Jump to content

Chceš byť postava v Hre?! Skukni!


Majky ROOt

Recommended Posts

Dobrý deň, Chceli by ste nejako vyniknúť medzi kamošmi, alebo radšej na celom svete?! Tak neváhaj, a zapoj sa do súťaže.

 

Pokyny su také: Pošlete do SZ vaše realné meno + fotku a ked budete mať štastie, môžeme Vás vylosovať a môžete hrať v našej hre.

 

ide o vytvorenie postavy na realnom človeku, tak som sa Obrátil na Vás. Kto má záujem, nech píše. Pravdaže všetko bude napisané v "Credits" + aj Meno postavy bude podla Vás. Proste čo si budete priať, to Vám tam dáme.

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dufaq?! Aký Paintball? Tak Takú hru nikdy neurobíme. Okey, hra je normálna hra, zukúpite si ju na steame a hráte. Dúfam že každý pochopil. :eh:

 

Potrebujeme Postavu vojaka, jeden sa už našiel, ale bude ich viac, takže sa hláste.

Link to comment
Share on other sites

Ano, hra cez net a vojaka cez net. Pošle Obrázky a postava už aj je. Môže aj v reále, kde ho odfotíme asi 500x v uniforme.... Ale to by musel cestovať do VelkoMesta a do našej kancelárie.

Link to comment
Share on other sites

Kto Vám povedal že ho ukážem. Tým by som aj prezradil meno hry, čo nemôžem až kým hru nepredstavíme. Design máme v Servery a web je vytvorený, akurát tam neni nič. Kým nebude hra, nebude web.. Preto robíme aj web + Aplikáciu pre našu hru (typu app na Android a pozdejšie ina firma na IOS).

 

A nepýtajte si žiadne SS, (ScreenShoty) Kedže len zamestnanci môžu vidieť a pracovať na tom. Nikto iný nemôže nič vidieť a nemôžeme nič vynýšať, žiadne info ani SS.

Link to comment
Share on other sites

Promin,ale to to už je naprosto ubohé to tvé divadelko,to sis tet vymyslel že ? a proč si psal že web máte ? a tet píšeš že děláte hru a zároven web,a ještě něco proč nám nechceš ukázat web když ho tet děláte,tim pádem ta vaše hra teda název hry není ukázan na webu ne ?

Link to comment
Share on other sites

:think: Takže si to všetko shrnieme. Web sa volá tak isto ako naša hra. čo má každá firma. Dalej, toto nieje divadielko, ale je to na Vás či nám veríte alebo nie. Nám to je jedno, my si pracujeme dalej.
Link to comment
Share on other sites

Boha vy jste jak nadržení, prostě to nechce ukázat, vám to může být u pr*ele. Je to jeho rozhodnutí a pokud se vám to nelíbí, nemusíte to tu dále komentovat. Berte to prostě tak, že má rozdělanou jistou práci, a nechce zveřejnit web protože chce hru udělat zajímavější.... O GTA V taky víte vše jen díky screenům a pár tiskových prohlášení. Taky si ale uvědomte, že do vydání GTA V zbývají 2 měsíce nebo tak nějak, a tady se teprve modeluje. Takže se prosím uklidněte a Čááu Fudži!

Link to comment
Share on other sites

Dakujem Michal. Konečne jeden človek čo ma chápe. Proste tu nechcem zverejnovať o hre nič. Mam to aj zakazené, aj ked som manažer tej hry. (Nechcem byť zas len Designer a programátor). Ale proste nič nemôže uniknúť. Vela firiem to tak robí, ale my máme vyvinutý iný marketingovej plán ktorej zústane len u Nás. Pravdaže všetko je moje rozhodnutie a vy ho musíte ekceptovať.

Link to comment
Share on other sites

XY ľudí tu na pawno.cz vydali gamemod ale možno tretina z nich si ho prezentovali aj v sekcií pripravované mody.

Prečo asi? zamyslite sa, nikto nechce aby im iný kradli nápady alebo sa inšpirovali. Keby tú hru aj vyrobia a nikdy ju nevydajú pre verejnosť je ich vec. A vy to musíte rešpektovať.

Link to comment
Share on other sites

Tak ked ju asi vytvoríme.. tak ju by sme nemali ani dôvod ju nevydať. To by ma šéf asi aj z topánkami ziedol. Pravdaže my nikdy o tej hre nehovoríme, chodíme na porady, kde diskutujeme a tak dalej. A nechceme žiadnych ludí ktorý by nás kopírovali.

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže si to cením že ma chápete. Lebo títo ludia sú proste nenažraný a furt chcú niečo vidieť. Ale ked to nemôžem, tak nemôžem.. Rád by som ludom ukázal kde sme ale nedá sa proste.

 

Pán Elipsa, čože??? Tu sa môžem len ja smiať na vašom "šibnutom" a deckom chovaní.

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže si to cením že ma chápete. Lebo títo ludia sú proste nenažraný a furt chcú niečo vidieť. Ale ked to nemôžem, tak nemôžem.. Rád by som ludom ukázal kde sme ale nedá sa proste.

 

Pán Elipsa, čože??? Tu sa môžem len ja smiať na vašom "šibnutom" a deckom chovaní.

 

:d áno, aj mňa teší že si back, Majky ROOt alias Johny Dvorák

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...