Jump to content

hledám Hledám grafika odměna jistá!


spanel

Recommended Posts

Zdravím,

Hledám Grafika pro vytvoření Themy na můj E-shop s Bongama,Weed potřebama a Grafit. potřebama!

!!!!Platím nahned!!!! jedná se o systém Presto shop

Samozřejmě pište jen ti co mají nějaké portfolio nebo nějakou web. prezentaci jinak to neřeším chci aby ten E-shop nějak vypadal díky Španělák

P.s [email protected] nebo skype:spanelak2

Link to comment
Share on other sites

Hele mladej nevím jak to chodí u vás na vesnici ale u nás ve městě je to normální nebudu to řešit s tebou jakož to s kidem co akorád upozornuje na 3 chyby. Pokud máš zájem můžem se domluvit pokud ne tak mlč a hraj si Gta

Link to comment
Share on other sites

Hele mladej nevím jak to chodí u vás na vesnici ale u nás ve městě je to normální nebudu to řešit s tebou jakož to s kidem co akorád upozornuje na 3 chyby. Pokud máš zájem můžem se domluvit pokud ne tak mlč a hraj si Gta

Sice je to OT a netýká se to obsahu, ale nemohl jsem nezareagovat. Nevím jak ve vašem městě, ale v českém jazyce to rozhodně normální není :d Ať už jsi ve městě nebo na vesnici (nevím, o čem tohle vůbec vypovídá...). Každopádně souhlasím s tím, že spamovat topic jen tím, že autor neumí psát česky se prostě nesluší a je to OT :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...