Jump to content

Chceš byť postava v Hre?! Skukni!


Majky ROOt

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Majky Root a Johny je jeden profil. Johny bol premenovaný na Majkyho. Už chápete Pane?

 

Ja to chápem :d ale zrejme ty nie, kedže som napísal "Majky ROOt alias Johny Dvorák"

Link to comment
Share on other sites

lol s tým vykaním to je trápne, a hraním sa že máte štúdio a idete do NYC tiež. Myslíš že sme retardovaní a nevieme že klameš? Trochu premýšľaj.. aj ten druhý deb*l čo tu bol, meno neviem, sa vychvaľoval že bude mať super hru, hľadá pre ňu meno a ešte neviem čo a dodnes nič, ani sa už neukazuje pretože sme ho prekabátili a on ako správne decko sa zľakol a išiel ku svojej mamičke. Machrovanie to je teraz IN však?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Zase je tu ten trcko ? teraz ma lepšie divadielko :rofl: viacej sa nasmejem :d

lol s tým vykaním to je trápne, a hraním sa že máte štúdio a idete do NYC tiež. Myslíš že sme retardovaní a nevieme že klameš? Trochu premýšľaj.. aj ten druhý deb*l čo tu bol, meno neviem, sa vychvaľoval že bude mať super hru, hľadá pre ňu meno a ešte neviem čo a dodnes nič, ani sa už neukazuje pretože sme ho prekabátili a on ako správne decko sa zľakol a išiel ku svojej mamičke. Machrovanie to je teraz IN však?

 

Ako môžete vedieť že klame ? Snaď sa s ním poznáte osobne aby ste tvrdili že klame ?

Link to comment
Share on other sites

Takže Pane, Vykať budem do vtedy kedy len chcem. Je to moje rozhodnutie či budem vykať alebo tykať. Nemám už 12 rokov aby som Vám tu tykal. študio nemáme za 5 milionov dolárov, ale máme take "mini" + máme Kanceláriu kde chodíme každý deň pracovať okrem nedeli a soboty. Pre vaše info neklamem, je to len na Vás či mi veríte alebo nie. Ale ja to neriešim, je to len a len na Vás. čo sa týka toho "druhého debila", ja ho nepoznám a mne je fuk kto to bol a čo je zač, Každy ma na právo robiť si čo chce, ked sa človek rozhodnote že bude programátor a robiť hru, tak to bude programátor a bude vytvárať hru.

 

Do NewYorku letíme až ked sa dokončí hra, ako som už hovoril.. Nemusíte mi veriť, to je už len proste vaša vec. Do NY Letíme preto, aby sme podpísali zmluvu s Valve ohladom 20% a Potom ešte musíme ísť to Cryteku podpísať tiež zmluvu o 25% --->> s toho čo zarobíme.

 

Mne je jedno či sa tu neukázal, ale ked si myslíte že poriadná hra sa urobí za mesiac, tak ste na peknom omyle a asi niečo nebudete mať v poriadku Pane.

 

A nakoniec, Ja sa to nemachrím, Ja tu žiadam len o pomoc a hladám človeka ktorý by chcel byť v Hre. A Prečo by som to asi robil ked žiadnu hru by som nechcel urobiť?

Vážne na hlavu.

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Takže Pane, Vykať budem do vtedy kedy len chcem. Je to moje rozhodnutie či budem vykať alebo tykať. Nemám už 12 rokov aby som Vám tu tykal. študio nemáme za 5 milionov dolárov, ale máme take "mini" + máme Kanceláriu kde chodíme každý deň pracovať okrem nedeli a soboty. Pre vaše info neklamem, je to len na Vás či mi veríte alebo nie. Ale ja to neriešim, je to len a len na Vás. čo sa týka toho "druhého debila", ja ho nepoznám a mne je fuk kto to bol a čo je zač, Každy ma na právo robiť si čo chce, ked sa človek rozhodnote že bude programátor a robiť hru, tak to bude programátor a bude vytvárať hru.

 

Do NewYorku letíme až ked sa dokončí hra, ako som už hovoril.. Nemusíte mi veriť, to je už len proste vaša vec. Do NY Letíme preto, aby sme podpísali zmluvu s Valve ohladom 20% a Potom ešte musíme ísť to Cryteku podpísať tiež zmluvu o 25% --->> s toho čo zarobíme.

 

Mne je jedno či sa tu neukázal, ale ked si myslíte že poriadná hra sa urobí za mesiac, tak ste na peknom omyle a asi niečo nebudete mať v poriadku Pane.

 

A nakoniec, Ja sa to nemachrím, Ja tu žiadam len o pomoc a hladám človeka ktorý by chcel byť v Hre. A Prečo by som to asi robil ked žiadnu hru by som nechcel urobiť?

Vážne na hlavu.

 

Dakujem.

 

Když vám to tu pane tolik vadí? Proč se tu tedy nadále zdržujete? Na tomhle fóru nenajdete lidi starší než 14 let. Až tedy na pár vyjímek. Vy se tady vychloubáte že máte studio a robíte hru to je bezva klidně si jí robte ať už to je pravda či neni, ale hledat na pomoc lidi tady na tomto "kid" fóru, kde lidi o tom jak vznikají hry nemají ani šajnu, mi přijde jako blbost :)

Link to comment
Share on other sites

Ano, len tolko môžem povedať,, ,Bude akčná".

 

 

Ja som zo začiatku nevedel že je to take forum Pane. Ale niekedy Vám tie "Kids" pomôžu viac ako dajaký rozumný vysoko školáci. Prečo asi v telke navrhovalo 12 ročne decko lietadlo? Lebo niekedy oni vedia viac.. Prečo v Apple pracuje 13 ročné decko? Lebo toho dosť dokázal a ukázal, že i taký ako on, môžu byť lepší než tí vyučený programátori.

 

Zas musím poznamenať, že máme len Kanceláriu a žiadne velké štúdio. My niesme žiadne Valve ani DICE.. takže to berte tak, a vysmievať sa ani zato netreba. Lebo máme dobrú techniku a dobrých programátorov.

Link to comment
Share on other sites

Osobne dúfam, že tá hra nebude napísaná vami a vašou gramatikou. Myslím že by ste najprv mali myslieť na prezentovanie aj tu, na fóre, pretože takýmto spôsobom sa nedostanete s tou hrou nikde. Robíte zbytočné chyby a nie len v tej gramatike. Podnecujete ľudí aby sa domnievali, že všetko, čo tu píšete je jeden veľký podvod, lenže nemyslíte na to, že tá hrá bude hraná práve nimi.

Link to comment
Share on other sites

Ano, niekedy gramatické chyby robím, kedže ani neviem kde mám skor odpisovať.

 

To je samozrejmosť že tam nebude plne forum ludí v hre, lebo robíme aj vlastné postavy do hry. Ale už niekedy nemáme inšpiráciu, tak hladáme aj na Amerických forach ludí.

Link to comment
Share on other sites

Pred nedávnom si tu písal že toto je fórum plné detí. Tak nechápem prečo niekoho hľadáš práve tu? to chceš dať do hry akože detského vojáka ? :d

Link to comment
Share on other sites

Jednou za 2 roky zavítám na toto fórum a když to tu tak čtu, autor tu píše nehorázné blbosti, už vidím, jak jedete do NY, kde mimochodem Valve nesídlí a nikdy sídlit nebude a kdyby jsi chtěl psat, že tam přijedou a dáte si sraz někde v restauraci (oh, jak profesionální k vyřízení nějaké smlouvy), tak to nepíš, mimochodem můžeš mě tykat, na ty tvoje "pány" nejsem zvědavý. Na závěr určitě, když se koukneš na hry od Valve, jsou tam čistě hry, na kterých pracovali čistě oni, nikdy žádné týmy z ČR a obecně ze zahraničí, ostatní hry jdou formou hlasování a kdoví čeho na steam a s Valve nemají nic společného, ale můžeš si tu psát dál ty tvoje nesmysly :)...

Link to comment
Share on other sites

Jednou za 2 roky zavítám na toto fórum a když to tu tak čtu, autor tu píše nehorázné blbosti, už vidím, jak jedete do NY, kde mimochodem Valve nesídlí a nikdy sídlit nebude a kdyby jsi chtěl psat, že tam přijedou a dáte si sraz někde v restauraci (oh, jak profesionální k vyřízení nějaké smlouvy), tak to nepíš, mimochodem můžeš mě tykat, na ty tvoje "pány" nejsem zvědavý. Na závěr určitě, když se koukneš na hry od Valve, jsou tam čistě hry, na kterých pracovali čistě oni, nikdy žádné týmy z ČR a obecně ze zahraničí, ostatní hry jdou formou hlasování a kdoví čeho na steam a s Valve nemají nic společného, ale můžeš si tu psát dál ty tvoje nesmysly :)...

 

Nezastávam sa ho, myslím si v podstate to isté, len chcem reagovať na poslednú vetu. Valve vytvorilo a vlastní steam.

Link to comment
Share on other sites

Ked si to všetko zdokumentujeme, Valve ma sídlo v Amerike --->> Washington. Dalej, to mi nemusíte hovoriť že vytvorilo steam, kedže to vie každý kto príde na steam. Ved to je skoro všade.

 

a Ja som nepísal že tam sídli Valve, také som nikdy nepovedal, len že sa tam podpíše zmluva. Nechápu proč ne v HL. Meste, ale mne je to úplne jedno, rád si zaletím zo šéfom do NY. A ja si snimi nepíšem, to šéf. Takže tu nerotbe zomna blbca. Ja len hovorím to, čo mi šéf povedal. Ked sa letí do NY, Tak sa letí do NY a Hotovo.

Link to comment
Share on other sites

Vy si myslíte vážne že dáme hru na Zelené Svetlo? .. To neni možné. Hra ide na PS3 + Steam. A Preto letíme do Ameriky podpísať zmluvu do New Yorku. (Pre vaše info).

Tak pozdravuj mojí babičku, ona založila Steam a můj strejda tri bude vypisovat smlouvu a děda ti potom nakope prdel za to tvoje divadlo :d jinak jsem úplně žhavej že se můžu zůčastnit takového mega konkurzu na Nejhorší Game Maker Hru :d

Link to comment
Share on other sites

Pán Kudris, pozdravím. ;) Ale to som vážne nevedel že to ona založila, vážne gratulujem. Okey, koniec srandy. Neviem aké divadlo, kedže hovorím pravdu, ked chcete vedieť proč jedeme do NY, Tak sa spýtam šéfa. Je to len na Vás či sa zúčastníte....

 

No a ešte jedná vec, od kedy "Game Maker Engine" Vytvorilo Crytek?!

Link to comment
Share on other sites

Ty tu chceš niekoho hľadať? neviem prečo by mal strácať čas nejaký "profesionál" ako ty vravíš na kids fóru ? keď chceš niečo dosiahnúť tak tu tažko. Prečo si nejdeš ľudí zháňať na zahraničné fóra ? možno ty na to divadielko niekto skočí.. niesi ty náhodou adko1234 ? ten sa tiež hral na veľkého vývojara..

Link to comment
Share on other sites

Sice neviem kto je Adko12345, ale mne je to jedno. Ja si robim svoju prácu za ktorú som platený. A áno, máme už 7 ludí z Amerických for. Ja som myslel že sa aj tu niekto nájde, ale len jeden človek sa bohužial našiel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...