Jump to content

hledám Pekný webdesign na PHPF


Fr0st

Recommended Posts

Ahojte ľudia.. Chcel som sa Vás spýtať.. Nemáte tu niekto v kompe nejakú peknú php progamingovú theme ? Robím portál a dosť by som nejakú potreboval.. Odmena je taká že môžem toho týpka napísať do teamu jako Grafik/Koder .. Takže sa nehambite a píšte :):d Btw. jak mi chcete nejakú poslať tak mi ju pošlite na skype tomas.spanik1 .. :d díky :d

 

Za design pekný s kompu alebo jak nemáte tak nakodovať mi :d Pošlem za to 10 € SMSkou ! :p

Link to comment
Share on other sites

Pokud budeš mít fusion tak bude progamingu akorát pro smích. :d Ty jeden progamere :p

 

S PHPF som sa stýkaval už odvtedy ako brat prvý krát spravil portál(dávno).. S PHPF viem robiť keby som vedel robiť s wordpressom alebo tak tak není problém ale keďže PHPF poznám najlepšie tak preto chcem mať na svojej stránke phpfdesign :d Mimochodom pozmeňujem za design môžem poslať 10 € SMSkou !

Link to comment
Share on other sites

Z SMS 10e prodávající bude mít tak možná 5e. Možná, jelikož mu to provider pošle až po naplnění kreditu 2000Kč. :d

 

A 5* 25,775 = Chceš koupit kvalitní profesionální design za stovku jo? :d To bys musel přitlačit alespoň 10x víc peněz šmudlo. :p

Link to comment
Share on other sites

to jsi moc naivní, když si myslíš, že každý bude stát o to aby byl napsaný na webu jako grafik/kodér.

Jestli nechceš platit, tak proč děláš progaming ? Tam je nejvíce potřeba finance. Takže ti držím palečky.

Link to comment
Share on other sites

Pošli mi na účet těch 5€ a možná se podívám do kompu, jestli něco nenajdu, co bych ti pak prodal za 20€

 

hh je to 10 oni si zoberu províziu max 2-2.50 € takže žiadných 5 ale 7.50 € !! :d Btw. načo sem všetci píšete keď nemáte záujem omfg zbytočne mi to tu zaplňate !! :d:p

Link to comment
Share on other sites

hh je to 10 oni si zoberu províziu max 2-2.50 € takže žiadných 5 ale 7.50 € !! :d Btw. načo sem všetci píšete keď nemáte záujem omfg zbytočne mi to tu zaplňate !! :d:p

Dej mi skype a když pošleš přes tu sms 15€, tak ti dám můj starý z roku 2011 :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...