Jump to content

pomoc PlayStation 3


ApoWo

Recommended Posts

Zdravím. Chcel by som si zakúpiť konzolu PlayStation 3, no mám ku nej pár otázok.

 

Prvá, asi najdôležitejšia je, potrebujem na PS3 pripojenie k Internetu? Doma nemám WiFi, takže ak áno, bude to problém.

 

Druhá, menej dôležitá, fungujú hry na PS3 bezproblémovo? Nelagujú, nenačítavajú sa dlho alebo nefungujú? Chcel by som si kúpiť TESV: Skyrim a nie som si istý či si hru naozaj kúpiť alebo nie.

 

Posledná, najmenej dôležitá, aké sú priemerné ceny PS3? Najdrahšie som našiel za 350€ a najmenej za 150€, no nie som si istý či je v nich rozdiel. Poznáte nejaký dobrý obchod, dajte mi tip.

 

Vopred ďakujem za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

1. Nie

2. Mali by :d :d PS 3 nemám ale mal som X360s a tam nesekala žiadna hra :d

3. 170 - 300 € a rozdiel môže byť asi v balení ( drahšie môžu mať pohybový ovládač, kameru, nejakú hru atď viď popis produktu v eshope :d )

Link to comment
Share on other sites

Sám mám PS3.

  1. Ne ale i ano, některé hry jsou jen přes internet, potřebují ho, na hrách býcá logo Playstation netowr, ale také jem potřeba na aktualizace software, ale to jde i přes flashku, největší prblém je s USB modem, naštěsťí už mám wifi, taky sem měl problém.
  2. Ne, jsou to hry udělané přímo na PS3, takže se nesekají, je to udělané pro něj. Nikdy jsem zásek nezažil.
  3. 5000-7000Kč =200-280 asi ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...