Jump to content

Recommended Posts

logo.png

Hledám posily do svého mladého týmu projektu "Minecraftia.cz".

 

Koho hledáme?

  • Překladatele - EN->CZ->EN, EN->SK->EN
  • Programátory Java - pro drobné úpravy například minecraft.jar (class editorem) a jiných věcí, tvorba/úprava pluginů pro nové itemy z módů
  • ModPack developery - 1-2 pomocníci, kteří by hlídali verze módů, aktualizovali módy v launcheru a serveru, pracovali na vylepšení Modpacku
  • Stavitele - Chceme kreativní stavitele, jelikož pomocníky, kteří staví podle úkolů, najdeme vždy. Máme již v týmu hlavního stavitele, který má na starosti celý koncept mapy (již je postavená), stavitel by s nim konzultoval změny a prováděl je sám bez dohledu a "chůvy"
  • Plugináře - spolehlivý a zkušený člověk, který by spravoval pluginy (nemáme jich hodně, pouze základní, avšak používáme MySQL, proto je údržba o něco složitější, ale žádná dřina, úkolem je zajistit běžný bezproblémový chod)
  • Moderátory serveru - Požadujeme spolehlivost, dohlížení na bezproblémový chod serveru ingame, ochotu poradit a pomoct
  • Technika - úkolem je dohlížet na chod serveru přes webové rozhraní, v případě neočekávaného pádu serveru ho zapnout/restartovat, technik by měl mít zkušenosti s pluginy, všeobecně bukkit serverem a také Forge.

Požadujeme:

  1. Věk nad 16 let
  2. Dostatek času
  3. Ochotu se podílet na novém projektu a rozvíjet ho
  4. Psaní bez chyb a spisovně (na diakritice nezáleží)
  5. Spolehlivost a schopnost logicky přemýšlet v různých situacích
  6. Schopnost přijímat správná řešení v situacích, kdy není čas na dlouhé přemýšlení
  7. Možnost komunikace v hlasovém hovoru (mikrofón)
  8. Koupený Minecraft

Nabízíme:

  • Mladý kolektiv
  • Přednost kvalitě před kvantitou, upřednostňujeme kvalitní server než-li 100 plných slotů a nepořádek na serveru
  • Nové zkušenosti a poznatky
  • Server pouze pro hráče s koupenou hrou
  • Vlastní launcher a modpack
  • Odměny za dobrou práci
  • Skvěle strávený čas na serveru bez stresu a nervů
  • Různé akce

Zájemci

  • Můžete mi napsat do soukromé zprávy
  • Můžete mi napsat na skype: skype.4webmaster.cz
  • Jsem dokonce na ICQ: 584374014 (pokud se neozvu, pište jinam)
  • Nebo mi napište email: admin(at)4webmaster.cz

Podpořit nás můžete "lajkem" na Facebooku

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

KEby ma niekto naučil MineChraft tak by som sa Hlasil 4Forse

Kde si to mam Stiahnut ;)

 

MineChraft neumím ani já, kdyžtak se taky hlásím na výuku :d

 

K věci, hledám pouze hráče s koupenou hrou.

 

Máme podporu pro HD skiny, to znamena skiny v rozlišení do 1024x512 to samé platí i pro HD pláště!

Screeny:

 

 

954872_548820925157046_794842989_n.png

941261_548824828489989_798127713_n.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

To vypadá, že si asi půjdu zahrát MC, až to budeš mít postavené. Dostala mě ta železnice. :d Vypadá to dobře, myslím, že tento MC nebude mít v ČR konkurenceschopný server.

Link to comment
Share on other sites

To vypadá, že si asi půjdu zahrát MC, až to budeš mít postavené. Dostala mě ta železnice. :d Vypadá to dobře, myslím, že tento MC nebude mít v ČR konkurenceschopný server.

 

Napsat můžeme ledacos a těžce se to hodnotí podle textu. Chce to vidět, chce to zažít a až poté popsat své emoce :d Já se nezamýšlím o tom, zda budu mít či nebudu mít konkurenci, jde mi o kvalitu hraní. Dnešní servery v česku a slovensku utajují pluginy, snaží se získat stovku hráčů online a při tom zapomínají na kvalitu, rozbité mapy, griefing, podpora warez hráčů - to vše jen pro velkou návštěvnost.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Musím říct, že tento server je pecka jak podle vzhledu, tak podle módů. Vlastní launcher, bezva práce se skiny, překrásný spawn...řekl bych, že nejhezčí co jsem kdy viděl (bez nadsázky). Užitečné módy které se dají všechny použít. Není to jen server jimi přeplácaný. Až se server spustí, tak to bude pecka!

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vskutku, super server. Fajní koníčci, domečky a všechno. Krýpla jsem nepotkal, takže spokojenost, to asi protože jsem chodil jen v centru. Nejsem pravidelný hráč MC, nevím co víc k tomu říci. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...