Jump to content

nabízím [NABÍZÍM] Doménu steamserver.eu


steel

Recommended Posts

Jelikož nemám čas pro provoz "portálu" steamserver, rozhodl jsem se doménu steamserver.eu prodat. Ti z vás, co mají třeba counter strike servery určitě hned napadne, jak takové domény využít. ;)

 

Cenu mi nabídněte individuálně PMkou.

 

EDIT. Návštěvnost domény je 50-100UIP denně, tedy ještě donedávna, dokud tam byl obsah a já přístupy monitoroval.

Na doménu je vázáno téměř 3000 zpětných odkazů.

16 000 výskytů URL adresy stránky mezi webovými stránkami z jiných domén.

První pozice na seznam.cz a 6. pozice na google.com http://seo-servis.cz...avacich/9463695

Na to, že doména byla v provozu cirka měsíc to jsou výtečné výsledky.

 

Doména má Srank - 20

Link to comment
Share on other sites

dómena .eu má menšiu hodnotu ako konské lajno, všade sa dá získať za pár šupiek a non-Premium dómenu by mi bolo až trápne pýtať za to toľko Kčs :hehe: keď si môžem kúpiť dómenu za 1€ a menej

Link to comment
Share on other sites

Koukám, že nemáš šajn, jak to funguje. Tuhle doménu si nekoupíš ani kdyby jsi se točil na hlavě, dokud já jí nepustím do aukce,speciální registrace, případně nechám expirovat.

Link to comment
Share on other sites

dómena .eu má menšiu hodnotu ako konské lajno, všade sa dá získať za pár šupiek a non-Premium dómenu by mi bolo až trápne pýtať za to toľko Kčs :hehe: keď si môžem kúpiť dómenu za 1€ a menej

 

Tak si di koupit domenu za 1E a vypadni :)

Link to comment
Share on other sites

Tak si di koupit domenu za 1E a vypadni :)

 

;)

Doménu koupíš levně, ale doména, která už je umístěná v nějakém žebříčku, už tak snadno a levně nekoupíš.

 

Tak nějak, jde hlavně o:

 

1. Lukrativní doména například auto.cz, letadlo.cz, pneuservis.cz, novinky.cz apod. mají cenu od 100 000Kč - do několika desítek milionů. Ale třeba běž si od seznamu odkoupit doménu seznam.cz, myslím, že by si řekli astronomickou částku.

 

2. Doména **.cz má cenu až 200 000Kč, většinou dle kapitálu firmy pro kterou to má být zkratka.

 

3. Doména ***.cz má cenu až 20 000Kč, většinou dle kapitálu firmy pro kterou to má být zkratka, případ druhé domény v druhém topicu, kterou prodávám, jedná se o doménu twg.cz

 

4. Doména s pěkný pagerankem, srankem, vysokým trafficem nebo velkým počtem zpětných odkazů.

 

5. Doména, která má pro daný subjekt smysl, kamarád vycítil firmu, že bude expandovat do ČR a prodal ji doménu za průměrný roční plat v ČR. Dnes se z tou doménou určitě každý z vás potkal. Je to doména naprosto obyčejná ničím nezajímavá, ale pro tu firmu má dnes obrovský význam. ( případ této domény )

 

5. Doména, která

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...