Jump to content

Krajinka xD


Robin

Recommended Posts

Jak moc se člověk musí nudit, aby dělal něco takového? :d

 

Jako pěkný to je, pro animovanou pohádku pro děti, jiné využití mě nenapadá. Je to fajné, ale jedna věc mi nejde do hlavy, proč je záře z poza kopců, když sluníčko je vpravo nahoře? :) Nebo proč ty kolečka na stromě, asi jablka jsou tak nepřirozeně pravidelně osově uspořádány nebo jak je možné, že je vidět pod hladinu na ryby?

 

Je tu super, ale přijde mi to zkrátka nelogické. Umění je mnohdy nelogické, tak je to asi fuk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak moc se člověk musí nudit, aby dělal něco takového? :d

 

Jako pěkný to je, pro animovanou pohádku pro děti, jiné využití mě nenapadá. Je to fajné, ale jedna věc mi nejde do hlavy, proč je záře z poza kopců, když sluníčko je vpravo nahoře? :) Nebo proč ty kolečka na stromě, asi jablka jsou tak nepřirozeně pravidelně osově uspořádány nebo jak je možné, že je vidět pod hladinu na ryby?

 

Je tu super, ale přijde mi to zkrátka nelogické. Umění je mnohdy nelogické, tak je to asi fuk. ;)

Trosku viac :d

To sa vola ze "Divy krajiny" :d. + Tá žiara to som ani na to nemyslel že je to od slnka.. len sa mi to tak na tej oblohe páčilo :d

Link to comment
Share on other sites

Dik :d Nerobil som to vkuse. Včera večer som to začal robiť asi hodinu a dneska naobed som to mal :d asi 5 hod :d Moc toho v PS neviem tak zato to tak aj trvalo:D

Link to comment
Share on other sites

Tak to já má přesně opačnej problém :d

Já mám GIMP a umím ho ovládat a používat ty fce, ale zase nemám talent na grafiku, prostě mi chybí ten cit a to vidět jak to vlastně chci, a proto mi z toho stejně vždycky vyjde akorát barevná sra*ka :d :d

Link to comment
Share on other sites

Tak to já má přesně opačnej problém :d

Já mám GIMP a umím ho ovládat a používat ty fce, ale zase nemám talent na grafiku, prostě mi chybí ten cit a to vidět jak to vlastně chci, a proto mi z toho stejně vždycky vyjde akorát barevná sra*ka :d :d

Ja to chcel PS tiež na začiatku pár krát zatvoriť čo sa mi to nepáčilo ale potom to už bolo ok :d :d

 

http://fc05.devianta...111-d4uaz3h.png

toto som kreslil ale už dávnejšie ( 1 výtvor ) :d ( ešte som to sem nedával xD )

Link to comment
Share on other sites

Já mam tiež GIMP a chválim si ho :) Inak sa mi toto veľmi páči, je to také čisté, nehranaté :) Super práca.

Vadia mi tam takéto chybičky. Smer svetla ide od slnka na strom, a strom je osvetlený úplne z inej strany a tak to máš na všetkých stromoch. Viac obr.

post-7986-0-09530200-1369940240_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...