Jump to content

nabízím Chceš BF3 Zadarmo?! Tu máš!


adko1234

Recommended Posts

Hah, a obrázky nebudú, však? Dobre, je to oficiálne, pochybujem že máte nejakú hru keď ani v Pawn nevieš robiť, čo je niečo ako C, a nieto aby si robil hry.

Link to comment
Share on other sites

Bože, daj sa prosím liečiť.. Ja som písal ake jazyky viem, a nie že v Akom jazyku robim hru. A Hry sa robia aj v Android, Ja robím si len Client pre hru ako má aj Battlelog.

 

Daj sa už prosím liečiť, lebo ja puknem smiechy s teba. Dakujem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bože, daj sa prosím liečiť.. Ja som písal ake jazyky viem, a nie že v Akom jazyku robim hru. A Hry sa robia aj v Android, Ja robím si len Client pre hru ako má aj Battlelog.

 

Daj sa už prosím liečiť, lebo ja puknem smiechy s teba. Dakujem. ;)

Dobře od teď budu citovat, aby sis náhodou neupravil příspěvek. Android je jazyk? Budou tedy dnes ty screeny? Ne že bych na tebe nějak spěchal, jen se ptám. A to že si budeš dělat kopírku battlelogu už je čistě tvá věc a mě to nezajímá. ;) Mě vlastně ani nezajímá, že děláš hru, jen jsem vyjádřil svůj názor a když už jsem u slova "dítě", tak by mě tedy zajímalo kolik ti je?

Link to comment
Share on other sites

Ty sa daj liečiť. Kokotov tu máme dosť a viac nám netreba. Pochybujem o tvojej mega super hre. Myslíš si že si pánko keď tu vravíš o nejakej hre. A pochybujem tiež o tom že bude na Steam. Pravdepodobne máš len 10 rokov a snažíš sa na nás urobiť dojem, ale my nie sme retardovaní.

Link to comment
Share on other sites

Ked asi hladam názov, tak hra asi bude. :) a Je. Ja viem robiť v C/C++, Troška PHP a Android.

 

Programovací jazyk Android neexistuje, aplikácie pre Android sa programujú v Jave :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...