Jump to content

php RZE Panel - Webová aplikácia vytvorená pre servery sa-mp s modom Realna Zeme


Laces

Recommended Posts

RZE Panel je multifunkčná webová aplikácia určená pre servery GTA San Andreas Multiplayer s modom Realna Zeme

Tento systém je vytvorený tak ako pre hráčov tak aj pre administrátorov servera

 

Screeny: http://www.rze-panel...eb/screens.html

Online ukážka: http://rze-panel.tk/...panel/index.php

Download: http://www.rze-panel...Panel-1.0.0.rar

WEB Systému: http://www.rze-panel.tk/web/index.html

 

Požiadavky

  • Na VPS nainštalovaný balíček apache2 a php5
  • Server bežiaci pod webovým serverom
  • Webový server musí mať práva na zápis vytváranie a mazanie súborov vo Vašom sa-mp servery
  • Na sa-mp serveri mod Realna zeme 7.3 a vyšší
  • Po inštalácii mať spustené filterscripty panel.amx a vip.amx ktoré Vám panel automaticky nainštaluje

 

 

RZE Panel obsahuje

 

Funkcie pre hráčov:

  • Online úrad - možnosť vložiť alebo vybrať peniaze s banky alebo firmi
  • Online obchod - možnosť kúpiť pas, preukazy, kúpiť alebo aktivovať VIP, nakúpiť marihuanu
  • Online štatistiky hráča ktoré si môže umiestniť na web alebo fórum
  • Zmena skinu na serveri
  • Online informácie o serveri ako je status, online hráči na serveri, online banlist, online mapa, top 50 hráčov, online chat
  • Možnosť zmeniť si nick alebo heslo na serveri
  • Možnosť pozrieť si aj štatistiky iných hráčov
  • A množstvo ďašieho

Ďalšie funkcie pre RCON admina alebo admina level 5

  • Zabanovanie alebo odbanovanie hráča
  • Zapnutie, vypnutie a reštart servera
  • Log servera
  • Možnosť kicknuť alebo zabanovať online hráča na serveri
  • Úpravovanie hráčov - možnosť upraviť čokoľvek na hráčovi
  • Online RCON

Návod na inštaláciu RZE panela

  • Nakopírujeme rze panel do /var/www
  • Nachmodujeme na atributy 0777 zložku /online/mapa a súbor /online/mapa/mapa.txt
  • Spustíme v prehliadači panel čím spustíme inštaláciu a pokračujeme podľa inštrukcií

 

 

 

1.png

 

 

5.png

 

 

 

7.png

Link to comment
Share on other sites

Super, fakt ti moc tleskám podporovat rze..!

Další člověk co podporuje RZE. Ještě to tam těm dětem nainstaluj ať mají kompletní servis ;) Dostaneš za to AT level 1 bilion sto miliard ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Rovno si ma mohol pridať do credits :d :d :d

pridal som ťa do toho vip

 

Super, fakt ti moc tleskám podporovat rze..!

Další člověk co podporuje RZE. Ještě to tam těm dětem nainstaluj ať mají kompletní servis ;) Dostaneš za to AT level 1 bilion sto miliard ;)

ma to automatickú inštaláciu
Link to comment
Share on other sites

Super, fakt ti moc tleskám podporovat rze..!

Další člověk co podporuje RZE. Ještě to tam těm dětem nainstaluj ať mají kompletní servis ;) Dostaneš za to AT level 1 bilion sto miliard ;)

 

:d :d

Link to comment
Share on other sites

Super, fakt ti moc tleskám podporovat rze..!

Další člověk co podporuje RZE. Ještě to tam těm dětem nainstaluj ať mají kompletní servis ;) Dostaneš za to AT level 1 bilion sto miliard ;)

Aspoň jsi bez práce ;)

Link to comment
Share on other sites

Aspoň jsi bez práce ;)

Nějakým záhadným a velice čarovným způsobem mi uniká tvůj význam tohoto komentáře.

Pokud vím a neklame mě kompletně celé tělo, tak s Reálnou zemí nemám nic společného.

Link to comment
Share on other sites

RZE tu je a dlouho bude, tudíž nevidím důvod proč někomu psát že podporuje RZE přeci jen díky Lacesovi sice pár lidí nainstaluje online panel pro RZE ale nic se nezmění spíše se jen rozrostou RZE servery které mají kvalitní hru(Né všechny servery), řekl bych že to spíše RZE populaci uškodí, RZE servery co již tak mají dost lidí (na rozdíl od 0vého stavu většiny serveru) se díky tomuto rozšíří a ti ostatní získají větší konkurenci ti co si budou chtít zahrát RZE tak nepůjdou na 0vý server ale půjdou tam kde je více hráčů, díky tomu si časem(Kvůli nadutosti CZ/SK) řádek pár let :d lidé uvědomí že RZE nemá smysl a pokusí se najít jiný free mód dostanou se k něčemu co ještě neviděli (Soubor .pwn) a vytvoří svůj vlastní veleúspěšný mód. Good Job Laces.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nějakým záhadným a velice čarovným způsobem mi uniká tvůj význam tohoto komentáře.

Pokud vím a neklame mě kompletně celé tělo, tak s Reálnou zemí nemám nic společného.

Normální člověk určitě pochopil význam toho co jsem napsal.

Když ani nevíš co píšeš, tak sem vůbec nelez. Kdyby si věděl co píšeš, tak by si pochopil moji reakci na tvůj komentář.

 

Ale speciálně pro tebe to vysvětlím.

Ve svém komentáři jsi napsal:

"Ještě to tam těm dětem nainstaluj ať mají kompletní servis"

 

Tak jsem jen odepsal: "Aspoň jsi bez práce"

 

Doufám, že nyní to již chápeš. :)

Link to comment
Share on other sites

Požiadavky

  • Na VPS nainštalovaný balíček apache2 a php5

Návod na inštaláciu RZE panela

  • Nakopírujeme rze panel do /var/www
  • Nachmodujeme na atributy 0777 zložku /online/mapa a súbor /online/mapa/mapa.txt
  • Spustíme v prehliadači panel čím spustíme inštaláciu a pokračujeme podľa inštrukcií

 

A ty si naozaj myslíš, že niekto s VPS si na server dá RZE? :d 98,7% ľudí s ukradnutým RZE ani nevie, čo je VPS

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Je to len sracka s okopirovanym designom ako vsetko od teba... :p

o je to free design neviem čo máš proti nemu lol , a píšeš že je to sračka a sám neurobíš lepšie
Link to comment
Share on other sites

Super RZE se nebude hrat na serverech ale nyni ji budeme hrat na webu :lolol:

Robil som to pre najrozširenejší mod aby sa to čo najviac využilo nemohol som za toe že je to rze
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...