Jump to content

ostatní [WEB]Freestart


killbill

  

65 members have voted

  1. 1. Jak se vám líbí naše webové stránky?

    • Ano,líbí
      40
    • Ano,ale chce to ještě doladit
      17
    • Ne,nelíbí (koment proč se vám nelíbí)
      8


Recommended Posts

Pointa je super, zpracování taky. Grafika samozřejmě o ničem, ale překvapivě není hrozná na pohled takže to ujde :d Jen mi přijde na takovou stránku zbytečnosti jako "O nás", "Kontakt", "Podpořte nás", "Aktuality" apod... Za prvé se mi to na takovou stránku nehodí a za druhé se na to žádný člověk, který na tuhle stránku zabrouzdá všímat nebude, protože tady jde hlavně o ty programy...

 

Ale jinak fajn, dobrý nápad s dobrým zpracováním :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hodně by tomu webu prospělo aby každý program měl svojí profilovou stránku. Kde bude popis programu a informace o něm. Verze, datum vydání a podobné pičičandičky.

Link to comment
Share on other sites

"Safari je internetový prohlížeč od společnosti Apple, což může napovědět, že dříve byl k dispozici pouze pro Mac OS. Tato skutečnost už ale několik verzí zpět není pravdou, tudíž si tento výtečný prohlížeč můžete užít i na Windows. Samotný program pak disponuje mnoha výhodami, které ho vyzdvihují mezi konkurencí" - to už dávno není pravda, Apple vydal naposledy Safari 5 pro Windows - a teď už je ve fázi beta pro vývojáře Safari 7. Safari nebylo, potom bylo na Windows - a teď už zase není.

 

ad steel - vždyť má.

Link to comment
Share on other sites

Profily programů tam byli od spuštění webu, to by pak toho obsahu na strankach bylo opravdu malo. ;)

 

Jinak to "O nás", "Kontakt", "Podpořte nás", "Aktuality" atd., jsem umístil dolů, pouze pro ty kteří by nás chtěli kontaktovat nebo se dozvědět něco o webu, takže si myslím, že to celkově nenarušuje celkovou funkci webu.

 

A k tomu Safari, děkuji za připomínku, není to zrovna program, o který bych se nějak významěji zajímal, takže jsem o tom uplně nevěděl.

Link to comment
Share on other sites

Neměl jsi náhodou něco podobného, akorát to běželo na php fusion? Něco Freeprograms.mzf.cz nebo něco takového.

Ale tohle je dobrý nápad a ten design se mi líbí.:d Jednoduchý, ale pěkný:):think:

Link to comment
Share on other sites

Ja by som to skorej spravil alebo dal takú možnosť, že si človek može vytvoriť ten "balíček" sám pomocov nejakého sprievodcu alebo checkboxov. ( prehliadač, Antivírus a iné) podľa toho aké on používa a potom by si to v ZIP stiahol. Alebo by to yvtvorilo exe a samé začalo samé púšťať tie inštalácie ale to asi nie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý nápad, ale nevím jestli někdo kdo si koupí novej komp bude vědět o této stránce a stahne to zrovna z ní, mimo to, ja když nakopnu novej PC tak hlned stahuju z officiálních zdrojů..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Po několika měsících práce otevíráme novou sekci, celou zaměřenou na operační systém Linux. Jako první jsme vybrali distribuci Ubuntu, která je z hlediska normálního uživatele nejpoužívanější. Prozatím máme kategorie internetových prohížečů, grafických editorů, multimediálních přehrávačů a kancelářských balíčků.

Vyjádřete prosím své názory, popř. nápady na zlepšení a další distribuce nebo kategorie.

Link to comment
Share on other sites

Velmi pekný design.
Super jednoduché, len trošku prázdne.
Chcel som napísať, že je to dosť neohrabané mať tam Ubuntu, ktoré je vlastne každých X hodín nový update, ale netreba... Páči sa mi jak to tam máš jednoduché, vlastne ajtak len velmi málo používateľov sťahuje unstable Ubuntu.
Úprava: Preboha, šak ty si tam nedal WinRAR! To bez toho ani nemôže ten web fungovať ;). Keď tak aspoň link na free.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Podle mě to účel splní nainstaluju windows třeba zákazníkovi a než abych brouzdal po netu mám za několik vteřin většinu programu již v pc .)

 

Souhlas taktéž kolikrát instaluji znovu windows nějakému borcovy a abych nemusel hledat tak jednoduše pár kráte poklikám a už se mi stahuje to co chci ! :)

Link to comment
Share on other sites

Velmi pekný design.

Super jednoduché, len trošku prázdne.

Chcel som napísať, že je to dosť neohrabané mať tam Ubuntu, ktoré je vlastne každých X hodín nový update, ale netreba... Páči sa mi jak to tam máš jednoduché, vlastne ajtak len velmi málo používateľov sťahuje unstable Ubuntu.

Úprava: Preboha, šak ty si tam nedal WinRAR! To bez toho ani nemôže ten web fungovať ;). Keď tak aspoň link na free.

-----

Diky za ohlas, s tim WinRARem máš pravdu, problém je v tom, že není freewarový, ale sharewarový, tudíž ho tam dát nemůžem, proto tam máme 7-zip, který umí v podstatě to samé, jen není tak známý.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tohoto webu jsem si někde všiml už nevím kde ale znova musím říct.. že je pěkný.. mít všechno na kopce a pro uživatelé co mají zrovna přeinstalovaný windows si zajdou do prohlížeče na tuto adresu a postahují si uplně všechno.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Po delším čase jsme udělali několik novinek, o kterých bychom vás chtěli informovat, přidali jsme boční panel, ve kterém najdete funkce jako návrch programu, pokud znáte nějaký široce používaný program, který na našem webu není k nalezení, neváhejte a přispějte. Dále jsme přidali průvodce po webu, jelikož někteří uživatelé na první pohled nevidí všechny funkce webu, tímto způsobem snad snadněji pochopí všechny možnosti. Poslední funkcí bočního panelu je textový přehled, kde je možné v textové tabulce vidět přehled všech našich programů s jejich hlavními údaji.

Také jsme vytvořili nové logo a lepší grafiku webu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Na web jsme přidali novou užitečnou funkci tooltipu, který je umístěn v pravém horním rohu každé kartičky. V každém tooltipu je několik odrážek popisující hlavní featury, odlišující program od ostatních. Z tohoto důvodu není nutné program vůbec rozklikávat, tudíž stačí pracovat pouze na hlavní stránce, což každému urychlí práci.

Jak se vám taková featura líbí, myslíte si že urychlí stahování potřebných programů ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravíme všechny,
k příležitosti jednoho roku od spuštění stránky Freestart.cz, jsme se rozhodli uspořádat soutěž o 3 flash disky od společnosti ADATA. Účastnit soutěže se může každý z Vás, podmínky jsou prosté:

  1. Nasdílejte náš příspěvek se soutěží z Facebooku

  2. Vyplňe formulář na stránce www.freestart.cz/soutez.html

Soutěž se koná od 29.7. do 12.8.2014, na konci soutěže budou vylosováni 3 výherci, kteří od nás obdrží flash disk.

 

1. místo - ADATA UV100 / 16 GB

2. místo - ADATA UV100 / 8 GB

3. místo - ADATA UV100 / 8GB

Neváhejte a soutěžte s námi, vyhrát může opravdu každý !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...