Jump to content

návrh Majky r00t


  

9 members have voted

  1. 1. Chcete, aby použivateľ Majky R00t dostal ban?

    • true
      6
    • false
      3


Recommended Posts

Zdravím, neviem či som jeho nick napísal správne, ale chcel by som tohto použivateľa zabanovať. Sám chudák chalan nevie čo chce, machruje že vyrobí hru lepšiu ako GTA5 a keď mu niekto napíše nech urobí Super Mária, napíše mu že to je moc tažké :facepalm: :facepalm:

 

+ Mám veľké podozrenie že to je adko12345. Mimochodom, Majky, prečo si tu z tadiaľ už dávno neodišiel, keď ťa nezaujíma náš názor, a pritom pýtaš od nás nápad pre hru ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ho moc v láske nemám to je pravda, dosť machruje ale neukáže nám ani malý dôkaz že vôbec niečo vytvára ... ale myslím že to že ho komunita odsudzuje nebude dostačujúci dôvod na ban :)

Link to comment
Share on other sites

Ked si všetko shrnieme, ja som nepovedal že je ťažké urobiť Super Maria, ale moc sa mi do toho nechce lebo ajtak to nebude hraná hra,.. Dalej, ale no ! Ja som Majky ROOt žiadny r00t. A prosim Vás, kto je Adko one, two, free, for, five?! Mne je to fuk, ale ja to niesom. Som Majky, a vždy budem.. A kto pracuje s Androidom, vie čo je aj "root".

 

Ja nemachrujem, ja len žiadám o pomoc. A Kto hovoril zase že urobim lepšiu hru GTA V ? Tu sa jednalo len o podnet iného uživatela.

 

DAKUJEM.

Link to comment
Share on other sites

Adko To Není Protože Ten Loupák adko Psal Přesně Takhle. Majiteli Adkovi Se Takhle Psát Totiž Líbilo.

 

Každý kdo ví s čímkoliv ví co je root.

Link to comment
Share on other sites

Kamarát, nemám double účet :) účet Norhy/Apowo bude čoskoro zmazaný :) A tento účet mám už dlho, len som ho nepoužíval :)

 

Majky, tvoje meno ma nezaujíma, ale hlavne mne a Petrovi ideš na nervy :d a asi aj steelovi :d

Link to comment
Share on other sites

Takže, aby ste ma nebrali za bezťáka čo nič nevie, tak do konca tohoto mesiaca Vám tu odprezentujem Dokončenú hru ktorá pojde na Steam.

 

Dakujem.

 

Dostanu GIFT ? :d

 

Kamarát, nemám double účet :) účet Norhy/Apowo bude čoskoro zmazaný :) A tento účet mám už dlho, len som ho nepoužíval :)

 

Majky, tvoje meno ma nezaujíma, ale hlavne mne a Petrovi ideš na nervy :d a asi aj steelovi :d

 

Na nervy ani né, mám to tak nějak na salámu. :d

Link to comment
Share on other sites

aj ja by som chcel :d uvidíme, či ťa tu ešte uvidíme :d s tvojou 'super hrou'. vieš koľko deti toto povedalo? :d A nikto nikde :d toľko rečí a sľubovaní a nič

 

EmpireSK ty bud ticho, mal si tu uz minimalne 10uctov.

 

 

Majky

 

 

Ked si sem prisiel bol si Johny :rofl:

 

+2 za obdiva argumenty :d

Link to comment
Share on other sites

Poviem to úprimne a od srdca :lol:

.--- . / - --- / - --- - .- .-.. -. -.-- / -.- --- -.- --- - / .--.-. / -.. . -.-. -.- --- / ... .--. .-. --- ... - . / -.- - --- .-. . / ... .- / .... .-. .- / -. .- / ...- . .-.. -.- . .... --- / ... . ..-. .-

Link to comment
Share on other sites

EmpireSK ty bud ticho, mal si tu uz minimalne 10uctov.

Tomko QWER ich zabanoval ;) som mu pred 3 mesiacmi písal do SZ a zabanoval ich, už neexistuju

Link to comment
Share on other sites

Dostanete .exe.. na steam pozdejšie pojde. Narozdiel od detí, ja niesom decko.

 

No Steele, Salamu bych si dal taky. :)

 

EDIT// Ja sa tu ukážem, ale ked dostanem ban, tak tu ťažko odprezentujem dajakú hru. Troška sa zamyslite.

Link to comment
Share on other sites

len .exe? :d to bude zase nejaka Gamemaker hra? :d :d:D :d Jasné, povedať 'na steam pozdejšie pojde' je ako povedať 'to hrál môj brat a on mal hacky, plz unban pl0x' :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...