Jump to content

nabízím Chceš BF3 Zadarmo?! Tu máš!


adko1234

Recommended Posts

Zdravím? Chceš BF3 Zadarmo? Tak vymysli názov pre našú hru a Máš!

 

Takže ide o to, že moj tím nevieme vymyslieť názov pre našu hru, a tak sme sa obrátili na Vás. Ale nie bez Odmeny! Ale hned dostanete aj BF3 účet Originál!

 

Dej Hry: Ide o Podobnú hru ako Battlefield 3. Odohráva sa v 21. st. Proste FPS Strielačka.

 

Dakujem, dúfam že niekomu môžem tento účet prenechať! :-)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale ani jedno sa mi zatial nepáčilo.. :) Niesi ty ten zo skype.. neviem ako sa volá, to iste mi píšeš čo on. :d Pravdaže je ťažké vymyslieť dajaky názov, ale dúfam že niekto vymyslí, a môžem sa konečne zbaviť toho účtu, ale pravdaže ešte máš šancu. :)

 

Ale ajtak díky. :)

Link to comment
Share on other sites

Since 2013

HawnShot

Operations X

Secret 2013

Amestit

Ammo 2013

RunArmy

The War

Bull Ore

Secret Land

Dark Ammo

Dark Infinite

Infinite 2013

The Haters

Hatt Ammo

Supreme Ammo

Supreme Warriors

Supreme Skills

BlackTired

 

War of European

Crashed population

 

 

Night on War

NightScrapper

LowSkill

AziL

Raw

Day of WAR

WarPoint

FlagPoint

DayPoint

Ironic

You way

AXiP

 

 

PS// Všetko čo ma napadlo

Link to comment
Share on other sites

Pochybujem o tejto súťaži, ale dobre..

 

What the fu*k

Tak načo to sem píšeš nikoho tvoj názor netrápy...Iba si spamuješ príspevky.Ked už niečo píšeš tak píš vetu ktorá ma význam..

Link to comment
Share on other sites

Určite tu mám viac skúsenosti ako ty. Premýšľaj, kto by ti tu dal BF3 zadarmo, ak má tým v ktorom je možno aj 10 developerov a nevedia navrhnúť vlastný názov. To potom tu hru ani nemali začínať.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Si len myslíš ... Som tu od roka 2010 - 2roky na starom účte ktorý mi smazaly a rok na tomto.

Tvoja hodnost

Nováček moja

Pokročilý uživatel..

 

Mne nevadí že to bude odrb len chcem pomôct ak niečo nevie ty mudrland

Link to comment
Share on other sites

Rád bych viděl tu hru. Když výrobce není ani schopen vymyslet svůj originální název a jde si pro něj na fórum, kde je v průměru dětem kolem 15 let. A reklama na svůj server v podpisu? Dle mého to nebude hra, ale spíše název pro jeho mód.

Link to comment
Share on other sites

SparkelZ či jak sa voláš, určite som tu dlhšie než ty, na mojej hodnosti nezáleží, mám tiež nový účet. A to že tu podozrieva toho týpka ktorý nemá ani Reputáciu Petr Hnátek, už niečo znamená.

 

PS: Nemá žiadne referencie ani nič. Nedôverujem mu.

Link to comment
Share on other sites

Peter, ty si asi zožral múdrosť sveta.. Pravdaže názov hry (Originálny) ja ťažký vymyslieť.

 

Vyhlašujem Výhercu! SparkleZ Jeho sa mi páčili najlepšie a som si aj jeden Vybral.

 

Prosím, pridaj si ma na Skype: Brian.Liptak1 :) A Dám ti účet. a Potom nezabudni napísať tu že to nebol žiadný Ojeb, lebo fakt ti ju na Skype pošleme. Velmi sa Ospravedlnujem že som len teraz prišiel, ale celý den som nebol na PC, v škole to rýchlo napísal a len teraz Prišiel.

 

(Prepáčte za gram. Chyby, Píšem rýchlo).

 

Ale ajtak chcem podakovať SparkleZ za najlepší názov našej hry! :)

Link to comment
Share on other sites

Jasne jak inač lebo on napisal viac tak teraz on ze??? mohol si vybrat niekoho ineho a nie len toho kto ma viac a zviraznene asi 6 nazvov.

 

PS/ SparkleZ teba neurazam ok?

Link to comment
Share on other sites

Ako som slúbil, výherca hru dostal, žiadný Ojeb! Pravdaže hry nehrajem už 4 mesiace, kvôli priatelke, hre a škole.. Takže všetky účty predávam, alebo robim súťaže.

 

Možno urobim ešte dajaku ked si nebudem vedieť poradiť, ale ajtak.. Dakujeme!

Link to comment
Share on other sites

NEXT, Až ked zaplatíš.. Ti pošlem hru. Zas originálny názov je fakt ťažké vymyslieť, takže ťíško prosím. :) Len zavidíte že nie vy ste to vyhrali.. Názov pre mod to fakt neni, kedže to je akčná strielačka ako BF3. Máme zakúpené drahé programy a vybavenie pre tvorbu hry. Ked bude dokončená, hodím vám ju tu.. Aby ste nepovedali že som nič nevytvoril. A Pravdaže, hra bude za peniaze, zadarmo možno cez Warez.. cez MP. :(

Link to comment
Share on other sites

Hah, pochybujem že tu vôbec niečo zverejníš. Teraz nám vravíš aký si pánko a myslím si, že tu budeme na tvoju hru čakať zbytočne. Ešte viac pochybujem že to bude niečo ako BF3, ak vôbec niečo bude. A prečo by sme mu mali závidieť? Ja mám BF3 zakúpený a aj tak ho nehrám, nie som taký lenivý aby som si nekúpil hru.

 

Už sa teším na tvoju hru.

Link to comment
Share on other sites

Ja som nehovoril že sa musíte tešiť, hra bude na Steame. Tam si ju potom môžete zakúpiť. :) Už fakt nechápem tú závisť ludí čo vy to robíte.. 12 ročné deti.

 

My na hre pracujeme dosť dlho, má vyjsť na podzim. Radšej som tu nemal dávať, nič.. lebo tie malé decká tú zavidia proste všetko. Máš pravdu, BF3 To nebude.. Lebo zas nemáme Frostbite 3. Ale fyziku máme dobrú.. na všeliaké demolácie a tak.. Zatial hladáme len Programátorov na Android. nič viac..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...