekt, který by nebyl moc finačně nákladný :)

Projekt by byl vytvořit portál, ne nějakej. Ale pořádnej, který stojí za to !

 

Tyhle věci jsou především o penězích. Když chceš jak říkáš: "aby to stálo za to" musíš mít na to buďbalík peněz nebo umět si dělat všechno sám. Vzhledem k tomu žě hledáš pawnery, grafiky a někoho kdo umí html/css/php tak usuzuju, že umí úplný ho*no, jde ti jen o to nabrat lidi co něco uměj a budou dělat za tebe, kdežto ty nebudeš dělat nic, krom hraní si na velkýho majitele. :d

 

Tudíž aj já tě od toho zrazuju, prosím nedělej další shit komunitu co se za měsíc rozpadne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...