Jump to content

hledám Sponzor pro Minecraft Server.


rEf

Recommended Posts

Ahojte možná mě někteří znáte dříve jsem tu byl deno denně, v každém případě jdu rovnou k věci. Dříve jsme měli vlastní Minecraft server ale stalo se hodně věcí a časem nebyli finance. Proto hledám člověka který má.:

 

1) Svuj silný VPS server a praxy s ním.

nebo

2) Finance.

 

Co nabídneme?

 

a) Máme dostatek lidí na to aby jsme si zařídil webové stránky proto mužeme nabídnou reklamu na našich stránkách na vše stránky nebo na vaší imič.

 

B) Mužeme vám nabídnout místo u nás v týmu a naše přátelství.

 

Všechno prakticky zálěží na osobní dohodně.

 

Máme tým, a vlastníme i zálohu naší staré mapy i když nejspíše by byla lepší nová. Dříve u nás hrávalo 40 lidí denně. Nejsme žádné děti jsme dospělí lidé +18 - 35 let. Pokud máte zájem napište prosím na skype cakky2 . Děkuji vám.

Link to comment
Share on other sites

Ono je dost blbé si dělat velké plány a pouštět se do veřejného serveru, když na to nemáš.

Jak je to přísloví: "Bez peněz do hospody nelez."

Tudíž doporučuji si nadále hrát přes hamachi.

Link to comment
Share on other sites

Sponzoring je velice pěkná, příjemná a užitečná věc. Musíš mít napřed základ tzn. nebýt na sponzoringu závislý. Navíc nic není zadarmo, pokud nějakého investora ukecáš, nebude trvat dlouho a přijdeš o něho, jelikož mu nemáš co nabídnout, ani mít nebudeš. Pak budeš 1-3 měsíce čumět jak bulva s brekem, že už nemáš nic. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Sponzoring je velice pěkná, příjemná a užitečná věc. Musíš mít napřed základ tzn. nebýt na sponzoringu závislý. Navíc nic není zadarmo, pokud nějakého investora ukecáš, nebude trvat dlouho a přijdeš o něho, jelikož mu nemáš co nabídnout, ani mít nebudeš. Pak budeš 1-3 měsíce čumět jak bulva s brekem, že už nemáš nic. :d

Vždytť ten sponzor z toho bude mít nový kamarády :d

Link to comment
Share on other sites

Ja ťa poznám ty si sem chodil a ešte ťa mam niekde na starom ICQ. To je pekné že sem prídeš len pýtať prachy xD

Btw ja by som prispel ale som lakomá sviňa :(

Link to comment
Share on other sites

Aha, o téhle pozitivní stránce jsem euvažoval.

 

 

Běž na hostzona.cz a objednej si cokoliv chceš, do poznámky napiš sponzoring-pawno. Já ti to dám zdarma a napiš tam aj tvůj skype ať si tě přidám do přátel. ;)

Link to comment
Share on other sites

Slušnost by se také hodila.. nemyslíte?

PS: to reaguji hlavně na tebe 1kubad1

Pokud nemáš ani špetku slušného chování doporučuji ti vypnout počítač a jít říci něco takového v "real life".

Uvidíme jak dlouho budeš mít čistý ksycht :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, o téhle pozitivní stránce jsem euvažoval.

 

 

Běž na hostzona.cz a objednej si cokoliv chceš, do poznámky napiš sponzoring-pawno. Já ti to dám zdarma a napiš tam aj tvůj skype ať si tě přidám do přátel. ;)

 

DS-Omega for free? :haha:

Link to comment
Share on other sites

Ano,to je druhá věc co si lidi žádající sponzoring neuvědomují.

 

Jejich myšlení: Je to hosting, nic se mu nestane, když mi jeden server dají. :d

 

Realita například u děch dedikací, jelikož nemám vlastní serverovnu, tak jsou ceny poměrně nízké a já je mám v ceníku "jen tak, aby se neřeklo" není z toho velký výdělek. Tzn. kdybych měl někomu dedikovaný server pronajímat, musel bych za něho platit téměř celou částku dedikovaného serveru.

Link to comment
Share on other sites

Nerad vám to říkam ale mezi tím co vy jste tu chamtivě psali že ne, proč, jak, si se zblaznil tak jsem sehnal VPS :) Bohužel že musim zase vše sám no nic, děkuji i tak za hloupé názory :d

Link to comment
Share on other sites

Hloupé názory a naivní přístup má tvůj sponzor, protože stebou prodělá velký prachy.

Hloupé názory a naivní přístup máš ty, protože on sponzor si do max pár měsíců uvědomí, že jeho počínání nebylo zrovna nejšťastnější a ty tu zase přijdeš brečet a žadonit o sponzoring. :d

Link to comment
Share on other sites

Hloupé názory a naivní přístup má tvůj sponzor, protože stebou prodělá velký prachy.

Hloupé názory a naivní přístup máš ty, protože on sponzor si do max pár měsíců uvědomí, že jeho počínání nebylo zrovna nejšťastnější a ty tu zase přijdeš brečet a žadonit o sponzoring. :d

Chybí tu reputace, takže ji musím napsat do komentáře. +1

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmě že to vps mám již pul roku... Ačkoliv vy jste to vědět nemuseli jen jsem si ho chtěl nechat na svoje vlastní věci... Poděl století hoši sponzor sám sebe sem já což znamená že si nic nemohu uvědomit než to že mám co chci. Děkuji za pozornost :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...