Jump to content

mapa Chiliand


Vladko

Recommended Posts

Co na to říct tim, že to je tvoje první mapa tak co to znamená? To že ji děláš poprvý tak by si snad ji měl dělat tak dlouho dokud to nebude vypadat dobře ne? :)

Když na to koukám tak bych řekl že to je prostě zplácanina objektů, který ti přišly jako první pod ruku takže tuto mapu odhaduju tak na 15 minut práce.

Tudíž hodnocení možná tak 1/10 za to že jediný co ti na tom dalo zabrat tak bylo vyscreenování jinak to nevidim, kdyby takovýhle mapy měly úspěch tak to bych tady přidával mapu hodinu co hodinu.. :d

 

Ale tak je to můj názor, prostě každej má jinej styl jinak díky za nápad aspoň už vim jakou oblast si pudu vylepšovat :)

Link to comment
Share on other sites

Vladko a Dober Dan ( Miroslav ) je jedna osoba ...

K mape no teda nič moc 1/10 .

 

Ty dement kto je jedna osoba ??? ...... Je pravda mam na pawno.cz dva učty _aXe_ to som ja ...... Dober Dan ten chalan neviem ani kto je ty pňak

 

Co na to říct tim, že to je tvoje první mapa tak co to znamená? To že ji děláš poprvý tak by si snad ji měl dělat tak dlouho dokud to nebude vypadat dobře ne? :)

Když na to koukám tak bych řekl že to je prostě zplácanina objektů, který ti přišly jako první pod ruku takže tuto mapu odhaduju tak na 15 minut práce.

Tudíž hodnocení možná tak 1/10 za to že jediný co ti na tom dalo zabrat tak bylo vyscreenování jinak to nevidim, kdyby takovýhle mapy měly úspěch tak to bych tady přidával mapu hodinu co hodinu.. :d

 

Ale tak je to můj názor, prostě každej má jinej styl jinak díky za nápad aspoň už vim jakou oblast si pudu vylepšovat :)

 

:d :d :d :d :d :d maš pravdu :d

Link to comment
Share on other sites

Dement si tak možno ty sú tam poznávacie znaky ako zistiť že ste tá istá osoba hlavne všimnite si smiles , používajú ten istý obi dvaja a neustále a hlavne tá gramatika .

 

Ty si riadny chuj ako ti mam povedať že niesom žiadny Dobar Dan ty k***t

Link to comment
Share on other sites

Takovou práci mám udělanou za 10 minut... Na první mapu to je opravdu hrozné. Zkus dělat pro začátek normální věci např. nějaké nové doplňky do města atd. Vyděl jsem dost map a tahle je "zatím" ta nejhorší co jsem viděl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zamna 3/10 je to tak mapa že by sa dala vylepšit odhadjem tak na 30 objektov a a ko tu niekd spominal 15 minut na tuto mapu je ... moc :d ... dalo by sa aj narhyclovku spavit... ja teraz som dokončil jeden Prison * :)

a je tak trošku vylepšena :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...