Jump to content

gamemode PlayForFun 0.0.1


Amenadiel

Recommended Posts

už delší dobu dělam svůj GM stun/Race/dm/mini hry atd

//======================//

mod obsahuje můj vtipátor každych 10 minut se vám přehraje 1 vtip (50m čisteho zaznamu s vtipama)

Když hráč jede ve vozidle a zmačkne mouse 1 zrychli se mu auto o 20% přy zmačknutí H vyskočí

Automatická oprava aut každou sekundu

//======================//

Příkazy

//======================//

/minigun >Portne vás do lokace kde jste sám proti všem zbran máte minigun a musíte pozabíjet co nejvíc lidi

/gungame >na začatku gungame dostanete zbran a když nekoho zabijete dostanete novou zbran takle to půjde celou dobu dokut nedostanete poslední zbran

/deathmatch > obsahuje 2 teamy a každy má 4 classy Vojak/Sniper/Spy/Medic medic může lečit po jedne minute

/afk

/back

/info >Zobrazí vám vaše statistiky

/car > Ukáže se vám dialog s autama

/exit > Opustíte mini hru nebo race zaleží co hrajete

/kill

//======================//

Vip

//======================//

Vip system lze koupit za 30 kč nebo 100 000 Bodu vehře body získate hraní miniher nebo zabíjeni hráču

Vip Dostane za začatku 100% Vesty a každou minutu se mu doplnuje život(Platí jen v vyhozím okolí nikoliv v mini hrách)

Vip pomocí aktivaci tlačítka se mu převratí auto na kola

Vip může /zbrane a každá zbran ho bude stat 1 bod ve hře když si chce koupit naboje tak 100 naboju ho bude stat 1 bod

Vip má o 15% rychlejší auto

//======================//

Admin

//======================//

/akill

/ban

/kick

/freeze

/mute

/unmute

/remove > Vyhodího z vozidla

/freeze

/unfreeze

/pinfo > Zobrazí se mu info

/vyhodit > Vyhodí hráče z mini hry race attd

//======================//

Foto

//======================//

http://www.imghostin...88sa_mp_001.png

http://www.imghostin...81sa_mp_002.png

http://www.imghostin...a_mp_003_2_.png

http://www.imghostin...72sa_mp_010.png

http://www.imghostin...40sa_mp_010.png

Link to comment
Share on other sites

Jako vždy a jako všechny gm, které se připravují tento je taky na nic ale hrál jsem tam ty minihry a dá se u toho pořádně zabavit :) Ale jinak nic moc chce na tom ještě máknout a bude ti skvělé. Myslím že do měsíce to bude lepší.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím vás, jsem Hlavní admin sa:mp serveru se zkratkou SFDFD. Tento topic mi byl zaslán a rozhodně se mi nelíbí, jak nás kopírujete. Celkově uděláno podle nás, jenom přeměněno pár věcí.

 

PŘÍKLAD:

mod obsahuje můj vtipátor každych 10 minut se vám přehraje 1 vtip (50m čisteho zaznamu s vtipama)

 

To stejné vzniklo před ani né rokem u nás s tím rozdílem, že se u nás dělají náhodné příklady.

 

A ano, jsem si jist, že Vy kopírujete nás, nikoli my Vás. Náš server existuje od roku 2011 začátkem prázdnin, k čemuž jsou i patřičné důkazy. Co je horší, tak jistý QWER, který u nás kdysi dělal výpomoc na serveru s pawnem si pár věcí od nás vzal (dřívější verzi serveru) a zveřejnil ji zde na pawno.cz také..Co nás naštvalo nejvíc bylo to, že to vydává za SVŮJ MOD. Dbám na vás milí uživatelé pawno.cz, nevěřte všemu co vidíte na internetu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím vás, jsem Hlavní admin sa:mp serveru se zkratkou SFDFD. Tento topic mi byl zaslán a rozhodně se mi nelíbí, jak nás kopírujete. Celkově uděláno podle nás, jenom přeměněno pár věcí.

 

PŘÍKLAD:

mod obsahuje můj vtipátor každych 10 minut se vám přehraje 1 vtip (50m čisteho zaznamu s vtipama)

 

To stejné vzniklo před ani né rokem u nás s tím rozdílem, že se u nás dělají náhodné příklady.

 

A ano, jsem si jist, že Vy kopírujete nás, nikoli my Vás. Náš server existuje od roku 2011 začátkem prázdnin, k čemuž jsou i patřičné důkazy. Co je horší, tak jistý QWER, který u nás kdysi dělal výpomoc na serveru s pawnem si pár věcí od nás vzal (dřívější verzi serveru) a zveřejnil ji zde na pawno.cz také..Co nás naštvalo nejvíc bylo to, že to vydává za SVŮJ MOD. Dbám na vás milí uživatelé pawno.cz, nevěřte všemu co vidíte na internetu.

 

tak tys to ted dojebal xDDD

Tak ted tohle témá bude zajímáve:DD

Link to comment
Share on other sites

@ StemYk: Vtipátor? :d Si myslíš že toto je originálne? Vieš koľko serverov (Anglických) má takúto vec? Aj náhodny math systém kde musíš vypočítať príklad za peniaze.

@ Joseph: Kopírovanie SFDFD je ešte v móde? A to aj niekedy bolo? Si myslíte že ste jediný Server ktorý kombinuje viacero gamemodov? Mimochodom, 5% ľudí tu pozná SFDFD, myslím, ja to nepoznám.

 

Takže nám je u riti keď napíšete že toto ste vymisleli (mám to zle, ja to viem) vy alebo že ste to mali prvý, pretože to nie je pravda.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím vás, jsem Hlavní admin sa:mp serveru se zkratkou SFDFD. Tento topic mi byl zaslán a rozhodně se mi nelíbí, jak nás kopírujete. Celkově uděláno podle nás, jenom přeměněno pár věcí.

 

PŘÍKLAD:

mod obsahuje můj vtipátor každych 10 minut se vám přehraje 1 vtip (50m čisteho zaznamu s vtipama)

 

To stejné vzniklo před ani né rokem u nás s tím rozdílem, že se u nás dělají náhodné příklady.

 

A ano, jsem si jist, že Vy kopírujete nás, nikoli my Vás. Náš server existuje od roku 2011 začátkem prázdnin, k čemuž jsou i patřičné důkazy. Co je horší, tak jistý QWER, který u nás kdysi dělal výpomoc na serveru s pawnem si pár věcí od nás vzal (dřívější verzi serveru) a zveřejnil ji zde na pawno.cz také..Co nás naštvalo nejvíc bylo to, že to vydává za SVŮJ MOD. Dbám na vás milí uživatelé pawno.cz, nevěřte všemu co vidíte na internetu.

 

nevěřte všemu co vidíte na internetu. tak to i tobe? jak mám vedež že jsi originál?:d + novy update můj vtipátor ted dostal dalších 30m zaznamu xD

Link to comment
Share on other sites

Zvláštní je, že tyhle ty kopírované módy se tu začali objevovat až od té doby, co QWER udělal to co udělal. Nikdy předtím jsem nikde nic takového nečetl.

:facepalm: Takže keď sa QWER vyčúra a predá svoj moč za 10€ tak to bude robiť každý? Ako som tak zaznamenal dosť sa rozšírili servery takéhoto typu ale nie vďaka vašej zásluhe. Si myslíš že si pán keď máš server?

 

Proč bych nebyl originál ? V čem ve mne pochybujete ?

Pretože ty si tiež od niekoho čerpal, napr. s tým tvojím 'vtipátorom'.

 

A mód si určite videl na offiku a chcel si ho urobiť pre čr/sr, ale nato tu máme WTLS.

Link to comment
Share on other sites

@ StemYk: Vtipátor? :d Si myslíš že toto je originálne? Vieš koľko serverov (Anglických) má takúto vec? Aj náhodny math systém kde musíš vypočítať príklad za peniaze.

@ Joseph: Kopírovanie SFDFD je ešte v móde? A to aj niekedy bolo? Si myslíte že ste jediný Server ktorý kombinuje viacero gamemodov? Mimochodom, 5% ľudí tu pozná SFDFD, myslím, ja to nepoznám.

 

Takže nám je u riti keď napíšete že toto ste vymisleli (mám to zle, ja to viem) vy alebo že ste to mali prvý, pretože to nie je pravda.

Jednoducho Copy :d :d :d :d

Link to comment
Share on other sites

:d:D:D Já žádný vtipátor ovšem neudělal, to vymyslel tady pán, který to vydává vše za svůj plán. Náš server (original v CZ/SK) se vyvíjí 2 roky a nedávno kus serveru byl ukraden a ty mi chceš říct, že já jsem tu za někoho, kdo si vymýšlí ? Těchhle módů jsem za poslední týden viděl přes 10 a všechny se stejným infem a se stejnými věcmi.

 

Navíc moderátor vašeho slavného WTLS byl u nás admin, takže si myslím, že by to mohl potvrdit, že tohle vše je jen břečka okopírovaná od nás.

 

Qwer se vyjádřil...Výborně. Tak počkej, zavolám Jožka, s tím si můžeš popovídat.

Link to comment
Share on other sites

:d :d:D Já žádný vtipátor ovšem neudělal, to vymyslel tady pán, který to vydává vše za svůj plán. Náš server (original v CZ/SK) se vyvíjí 2 roky a nedávno kus serveru byl ukraden a ty mi chceš říct, že já jsem tu za někoho, kdo si vymýšlí ? Těchhle módů jsem za poslední týden viděl přes 10 a všechny se stejným infem a se stejnými věcmi.

 

Navíc moderátor vašeho slavného WTLS byl u nás admin, takže si myslím, že by to mohl potvrdit, že tohle vše je jen břečka okopírovaná od nás.

 

hele kdo řekl že jsem vymyslel vtipátor? já ho do sveho modu udělal protože mně napadl proste chci aby se na mem serveru lidi bavili proč bych jinak dělal všechny mini hry atd? taky máš link na video to ti snad už neco řekne;) :

Link to comment
Share on other sites

hele kdo řekl že jsem vymyslel vtipátor? já ho do sveho modu udělal protože mně napadl proste chci aby se na mem serveru lidi bavili proč bych jinak dělal všechny mini hry atd? taky máš link na video to ti snad už neco řekne;) : http://www.youtube.com/watch?v=MuM79St7QnA

Ty si stratení a prečo mam script Vtipator od 2010 z sa-mp.com

toto som naišiel:

http://pawno.cz/topic/43232-vtipy/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...