Jump to content

Recommended Posts

Zdravím. Docela často jsme se tu potýkali s možností přímého okopírování tutoriálu.

Jednou mi psal dokonce človíček na skype, který si okopíroval celý můj tutoriál...

Nakonec mi poslal jeho .pwn, a v něm měl:

#include a_samp a dof2
#define COLOR_CERVENA
#define COLOR_ZLUTA)
#define DIALOG_REGISTER
#define DIALOG_LOGIN
#undef MAX_PLAYERS - #define MAX_PLAYERS 100
#define USER_FILE_PATH "Users/%s.ini"

//je to sice taky hodně v mozku ale...

 

Co takhle dělat obrázky z kódů? Donutí to daného člověka tento tutoriál alespoň přepsat, né jen udělat CTRL+ C a CTRL + V...

 

PS: Nápad mě napadl, když jsem viděl tutoriál od: _Dominik_

 

Vzkaz pro vedení: Nevím proč, ale nešlo mi přidat označení....

Link to comment
Share on other sites

Picovina, tutorial sa pisu pre ludi a to ci si to niekdo skopiruje alebo prepise neni snad jedno? Ak ti vadi ze niekdo kopiruje tvoje tutoriali 1:1 tak ich proste nerob. Alebo si k tomu kodu napis licenciu ktora to nedovoli pouzivat v cudzich kodoch

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nemyslím že by to bol dobrý nápad. Dobrí ľudia tvoju prácu pochvália, zlí ju skopírujú. Síce je tu veľa helpov pre dôvod, že majú chybu v tomto kóde z tohto tutu, ale aj tak by to nepomohlo. Ľudia by to len odpísali a nič sa nenaučili..

Link to comment
Share on other sites

Příliš se zde bojí o kopírování. Nezveřejním svůj script v .pwn, aby mi ho neukradli apod. V tom případě sem nepište žádné návody. Člověk, který chce něco ukrást si najde cestu jak to ukrást. Zde na fóru za to trestáme. Pokud chceš zveřejňovat návody v obrázcích, jeto tvoje věc, ale pravidlo rozhodně nebude.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...