Jump to content

Chceš byť postava v Hre?! Skukni!


Majky ROOt

Recommended Posts

To je dost dobrá otázka. Proč nejde lidi shánět na jiné fórum kde jsou uživatelé starší. Copak ty dáš postavě vojáka ve hře dětský obličej? Možná si už někde na fóru s větší věkovou kategorií byl, ale tam tě prokoukli, a proto jsi odešel. Pokud nedáš webové stránky, tak z toho lze usoudit, že zde hraješ divadlo, jak si zde většina myslí. Pro pár lidí co zde uvádí GTA V. Tak GTA V má officiální stránky, kde alespoň oznámili vývoj této hry, což tento divadelní herec neudělal. Pokud si bojíš, že by ti někdo ukradl název, tak si ho zaregistruj, což budeš muset později udělat.

A nevím jak kdo ostatní, ale ty na EA Games nemáš, tudíž já osobně zůstanu u Battlefield 3. Tam alespoň nejsou dětské xichty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pán Petr, kto tu sakra rozpráva o detoch? Ja tam dávam nad 20 rokov. Pravdaže postavy si modelujeme sami. Ja též zústanu u BF3, je to odreagovanie ked prídem z práce.

Neviem kto je tu divadelník, ale ja isto nie. Lebo také divadlo stojí dosť velku námahu vymyslieť, ja tu rozprávam len pravdu. Ja sa nebojím že mi ho ukradnú. názov si dáme licencovať a webové stránky máme vytvorené.. Ale ako som už hovoril, nič tam nebude, len biele plátno kde sa môžete pozerať celý deň a ajtak tam nič nebude. A ked nepracujete pre Nás, tak bohužial žiadné info Vám podať nemôžem. Už Chápete Pane? Dakujem.

 

Dalej by som chcel poznamenať, že na EA Games možno nemáme, ale môžeme urobiť lepšiu hru ako oni. Ale pravdaže za dlhší čas. Dalej chcem poznamenať, že v EA pracuje cca 1 ludí.. aj viac alebo menej, a nás je len 21, tak si vypočítajte ten rozdiel aký medzi nami a EA je. :)

 

čo sa týka GTA V, Je to pokračovanie GTA IV, takže mohli čakať hráči, že sa to bude volať GTA V. My pravdaže žiadne pokračovanie nerobíme, lebo naše 3 ročné hry sme robili len pre radosť ked sme mali 20 a menej.. Ale preto sme prišli spet a prišli sme niečo dokázať, že aj menšie firmy vedia urobiť poriadnú hru.

 

EDIT: Pán Empire, čo kolko bude stáť? ...

Link to comment
Share on other sites

Ježíš, ty už ani nevieš o čom píšeš. Určite si nejaký fagan, veď tvoje príspevky nemajú ani zmysel. Nazývaš nás tu Pán, Pani atď. Pokiaľ viem tak keď má niekto 10 rokov a ty máš 30 rokov tak mu máš tikať a nie vykať.. Neviem čo si Boh myslel keď vás dementích ľudí stvoril..

Link to comment
Share on other sites

Pán Petr, kto tu sakra rozpráva o detoch? Ja tam dávam nad 20 rokov. Pravdaže postavy si modelujeme sami. Ja též zústanu u BF3, je to odreagovanie ked prídem z práce.

Neviem kto je tu divadelník, ale ja isto nie. Lebo také divadlo stojí dosť velku námahu vymyslieť, ja tu rozprávam len pravdu. Ja sa nebojím že mi ho ukradnú. názov si dáme licencovať a webové stránky máme vytvorené.. Ale ako som už hovoril, nič tam nebude, len biele plátno kde sa môžete pozerať celý deň a ajtak tam nič nebude. A ked nepracujete pre Nás, tak bohužial žiadné info Vám podať nemôžem. Už Chápete Pane? Dakujem.

 

Dalej by som chcel poznamenať, že na EA Games možno nemáme, ale môžeme urobiť lepšiu hru ako oni. Ale pravdaže za dlhší čas. Dalej chcem poznamenať, že v EA pracuje cca 1 ludí.. aj viac alebo menej, a nás je len 21, tak si vypočítajte ten rozdiel aký medzi nami a EA je. :)

 

čo sa týka GTA V, Je to pokračovanie GTA IV, takže mohli čakať hráči, že sa to bude volať GTA V. My pravdaže žiadne pokračovanie nerobíme, lebo naše 3 ročné hry sme robili len pre radosť ked sme mali 20 a menej.. Ale preto sme prišli spet a prišli sme niečo dokázať, že aj menšie firmy vedia urobiť poriadnú hru.

 

EDIT: Pán Empire, čo kolko bude stáť? ...

Oni na svých stránkách o svém pokračování dávají vědět viz. http://www.rockstargames.com/ Tudíž pokud chcete, aby vám někdo věřil, tak by jste měl zveřejnit stránky a uvést alespoň malé info. A vy že by jste byl lepší jak EA Games? To sotva s tímto přístupem, když hledáte fotky dětí pro postavy do hry. Jelikož zde na tomto fóru je max. 10 lidí, kterým je 18+, kteří by se vám do takových to soutěží určitě nezapojili, jelikož je to akorát ztráta času a zbytečná propagace vaší imaginární hry. Takže si žijte dál ve vašem světě, že jste lepší jak EA Games a ovládáte svět s postavičkami vojáků, co mají dětský obličej. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako sa pozerám, ani Vám asi neni nad 12+. Kedže, keby ste vedel, tak EA zamestnáva tisíce ludí.. mu len desiatky.. Neni to rozdiel?!

 

Aké deti? deti tam žiadne nebudú. Budu tam dospelé postavy. A Už nehladám nikoho. Mne je jedno či mi veríte, ako som povedal, je to vaša vec, moja nie.. a mne je to Vážne fuk či mi veríte že my hru vytvarame alebo nie.

 

A Ja viem že ake su hlavne Stránky R*, nemusíte mi ich posielať Pane. A nebojte sa, propagácia a Marketing je pekne premyslený.

Link to comment
Share on other sites

Ešte si zabudol napísať že potom sa ti budeme vysmievať keď nám ukážeš svoju 'super hru'. Nechápem načo tu niekoho hľadáš keď sme ti asi 100x povedali že sú tu len deti. Pokiaľ chceš fotky deciek tak si poriadný úchyl.

Link to comment
Share on other sites

Ešte si zabudol napísať že potom sa ti budeme vysmievať keď nám ukážeš svoju 'super hru'. Nechápem načo tu niekoho hľadáš keď sme ti asi 100x povedali že sú tu len deti. Pokiaľ chceš fotky deciek tak si poriadný úchyl.

+1 On je pedofil :d

Link to comment
Share on other sites

Pán nrx, ten starší má mladšiemu navrhnúť či mu bude tykať alebo vykať. Ja viem o čom píšem, len vy ma nechápete. To je už vaša Vec. Plno krát som písal že nehladám deti, naučte sa prosím čítať, lebo mi to fakt lezie na nervy. Vytvoríte si Double účet a začnete "Hejtovať". Ja Vám ju rozhodne ukazovať nebudem, bude na FB, Stránkach, reklamách a hlavne na Steame + PS Store kde si ju môžete zakúpiť. Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Pán nrx, ten starší má mladšiemu navrhnúť či mu bude tykať alebo vykať. Ja viem o čom píšem, len vy ma nechápete. To je už vaša Vec. Plno krát som písal že nehladám deti, naučte sa prosím čítať, lebo mi to fakt lezie na nervy. Vytvoríte si Double účet a začnete "Hejtovať". Ja Vám ju rozhodne ukazovať nebudem, bude na FB, Stránkach, reklamách a hlavne na Steame + PS Store kde si ju môžete zakúpiť. Dakujem.

Ještě otázka? Ta fotka se má posílat nahoře bez? Dole bez? Nebo oboje? :d

Link to comment
Share on other sites

Asi preto, lebo nieste zvyknutý na takéto témata. :)

 

Empire, už som ti raz odpovedal, a moja otázka je taka istá.. za čo by si chcel platit? Ked chceš byť postava, tak 0,00eur.

Link to comment
Share on other sites

Asi preto, lebo nieste zvyknutý na takéto témata. :)

 

Empire, už som ti raz odpovedal, a moja otázka je taka istá.. za čo by si chcel platit? Ked chceš byť postava, tak 0,00eur.

Víš on je trochu pomalejší mu to napiš ještě jednou a jinak prosím nepiš na toto forum nech nás tu v klidu žít, Pane Majky mějte se hezky a můžete hledat dál ale ne tu. Děkuji PÁN Isigar :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...