Jump to content

Recommended Posts

Landings Craft

-Classic Survival PVP Server

-Na motivy seriálu GoT

-Války mezi klany

-Ze začátku se objevíte ve městě, kde si můžete prostudovat pravidla a další užitečné informace jako příkazy atd. Poblíž města bude plocha kde si můžete nakupovat pozemek a vlastnit vlastní obchod, kde si budete moct vydělávat pro připojení do klanu. Bude to trošku na motivy GoT (Games of thrones). Takže zde budou klany Lanissteři, Starkové, Targaryeni a další. Každý klan bude mít svůj hrad o který každý týden budou probíhat bitvy. Pokud bitvu o hrad vyhrajete tak vám normálně hrad zůstává. Zatím ještě není promyšlené co se bude dít jakmile bitvu o hrad prohrajete, ale to časem ještě promyslíme. Připojení do klanu bude přibližně buď 30 Emeraldu nebo 15 dia. Pokud budete chtít přestoupit do jiného klanu musíte za 1.)Zaplatit odstupné (5dia) a za 2.)Znovu zaplatit vstup do klanu čiže 30 Emeraldu nebo 15 dia. Toto je zatím tak všechno co máme vymyšlené, takže kdybyste měli nějaký dobrý nápad neváhejte a pište.

Více informaci na skypu: sparky-xxl

A pokud byste chtěli pomoct se stavěním neváhejte a ozvěte se J

Sdílet tento příspěvek

Napsáno asi nikde ale radši se ještě podívám, jinak jen jsem doufal že si jen nedopsal nějaké info a že se opravdu bude jednat o nějaký pěkný server na můj oblíbený seriál ale když jediné co se bude podobat seriálu jsou názvy klanů (Frakcí) tak je to docela škoda a navíc serverů s názvy frakcí ze seriálu GoT je hromada.

Sdílet tento příspěvek

Napsáno asi nikde ale radši se ještě podívám, jinak jen jsem doufal že si jen nedopsal nějaké info a že se opravdu bude jednat o nějaký pěkný server na můj oblíbený seriál ale když jediné co se bude podobat seriálu jsou názvy klanů (Frakcí) tak je to docela škoda a navíc serverů s názvy frakcí ze seriálu GoT je hromada.

Samozřejmě to není jediné co to bude mít společného ze seriálem. Chystáme se např. postavit i winterfell, harenov, a tak dále. Taky zde bude hromada questů kde se postupně budete dozvídat příběh o tzv. Šíleném králi. Tohle je jen takové "lehké" info a je to hlavně pro ty co se chtějí na serveru podílet :)

Sdílet tento příspěvek