Jump to content

ostatní MS Visual Studio 2012


peto.sani

Recommended Posts

Prosím vás mohol by mi niekto poradiť? Včera som si nainštaloval MS Visual Studio 2012 a inštalácia sa dokončila úspešne, a akonáhle som ho spustil, vyhodilo mi error (viď priložený obrázok).

A neviem si s tým rady. Dnes som zapol ntb že vyskúšam a šlo mi to. Ale potom mi došla batéria v aute a keď som ho znova potom zapol tak zasa ten error a už to odvtedy nejde. Skúšal som to znova preinštalovať asi 4x a nejde stále. Aj som reštartoval ntb veľa krát aj skúšal na dlhšiu dobu vypnúť. Ale nejde to stále. Prosím ak máte s týmto nejakú skúsenosť poradte. Predom veľká Vďaka ;)

post-12347-0-25418200-1371925903_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

už som to vyriešil .. som odinštaloval VS, a preinštaloval framework .. ale teraz mám zasa problém v tom Visual Studio že keď chcem vytvoriť nový projekt C++ tak tam nie je CLR Template. Čiže sa mi nedajú vytvárať formulárové aplikácie. Mám tam iba tie základné templates. Skúšal som aj podla návodov tam vkladať ale nič mi z toho nejde. Tak keby sa nejaký programátor našiel čo vo VS programuje tak by som bol veľmi rád ;) Budúci rok sa v škole budeme učiť C++ tak chcem z toho aspoň niečo vedieť. Kamarát hovoril že pokiaľ viem dobre PHP (programujem od 12tich) tak že by som s tým nemal mať problém. Tak chcem skúsiť no aspoň nejaký lahký program spraviť

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...