Jump to content

hledám Spolumajitele MC serveru


martynke

Recommended Posts

Zdravíčko :hallo: .Hledám někoho,kdo by se mnou rozjel Minecraft server,ale nebude to jen tak.Musel by se podílet na platbě serveru nejspíš asi půlka.Nevím kde server budeme hostovat.Ale myslím,že se s novým spolumajitelem shodneme na tom nejlepším.Ale pokud chcete,můžete mi napsat,který hosting je dobrý.Nejlépe aby byl levný a zase kvalitnější než Pipni pokud mi rozumíte.

 

Takže pokud máte zájem napište SZ nebo taky zde do komentářů.

 

 

Děkuji...

Link to comment
Share on other sites

Čau mám svůj vlastní dedikovaný server. Cena je 120kč na 30dnů+můžeš si tam zřídit i SAMP server. Nemám žádné stránky a nejsem v žádné firmě. 1den zdarma pro testování. Počet slotů na MC server 10 a na SAMP 20

Link to comment
Share on other sites

Zdravíčko :hallo: .Hledám někoho,kdo by se mnou rozjel Minecraft server,ale nebude to jen tak.Musel by se podílet na platbě serveru nejspíš asi půlka.Nevím kde server budeme hostovat.Ale myslím,že se s novým spolumajitelem shodneme na tom nejlepším.Ale pokud chcete,můžete mi napsat,který hosting je dobrý.Nejlépe aby byl levný a zase kvalitnější než Pipni pokud mi rozumíte.

 

Takže pokud máte zájem napište SZ nebo taky zde do komentářů.

 

 

Děkuji...

 

Hostzona.cz top servery v ČR/SR za bezkonkurenční cenu.

 

Rozhodne nie GameHostingy. Zbytočná stráta času a peňazí. Radšej si kúp VPS kde ťa nikto nebude obmedzovať a ešte aj ušetríš.

 

Nemůžu nic, než jen souhlasit ;) Zahostuješ bezpečněji, kvalitněji a levněji než s jakýmkoliv gamehostingem.

 

vymenoval si najväčší odpad v SK/CZ, gratulujem :slap:

 

Znáš nějaký gamehosting co není odpad? Prosím, pošli PMKou, marně už pár let hledám kvalitní gamehosting. :d

 

Čau mám svůj vlastní dedikovaný server. Cena je 120kč na 30dnů+můžeš si tam zřídit i SAMP server. Nemám žádné stránky a nejsem v žádné firmě. 1den zdarma pro testování. Počet slotů na MC server 10 a na SAMP 20

 

Dedikovaný server za cenu webVPS s agregací?

Utáhne pouze 10 slotů MC/20 slotů SAMP?

Máš v plánu mu snad pronajímat HW staré 40 let, že téměř nic neutáhne, navíc to je vlastně naprosto nemožný, co tu plácáš za nehorázné nesmysli. :d

 

 

Pokud chceš kvalitu za málo peněz, určitě doporučuji tohoto člověka, co nemá naprosto ani trošičku šajn co mu tu teče z pusy. Viděl bych to tak, že má v plánu ti prodávat free VPS shit od pipni. :d Navíc jelikož není firma ani způsobilá osoba prodávat ti server, nemůže ti nic zaručit, žádná faktura, nic. ;)

 

Prý dedikovaný server když něco chceš prodávat, měl bys vědět co to je. :DD

Link to comment
Share on other sites

:think: gamehosting chce každý robiť ale kvalita je stála rovnaká pretože každý nakupuje low budget Dedik. a potom to tak vyzerá a pre tie deti sa to robiť neoplatí, v Amerike vám kľudne zaplatí aj 20$ za GB RAM keď vedia že to bude fakt kvalita ale keď niekto dá takú cenu na slovensku alebo Česku tak každý na neho nadáva aký to je kkt, čo mu je*e? vo V4 sa ceny za GB pohybujú od 5-7,5€

 

VPS, je najlepšia voľba pre server :hallo:

Link to comment
Share on other sites

Hostzona.cz top servery v ČR/SR za bezkonkurenční cenu.

Dedikovaný server za cenu webVPS s agregací?

Utáhne pouze 10 slotů MC/20 slotů SAMP?

Máš v plánu mu snad pronajímat HW staré 40 let, že téměř nic neutáhne, navíc to je vlastně naprosto nemožný, co tu plácáš za nehorázné nesmysli. :d

 

 

Pokud chceš kvalitu za málo peněz, určitě doporučuji tohoto člověka, co nemá naprosto ani trošičku šajn co mu tu teče z pusy. Viděl bych to tak, že má v plánu ti prodávat free VPS shit od pipni. :d Navíc jelikož není firma ani způsobilá osoba prodávat ti server, nemůže ti nic zaručit, žádná faktura, nic. ;)

 

Prý dedikovaný server když něco chceš prodávat, měl bys vědět co to je. :DD

 

1) nic neprodávám, nabízím, takže nesmysli lítaj z pusy tobě

2) hw staré 40 let? 40 let starý HW by MC server nespustil ani s jedním slotem, jinak je tam Intel 2 Core Duo E7400 a 4GB RAM

3) to je jediný argument s kterým souhlasím

 

Navíc to byla nabídka určená tazatelovi. Pokuď ji nechce tak ji nechce. Konec

 

P.S. jestli nevíš, tak i Pentium3 dokáže obsloužit MineCraft server :)

Link to comment
Share on other sites

Na českém trhu neseženeš dedikovaný server pod 1000Kč/měsíc, žádný dedikovaný server není tak slabý, aby si na něm zahostoval to co jsi napsal. všechny hostingy jsou pitomí jako já a nevíme, co je to dedikace, jenom ty jsi bourák a nabízíš dedikovaný server s výkonem jako forpsi VPSíčko pro blogísek. ;)

 

Jestli ty neplácáš hovadiny, tak já si sežeru klávesnici i s kabelem.

Link to comment
Share on other sites

Mám zkušenosti s vpsFree.cz. Ale netuším, zda by ti něco takového na to co potřebuješ stačil. Ale byl jsem s nimi spokojený a jde o ochotný lidi...

 

Virtualizace: OpenVZ

Agregace výkonu

Přenos dat: 1GB/měsíc

 

No já bych ho nechtěl, ani kdyby mi za to měli větnamci platit. ;) Teda alespoň ne pro herní servery. Vzhledem k přenosu dat to není pomalu ani pro web, vlastně nevím, co bych s takovým VPS dělal, asi nic, možná domény ( bílé čisté stránky bez obsahu ) jako je twg.cz, steamserver.eu, sourcemod.cz apod. :d

Link to comment
Share on other sites

Na českém trhu neseženeš dedikovaný server pod 1000Kč/měsíc, žádný dedikovaný server není tak slabý, aby si na něm zahostoval to co jsi napsal. všechny hostingy jsou pitomí jako já a nevíme, co je to dedikace, jenom ty jsi bourák a nabízíš dedikovaný server s výkonem jako forpsi VPSíčko pro blogísek. ;)

 

Jestli ty neplácáš hovadiny, tak já si sežeru klávesnici i s kabelem.

 

a čo tak hetzner? http://www.hetzner.d..._rootserver/ex5 odozva je dobrá, niekedy lepšia ako v ČR a za 59€ mesačne bez inštalačného poplatku je to bezkonkurenčné, je tam i7-920,24gb ram, 2x750gb, na tom funguje asi polovica serverov Fakaheda a crew

 

fakaheda momentálne najviac používa tento http://www.hetzner.d...rootserver/ex10 ale to som sa už prekecal čo? :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jak to víš, ale tu v ČR má fakaheda svoje fyzické servery v Casablance.

 

BTW: Hetzner je skvělé DC a jejich dedikované servery jsou výtečné společně s odezvou do celé evropy to je jasné. Kdo si ale dovolí platit takový balík peněz pro herní servery? Autorovi tématu jde zcela evidentně i o cenu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...