Jump to content

nabízím [NABÍZÍM] Herní, technické zázemí


steel

Recommended Posts

VPS?? To je čo pane bože. A Kto hovoril že chceme dať do toho 47 serverov? Nechceme to mať natrepané ako v mravenčej diere. Chceme tam mať volnosť.

 

A čo sa týka zhledu či jak se to píše, ja som ešte v živote nevidel design za 1000 eur. To max dajaký američania, ale na Slovensku také neni. Všade kde sme písali, boli designy od 200 eur. A To boli profesionáli. čo majú bohaté skúsenosti s grafikou.

 

Náš Grafik dostáva 54,99 eur za každý design + Výplata/mes.

 

Pán Wroxx, vy nadávate na 3 bodky? :rofl:

už jet/let do do te australie nebo kam chceš a už tu neotravuj bože!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majky boha ty si iný k***t. Najprv napíšeš že si v Amerika a potom že tam ideš o rok. A naviac, na tej stránke čo ti poslal steel, si si zvolil €, to mi chceš povedať že si v Amerika a nemáš $? Ty si aký k***t? Myslíš že tam ti zoberú €?

 

Väčšie decko ako teba som nevidel. Choď radšej pomôcť deťom do Afriky a urobíš nám všetkým veľkú radosť.

Link to comment
Share on other sites

Pán nrx, neviem či neviete čítať, ale ja som nikde nepísal že som v Amerike. v Amerike som bol len na svatbe, ale zatial nič podpísať som nebol. Ked sme všetko prepočítali, tak na budúci rok dokončíme hru, a potom podpíšeme všetky papiere. Ano, zvolil som Eura, kedže som slovák a kedže Váš maličkej rozum nevie, že my na Slovensku máme Eura. Ked pojdeme do Ameriky, tak si pravdaže zameníme eura na Dolár. Jasné? Dakujem.

 

Martin.

Link to comment
Share on other sites

Rozdiel medzi technik a správca spočíva v... ?

 

Hlavně v tom že správce spravuje personální stránku serveru ( administrátory apod ) a technik spravuje přímo server ( mapy, pluginy, apod )

Link to comment
Share on other sites

Nikoliv, v plánu je hlavně prozatím rozject to, co je naplánované zatím je hotová akorát tf2 sekce a samp,mc,cs pomalinku pokračuje csgo mám na starosti já a CSS a DOD nejsou lidi.

Link to comment
Share on other sites

První příspěvek nejde editovat.

 

V hlavním příspěvku je napsané, že máme 2 VPS a na cestě je 3tí. Věc se má tak, že máme 4 a možná bude ještě 5té. :d

 

Nejdná se o žádné webVPS od Axfone, wedos,hosting90,hukot, 4smart, pipni a podobný sračky.

 

Máme 4 servery na hostzoně na masteru a 1 který jsem si udělal pro vlastní potřebu na serveru který s hostzonou nemá nic společného na VMware.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jelikož Jenkigns má problém s "compilerem na linux" hledám náhradu. Hledám člověka, který by se dokázal a chtěl postarat o provoz SAMP sekce především SAMP serveru(ů). Jak vyplívá z prvního příspěvku webovou prezentaci zajistím, herní server také, zkrátka se budu snažit zajistit vše co je potřeba.

 

Prosím je důležité aby jste v případě zájmu psali na e-mail: [email protected] s předmětem CSZONA - SAMP ve tvaru:

1) Odkaz na profil na fóru:

2) Shrnutí znalostí s linuxem ( netřeba umět ): Například jestli umíte pouštět na VPS SAMP servery, ba i dokonce spravovat systém. Shrnutí zkušeností, jestli jste nějaký server vlastnili.

3) Psaní modifikací v pawnu: Napsat jestli umíte například vytvořit nějaký svůj herní mód nebo jen upravit nějaké hotové pluginy pro RZE.

4) Orientace v SAMP server: Shrnout jak umíte se SAMP serverem třeba i bez nějakých webových administrací. Například přidávání rozšíření, administrátorů apod.

5) Hostování serverů: Už jste hostovali svůj server nebo měli server půjčený od gamehostingu? Jak dlouho jste server měli?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Urgentně hledám CSS správce, neboť to vypadá, že CSS už je jedinná sekce, na které se ještě nepracuje, když nepočítám DOD na kterou nikoho neseženu. Popřípadě by bylo místo na správce CSGO sekce, jelikož já na to nebudu mít asi čas, při nejměnším CSGO celé asi nezvládnu pošéfovat sám, alespoň ne při tolika serverech, co plánuji.

Link to comment
Share on other sites

Moc penez? Profesionálny Grafik odomna pýtal len 30 euro. Ja som Vám tu nabídnul 3x tolko. Však za 100 eur by sa grafik roztrhal aby získal tolko za jednu zákazku. Ja som finančne dobre, ale ja tie Racky nebudem kupovať, ale bude jednanie firmy a tam sa o všetkom rozhodne. A platí to firma, nie ja. Racky niesu zas take drahé, a neviem ake miliony, chceme prenájmuť a tam položiť 2x racky. A Ked bude málo, dokúpime. Ale to sa asi tak skoro nestane... Takže nám stačia len 2.

 

Si robis prdel ne? Jeden kamos je profesionalny grafik a prace pod 300e ani neroby...

 

A tito "profesionalny grafici" za 30e z pawna.cz su "profesionalny" grafici do veku 13 rokov.

Link to comment
Share on other sites

Asi tak nó.

 

Urgentně hledám CSS správce, neboť to vypadá, že CSS už je jedinná sekce, na které se ještě nepracuje, když nepočítám DOD na kterou nikoho neseženu. Popřípadě by bylo místo na správce CSGO sekce, jelikož já na to nebudu mít asi čas, při nejměnším CSGO celé asi nezvládnu pošéfovat sám, alespoň ne při tolika serverech, co plánuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hledám nejlépe samostatnou jednotku, která dostane status správce + moderaci samp sekce na FORU + server  a bude samostatně fungovat.

 

Předpoklady:

Umět udělat pěkný server.

Sehnat administrátory.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...