Jump to content

návrh Premena designu za starý


design  

26 members have voted

  1. 1. Chceli by ste tu starý design ?

    • Áno
      13
    • Je mi to jedno
      2
    • Nie
      11


Recommended Posts

Dobrý deň ľudia. Ako som písal v jenginksovom topicu založil som túto theme aby sa hlasovalo či tu ľudia chcú starý alebo tento nový design.. Všetkým uživateľom na tomto fóre totiž bugujú obrázky a niektorým na takú mieru že už nemôžu ani písať topic-y.. Dám sem anketu. Dúfam že uspeje starý design a dúfam že všetci keď uvidia ten design pospomínajú na staré časy :) Díky :d:)

Link to comment
Share on other sites

Mne nič nebuguje ... :d

Inak neviem no, niesom proti starému designu ale ani pre.

Na tento som si už zvykol, je krajší, má viac možností a tak.

Ale keď bude starý tak mne je to jedno, ja sa prispôsobím. :)

Link to comment
Share on other sites

Tento je krajší, sviežejší a až na pár chýb na ktoré som narazil je dobrý. O funkcie tu ani tak nejde, tuším že staré Pawno.cz bežalo na phpBB nie? Toto nové fórum beží na IP.Boarde. Ja som za tento nový, pokiaľ tu niesu až také problémy s IP.Boardom tak je podľa mňa zase meniť design, poprípade systém ak by ten starý design nešiel/nechcelo by sa nikomu ho upraviť aby fungoval na IP.Boarde.

Link to comment
Share on other sites

Přeci jen nejde o design ale o systém, možná v tom někteří nevidíte rozdíl ale on tam i docela je. (když se změní design nic se nestane jen místo modré barvy to tu bude např. zelené)

Link to comment
Share on other sites

a čo starý bol pekný tiež bola tam možnost si zamknut vlastnu temu

 

Si retard ?? FTW Znamená for the win čiže som vyjadril kladný postoj k tomu..

a ty začneš mrdať niečo do toho ako kebyže som ho nechcel naspäť.. wtf

Link to comment
Share on other sites

Uvědomte si, že nejde přeskakovat z jednoho systému na druhý jen tak. IP.Board má konverter phpBB -> IPB. IPB -> phpBB neexistuje, protože nikdo nepřechází zpět :d koukněte kolik je příspěvků, témat... a jak je velká DB. Nelze NIKDY vyhovět všem, i kdybychom nahodili starý vzhled, vždy velká část bude chtít zpět nový.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...