Jump to content

nabízím Voice & Game hosting design


ForeveR

Recommended Posts

Zdravím. predám Voice & Game hosting design. Jedná sa o design, ktorý som kúpil od mafikesa a to PlayHosting.cz originál design aj zo swift panel themou. Samozrejme, že sa dá kúpiť aj po častiach. Dá sa kúpiť Design, doména, Swift panel théma, PSD logo, PSD index, PSD banner, PSD ikona...

 

Doména: www.PlayHosting.cz (Hostovaná u wedosu)

 

Možnosti platby:

Bankový prevod

Zloženka

SMS (Iba z CZ !)

 

O cene sa dohodneme :)

 

Kontaktujte ma pomocou PM !

 

To bude asi tak všetko ;)

 

 

Krátky náhľad:

 

 

webdesignla.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mě se ten design vůbec nelíbí pro hosting čehokoliv. Maximálně na nějakou video galerii.

 

Proč chceš, abychom tě kontaktovali PM, místo toho aby jsi uvedl rovnou cenu? Co zkrýváš :d

Link to comment
Share on other sites

Mě se ten design vůbec nelíbí pro hosting čehokoliv. Maximálně na nějakou video galerii.

 

Proč chceš, abychom tě kontaktovali PM, místo toho aby jsi uvedl rovnou cenu? Co zkrýváš :d

 

Cenu nemám navrhnutú. Chcem to predať čo najlacnejšie. Prispôsobím sa stavu účtu kupujúceho ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nevím, kdybych chtěl dělat gamehosting a ten design nebyl jak pro videogalerii, o doméně nemluvě.

 

Ten swift panel je do toho webu implentovaný ?

 

Je to iba swift panel THEME nie swift panel a ak si myslel, tým, že prvky z webu sú do tej thémy vložené tak áno, sú

 

Tenhle vzhled už někdo měl a myslím že ten někdo je reglej i tady tak se zvědavej jestli se ten člověk k tomu vyjádří :d

 

Myslíš Tosi-ho? Prečo by si mal ku tomu vyjadrovať? On už takú má :d takže jemu to môže byť " ukradnuté " čo tu ja predávam :)

Link to comment
Share on other sites

vyzera to divne a nie moc pekne ak si toto vazne kupil za 3600 tak ta pekne okradly a zarobili na tebe

 

 

Ja si to nemyslím, že by nejako na mne zbohatli. Mne to ešte keď som to potreboval vypomohlo 100% som bol spokojný ;-) (A naďalej aj som)

 

A to divne a nie moc pekne, lebo vidíš iba screen 1 stránky...

Link to comment
Share on other sites

3 600 Kč je za tuhle grafickou práci hodně. Je to přímo předražený. Viděl jsem ten web a hosting, když fungoval. Takže vím o čem mluvím, tyhle stránky mohli mít maximálně hodnotu 1000 Kč...

Link to comment
Share on other sites

3 600 Kč je za tuhle grafickou práci hodně. Je to přímo předražený. Viděl jsem ten web a hosting, když fungoval. Takže vím o čem mluvím, tyhle stránky mohli mít maximálně hodnotu 1000 Kč...

 

 

Bože ale čo furt riešite za koľko som to kúpil ?!

 

To je moja vec nie vaša !

Link to comment
Share on other sites

třeba nakonec balamutíš a dával jsi za to 1000 :) .. Teď se snažíš hodit vysokou taxu, kterou jsi za to dával a čekáš kdo ti kolik za to nabídne. Ty díky tomu dotyčnému nabídneš, že chceš za to cca 1000 a on si bude myslet, že bůh ví jaká to není sleva, když jsi za to údajně dával 3600 :d

Link to comment
Share on other sites

třeba nakonec balamutíš a dával jsi za to 1000 :) .. Teď se snažíš hodit vysokou taxu, kterou jsi za to dával a čekáš kdo ti kolik za to nabídne. Ty díky tomu dotyčnému nabídneš, že chceš za to cca 1000 a on si bude myslet, že bůh ví jaká to není sleva, když jsi za to údajně dával 3600 :d

 

 

Pozri.... Už som tu písal, že tu nebudem riešiť hovadiny ohľadom za koľko som to kúpil... Je mi úplne jedno, že mi neveríš, že som to kúpil za 3600 je mi to úplne ukradnuté ;) Ak nemáš záujem si tu nepodstatný resp. sem nemusíš vôbec písať.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...