Jump to content

nabízím VPS za hubičku s vyhrazeným výkonem


steel

Recommended Posts

Přináším vám zajímavou nabídku.

 

CENA JE: 300Kč/12€ vč. DPH za měsíc.

CENA při platbě na 12 měsíců: 200/8€ vč. DPH za měsíc

 

POZOR TATO NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENA DO PÁTKU 30.6.2013 !!!

KDO MÁTE O TUTU SLUŽBU ZÁJEM, OBJEDNÁVAT MŮŽETE TŘEBA TU: http://www.hostzona.cz/objednavka, NĚJAK TO TAM VYPLŇTE, JDE MI STEJNĚ JENOM O KONTAKTNÍ ÚDAJE (jméno, příjmení, bydlíště,email..)CO JE ALE DŮLEŽITÉ, ABY JSTE DO KOLONKY "POZNÁMKY" NAPSALI "PAWNO". ;)

 

Jedná se o VPS které orientačně utáhne 50 hráčů counter-strike 1.6 serverů a teamspeak3 server.

Kolik hráčů SAMP nemám naprosto tušení, ale podle http://forum.sa-mp.com je na SAMP 1GB velice moc.

 

Konfigurace VPS:

  • CPU 2000Mhz
  • RAM 1152MB
  • HDD operační systém + 20GB na vaše data ( herní/komunikační servery )

Služba obsahuje:

  • Vyhrazené veškeré prostředky ( CPU, RAM a HDD )
  • Správa technikem ( monitoring a správa VPS v případě problému )
  • Herní support
  • Neomezený traffic
  • 1x IPv4 adresa

*Herní support není pawn podpora nebo něco podobného, support slouží například se něco porouchá například změníte omylem práva důležité časti serveru, tak CPU pojede na 100% a vy nebudete umět najít chybu. Nebo si odeberete práva ve webovém administračním rozhraní. Support je na věci tohoto rázu.

*Každá další IPv4 je za 100Kč/měsíc

 

Služby zdarma k VPS:

  • 1x Banlist pro herní servery Counter-Strike 1.6 a Minecraft
  • 1x MySQL věřejnou databázi
  • 1x Multi-FastDL pro herní servery Counter-Strike
  • 1x Kořenový FTP přístup do domovské složky k serverům
  • Instalace webového admin rozhraní pro správu CS 1.6 serverů ( start/stop/restart, změna slotů,portů,logování spouštěcích parametrů ) nebo SAMP panelu
  • Instalace CS 1.6 serveru
  • Instalace voice serveru

Doplňkové služby:

  • Přikoupení MySQL věřejný databází za 10 Kč/měsíc.
  • Přikoupení banlistu AMXBans/MCbanlist za 20 Kč/měsíc

Proč vlastní VPS?

  1. Nemusíte mít porty :547868, ale třeba 27000, 27001,27002, zkrátka podle libosti
  2. Můžete si za 100Kč/měsíc dokoupit další IP adresu a mít tak servery na nonsteam.cz dvakrát :d
  3. O 50% levnější cena než od fakaheda.eu ( CS )
  4. Vlastní vyhrazené VPS, vaše herní servery se už nebudou s ostatními přetahovat o výkon
  5. Mnoho bonusů zdarma k objednávce
  6. Při koupi lepšího VPS IP třeba: cszona.org:27015 //na VPS by jste hostovali aj web zároveň

Vzhledem k tomu, že naše servery jsou v kvalitním datacentru, Vaše VPS běží se záložním zdrojem a plně redundantní full-duplexní 10Gbps konektivitu do NIXu a zahraničí. To zajišťuje "100%" dostupnost a stabilitu s rychlou odezvou na celém světě. Žádné HW není "100%", u nás výpadek trvá cirka 1 hodinu za rok. Výpadku je u nás možné pouze ve výjmečných případech ( porucha HW nebo update SW ).

 

Napsal jsem asi všechno důležité, už mě to nebaví, kdyžtak se ptejte. ;)

 

BTW: Doufám, že tuto výjmečnou nabídku využijete, dal jsem si s tím docela kotel práce. ;)

Link to comment
Share on other sites

VPS za cenu ma šlušnou konfiguraci,ale kdo ví jak to je v dnešní době s VPS a v čem je háček jinak k webu ten background to je humus humusů.Jinak hodně štěstí at vam to vydrží :) :-*

 

//edit: Na co ti bude když ti napíšou do kolonky PAWNO? Pošleš jim hubičku?

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jejej, takový pěkný komentář potěší ano, hubičku :*. To by se vám líbilo pošlu vám maximálně paypal request nebo bankovní spojení a var. symbol. :d

 

To pawno se tam píše, abych věděl, že chcete tohle, jelikož to není v ceníku, je to speciálně robené pro vás. ;)

 

Jo a díky za kritiku webu, možná s tím něco udělám, až se budu nudit.

Link to comment
Share on other sites

VPS Alfa

1 gb ram

2,400 Mhz procesor

40 Gb HDD

 

 

program PAWNO

1 GB ram

2,000 MHz procesor

20 GB HDD

 

VPS Alfa 11€

VPS pawno 12€

 

Nechápu to

 

V Pawne máš adminku, fastdl atp..

Link to comment
Share on other sites

Ano, pro minecraft se to nevyplatí cenově. ;) Ale hostovat na tom counter-strike 1.6, tak ušetříte 50%. ;)

 

Rozhodl jsem se ještě o týden akci prodloužit do Neděle 30.6. 2013 0:00

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...