Jump to content

ostatní [WEB]Freestart


killbill

  

65 members have voted

  1. 1. Jak se vám líbí naše webové stránky?

    • Ano,líbí
      40
    • Ano,ale chce to ještě doladit
      17
    • Ne,nelíbí (koment proč se vám nelíbí)
      8


Recommended Posts

FreeStart je nově spuštěný web nabízející množství nejlepších a nejpoužívanějších programů a to výhradně takových, které jsou volně ke stažení, tudíž freeware. Cílem webu je přehlednost a možnost co nejrychlejšího vyhledání vámi hledaného softwaru. Všechny zde nabízené programy jsou denně aktualizovány.

 

web: www.freestart.cz

 

Kdo by měl nějaké nápady na vylepšení nebo zkrášlení stránek pište do komentů.

 

f_logo_170.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten "slogan" je blbosť. Nemyslím si že komunikačné programy a prehliadače sú najdôležitejšie a naviac, keď píšeš že "nově nakopnutý windows", to znamená myslím, že čistý, po nainštalovaný, v ktorom sa už IE nachádza. Táto stránka podľa mňa postráda zmysel. Osobne si radšej stiahnem tieto programy z oficiálnych stránok, aj za cenu, že by som tú minútu života stratil, ako keby mám riskovať, že stiahnem niečo, v čom je vložený vírus, alebo sú inak upravené.

Link to comment
Share on other sites

Tak za to to tě musím pochválit :potlesk: ! .Konečně nějaká hezká stránka ,a hezky zpracována ,jsou tam všechny programy které používám spon to nemusím hledat na google. :) :)

Link to comment
Share on other sites

No web je pěkný, ale k ničemu. K ničemu slogan, když už tak by to chtělo aj podporu pro linux. Balíčky taky k ničemu. Celý ten web je k ničemu, když už stahovat nejaký program, tak z oficiální stránky. Možná ti tam párkrát za den zabrousí nějaký noob, co neví kde stahovat programy.

Link to comment
Share on other sites

Jak už tu několikrát padlo -> každý si to radši stáhne z origo stránek kde má jistotu nezávadnosti a taky jistotu že má nejnovější verzi.

Navíc prezentuješ programy které všichni znají.. kdybys nabízel ke stažení nějaké nadějné neznáme projekty , které nabízejí nějaké výhody oproti zaběhnutým standardům, potom by to mělo smysl

 

BTW -> pokud bych už měl navštěvovat ten web tak by tam musely být nějaké zajímavé aplikace pro linux.. jelikož ten vir Windows už nevlastním :d

Link to comment
Share on other sites

Stránky jsou přesně takové jaké mají být jednoduché a účelné :) Super doufám že časem se tam objeví více programů a taky balíčků a bodla by možnost kdyby si uživatele mohli složit balíček podle sebe :)

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem že se mi to nelíbí z jednoduchého prostého důvodu a to je ten že takových stránek existuje stovky a obsahují mnohem více než ta vaše, tak proč bych to měl stahovat u vás...

Link to comment
Share on other sites

Náš web je ale zaměřen na několik nejpoužívanějších programů a jejich co nejrychlejší stáhnutí, nejde nám o to, aby jsme měli web přeplácaný programy, které stejně používá jen několik málo lidí a nikdo se v tom nakonec nevyzná.

Link to comment
Share on other sites

Nevyzná, používá málo lidí? A to je tvůj názor nebo názor lidí? Já jen že takové stránky z programy ke stažení tam je výběr priorita ... Naco pak půjdou na váš web kvůli google chrome co si stáhnout s google :d To nedává prostě smysl. Je to dle mě k ničemu.

Link to comment
Share on other sites

Nevyzná, používá málo lidí? A to je tvůj názor nebo názor lidí? Já jen že takové stránky z programy ke stažení tam je výběr priorita ... Naco pak půjdou na váš web kvůli google chrome co si stáhnout s google :d To nedává prostě smysl. Je to dle mě k ničemu.

Každý chce něčím vyniknout, ale říkám ti předem, ty tím brečením nevynikneš.

Link to comment
Share on other sites

Ale vážně to nechápu... proč by si někdo šel stáhnout globálně rozšířené a známé programy ,které běžně používá, zrovna na nějakou pochybnou stránku ?

Když přeci vím co chci , tak si to stáhnu na oficiálních stránkách kde mám záruku kvality a bezpečnosti ?

 

Kde je ten důvod proč bych měl jít zrovna na tvůj web, když běžný uživatel zná všechny programy co nabízíš a stáhne si je od výrobce ?

Neber to jako rýpání, ale jako seriózní dotaz.

Link to comment
Share on other sites

Tak jde nám hlavně o to, aby ten člověk přišel a poklikal programy, které chce stáhnout co nejrychlejší cestou, jinak u každého programu máme popřípadě oficiální stránku, což si myslím je taky zrychlení, jelikož máš všechny programy u sebe, tudíž jen proklikáš oficální stranky a stáhneš to odtud. No a s tím, že jsme pochybná stránka se právě touto cestou prezentace na fórech snažíme něco dělat.

Takže hlavní věcí - proč právě k nám je rychlost stažení nejpoužívanějších programů.

 

Každopádně děkujeme za kritiku, snažíme se aby náš web k něčemu byl, pokud se nám to nepovede, jednoduše zkusíme nový projekt.

Link to comment
Share on other sites

Víte není to tak jak si všichni myslíme, že nikdo na takovou stránku nepáchne.

 

10% lidí na světě ví, že google chrome se dá stáhnout z google a skype se dá stáhnout ze skype.com.

 

Pravda je taková, že 90% jsou prostě hňupové. Napíší do vyhledávače "skype" a rozkliknou první odkaz z výsledků vyhledávání. Pak naklikají google adSense bannery kde je napsané Download. PO chvilce najdou správný download a sosaj, je jim jedno co. :d

 

Přehodnotil jsem svůj názor na základě fakt. Jelikož se tu rozmohla trošku taková pře, rozhodl jsem se přijít věci na kloub a uvést ji na pravou míru. K movému názoru mě přimělo google/seznam trends a statistiky nejstahovanějších programů jako slunečnice, porshe a desítky dalších...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...