Jump to content

hledám WoW:Mist of Pandaria private server


martynke

Recommended Posts

Pandashan - Worst Server of the History. Plno bugov, i keď každý server nie je 100% Bug-Free, tento ich ma priveľa. Molten (Cataclysm) mám Najradšej.

Link to comment
Share on other sites

molten-wow.com, ale je to 4.3.4 čiže Catacylsm. Nedávno prešli z 4.0.6 takže ešte pracujú na ostatných Realmoch. Zatiaľ je tam Insta 80 ale už bude i 3x

Link to comment
Share on other sites

Pandashan - Worst Server of the History. Plno bugov, i keď každý server nie je 100% Bug-Free, tento ich ma priveľa. Molten (Cataclysm) mám Najradšej.

A čo čakáš? Free emulátor ktorý by opravil všetky chyby alebo dokonca že by to spravil developer tým? Ale prosím ťa to bude trvať ešte najmenej tri roky než to bude bug-free. Najlepšie sú stejnak klasiky ako Wotlk alebo TBC.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne hrám na Emerald Dream, Feenix, Molten WoTLK a Cataclysm. Hrám taktiež Origo MoP. Neočakávam že to bude bug-free, myslel som to tak, že tam je hrozne veľa bugov a ľudia vravia že sa tam dá hrať.

Link to comment
Share on other sites

Ja čo som skúšal nejaké tie free tak som ich nerozbehal ... neviem prečo .. tak preto aj zatiaľ hrám originál a keď som si kúpil all data disky original tak už si to občas aj predplatím na tie 2 mesiace ... väčšinou na zimu a potom na leto a medzi tým ako kedy ...

Link to comment
Share on other sites

No veru ja som na Nagrand a tam moc slovákov or čechov nieje :d začal som si aj na Dark thule ( neviem ako sa to píše .. :d) ale tak na Nagrande mám lvl 74 alebo tak nejak tak tam sa mi lepšie hrá :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...