Jump to content

  

26 members have voted

  1. 1. Vyberte jednu z možností (Áno je to Anketa)

    • Chcem úplne zrušiť REPUTÁCIU
      10
    • Chcem aby to zostaalo tak ako to je
      7


Recommended Posts

Já osobně si myslím že reputace by měla být jen u představení nějakého počinu, který jste udělali protože mě docela štve že reputaci získáte i když mu poradíte že nemá středník v funkci příkazu, ale .. každopádně bych ji nerušil celou, protože to ukazuje jestli je ten uživatel aktivní a jestli si jí něčím zasloužil :)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně si myslím že reputace by měla být jen u představení nějakého počinu, který jste udělali protože mě docela štve že reputaci získáte i když mu poradíte že nemá středník v funkci příkazu, ale .. každopádně bych ji nerušil celou, protože to ukazuje jestli je ten uživatel aktivní a jestli si jí něčím zasloužil :)

 

Môj názor

Link to comment
Share on other sites

Vždy se najdou kinderáci, co to nějak ošefují, třeba se domluví na skype poklikej mi tady a tady, já ti poklikám tady. :d Sakra, právě jsem prokecl návod, jak podvádět? :(

Link to comment
Share on other sites

Vždy se najdou kinderáci, co to nějak ošefují, třeba se domluví na skype poklikej mi tady a tady, já ti poklikám tady. :d Sakra, právě jsem prokecl návod, jak podvádět? :(

Dávajme za to bany, keď niekto predloží dôkaz o tom že ho nejaký 1zbit huckal na REP+ tak dostane starý dobrý „uklidňovák“.

 

 

EDIT:// Forse,

 

Mám vymazať 2 možnosť?

 

EDIT2:// Ok. 2 možnosť vymazaná. Hlasujte

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa je reputácia najhoršia vec ktorá môže na Fóru byť. Deti (i keď ja som dieťa) sú potom ako 'Musím mať naj reputácie aby som boss', alebo niekto ma podozrenie že niekto si pridáva reputáciu a potom, 'Forse, on si dal reputáciu!' a ešte veľa takýchto prípadov ktoré nejdem rozpisovať.

 

Som za zrušenie i keď viem že to sa nikdy nestane, každý má svoj názor, though..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Smysl reputace nebo ho tak alespoň vnímám já je v tom že přijde na fórum někdo nový potřebuje s něčím pomoct napíše si téma... Někdo mu odepíše a já vidím že mu můžu věřit protože má dejme tomu REP 250 ... Přesně takhle to funguje kdekoliv jinde (forum.sa-mp) Tady to ale každý vnímá tak jak tu zaznělo. Já jsem za tu reputaci rád. Vidím že mě někdo ocenil za to že se mu něco ode mě líbilo že jsem mu nějak pomohl. Jak už jsem řekl já bych ji neodebíral. A souhlasím s Petrem že ať ta anketa dopadne jakkoliv poslední slovo v tom má stejně 4Forse

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Reputace je Vám (dětím, kopírákům) k velkýmu *****. Nechápu, k čemu Vám to je mít 1000000 reputaci.

Nehlasuju, je mi nějáká reputacu fuk :d A toto téma je taky padlé na hlavu. O tom snad rozhodujou Moderátoři/Šéfik fóra ne?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Poslední dobou se neřeší nic jiného, něž kdo to obchází, a my jakožto vedení fóra to musíme stále kontrolovat a řešit. Proto to zatím vypnu. Uvidíme, třeba vymyslím, jak jí zde na pawnu využít. Fakt je ten, že reputace je k ničemu, pokud jí uživatele neumí používat. Stačí aby 1 z 10 nevěděl k čemu slouží a rozdával bez souzení a systém pak ztrácí v smyslu.

Link to comment
Share on other sites

Osobně jsem zklamán že reputace je pryč já jsem byl rád když jsem viděl u mého příspěvku +REP tím se viděl že lidi si váží mé práce, a líbí se jim ale co teď ?

S Ewwe naprosto souhlasím a jsem pro obnovení rep jelikož je to něco jak člověk může poznat jestli se člověk snaží nebo ne... Stejně tento koment nic nezmění takže nemá cenu dále o nic usilovat. jen mi šlo o to vám to zdělit jelikož reputace tu byla a reputace tu má zůstat . (tečka!)

Link to comment
Share on other sites

Reputace už nevyjadřovala žádnou hodnotu důvěry. Každý má deně pár "plusek" a proto by je měl rozdávat jen opravdu s úvahou. Jenže děl se pravý opak. Z reputace se stal spíš ukazatel hrdosti, "mám milion reputace, jsem king" v přenosném smyslu. Proto z reputace se stalo jen obyčejné čisílko, které skoro nic neznamená.

Link to comment
Share on other sites

Reputace už nevyjadřovala žádnou hodnotu důvěry. Každý má deně pár "plusek" a proto by je měl rozdávat jen opravdu s úvahou. Jenže děl se pravý opak. Z reputace se stal spíš ukazatel hrdosti, "mám milion reputace, jsem king" v přenosném smyslu. Proto z reputace se stalo jen obyčejné čisílko, které skoro nic neznamená.

 

Ano to možná ale jde taky o to že toto číslíčko pro hodně lidí znamená část uspěchu tak ji resetuj a obnov ji komu bude přibívat tak moc tak mu dej ban :d

 

Dokonce i poděkování Ohh god kam ten svět spěje

Link to comment
Share on other sites

Ano to možná ale jde taky o to že toto číslíčko pro hodně lidí znamená část uspěchu tak ji resetuj a obnov ji komu bude přibívat tak moc tak mu dej ban :d

 

Dokonce i poděkování Ohh god kam ten svět spěje

Vím co mám dělat, nemusíš mi to povídat. Reputace vypnuta a nehodlám to prozatím měnit kvůli tomu, že ti plusko udělá dobře nebo tvému egu. Právě kvůli takovým lidem se to rušilo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...