Jump to content

mapa Policejní stanice


zeddy

Recommended Posts

Zdravim, tak jsem tady s mojí další mapou a tentokrát jsem se rozhodl že trošku vylepšim policejní stanici, původně jsem to chtěl upravit ještě mnohem víc, ale řekl jsem si že je víceméně možný že to dělám zbytečně, jelikož co já vim jestli si tu mapu někdo stáhne a abych se stim dělal dalších pár dní navíc zbytečně to se mi už nechtělo, tak koukněte snad se vám bude i takhle líbit.

 

Předešlé mé mapy :

Marihuanové pole

Wang Cars

 

http://www.youtube.com/watch?v=KCLchyYHpzk

 

Jinak minule mi pár z vás psalo, jestli bych pro vás nemappoval a já předem všem říkám, že klidně budu mappovat, ale jen módum, který mají budoucnost a né že budu mappovat nějakym "dětem" který beztak vzápětí ten server či mod zruší.

 

PS:Omlouvám se za to problikávání těch textur ve hře nevim proč se mi tak to MTA tak jebe....

 

Objektů vytvořeno : 628

Vozidel vytvořeno : 31

Čas mappování : cca 5 hodin

 

Ke stažení ZDE

 

Ohodnoťte klasicky od 0-10

 

Kdyby něco tak pište buď sem a nebo do zpráv.

Link to comment
Share on other sites

mne sa nepacia tie ploty na streche, nepaci sa mi ze objekty idu cez seba a potom to blika (skus kazdy objekt, kt. sa prekryva s inym posunut o 0.0010), nepacia sa mi tie schody na videu : 0:50 ale zase schody na videu : 0:37 su pekne, dobry napad, skoda ze tie objekty su cez seba.

Link to comment
Share on other sites

za snahu 7/10

Za snahu :DD

 

Nahodou delas docela dobry mapy :d

 

Děkuju, ale koukám že ono to už nemá ani cenu dělat mapy do GTA, jelikož v dnešní době to už málokdo ocení zvlášt ještě ktomu v CZ/SK....

Link to comment
Share on other sites

Nevhodně volené textury, uzina na střelnici mi přijde také nevhodná. Lehký přístup do zbrojnice z ulice. jen se natáhnout pro zbraň. Přístup na střechu jen tak halabalka. Všechny přístupy na střechu by neměli být přístupné. Ta věž je tam proboha co? Ta věž se tam už tuplem nehodí, ta by měla bát v nějaké věznici a né v centru města. :d

 

5/10

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

2/10 za robotu toto neni mapa / PRelinanie objektov nevhodne objekty práca na 15 min. viac ne ...  a Uzi na strelnici skôr deagle ... a tie kde sa vyberaju zbrane ..  vôbec to tam nepasuje tie drevene ... a ešte objekt z obchodu hentam na zem aspom nejake dvere + Zem si moho spraviť + niečo na strop

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...