Jump to content

návrh Palec dolů/nahoru


Recommended Posts

Zdravíčko, administrátoři, bylo by moc fajn, kdyby se dalo hodnotit kvalitu příspěvku. Například uživatel chce s něčím pomoci. Další tři uživatelé mu pošlou odpověď. On vyzkouší jejich rady, čí rady pomohly, klikne na palec nahoru, koho nepomohly na palec dolů. Když si v archívu uživatel se stejným problémem zalistuje, uvidí hodnocení příspěvků. Má-li příspěvek hodnocení "-20", tou radou se nebude řídit. Najde si příspěvek s největším hodnocením a vyřeší tak svůj problém.

Link to comment
Share on other sites

Řekl bych, že je to skvělí nápad, ne protože je můj, ale protože oddělí shit a OT příspěvky od kvalitních rad, návodů, zkušeností a jiných hodnotně využitelných věcí.

Link to comment
Share on other sites

Máme na fóru nevyužitý systém poděkování, který byl vypnut. Lze ho zapnout. Funguje na tom principu, že reputace slouží jako souhlas, ale poděkování jako poděkování za radu, pomoc atd.

Link to comment
Share on other sites

Řekl bych, že je to skvělí nápad, ne protože je můj, ale protože oddělí shit a OT příspěvky od kvalitních rad, návodů, zkušeností a jiných hodnotně využitelných věcí.

 

Nad 1. příspěvkem by měl být odkaz na nejlépe hodnocený komentář v tématu ( jisté řešení problému )

nejhůře hodnocený komentář v tématu ( pro po pobavení, jakou ten člověk plácl hloupost )

 

Youtube.com systém

 

EDIT:

 

Máme na fóru nevyužitý systém poděkování, který byl vypnut. Lze ho zapnout. Funguje na tom principu, že reputace slouží jako souhlas, ale poděkování jako poděkování za radu, pomoc atd.

 

To si vůbec nerozumíme ;)

Link to comment
Share on other sites

Musíme vycházet z toho, co máme. Nikdo nebude programovat další vylepšené funkce. Pokud autor vyřešil problem, tak by měl napsat, vyřešeno, moderátor téma zamkne -> vyhne se dalšímu přispívání a téma bude přehledné. Navíc uživatelé neumí používat reputaci natož abychom to dělali složitější.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

souhlasím...

 

ale nečekal bych že by jsme se tu dočkali něčeho co by admini doprogramovali ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolik lidí tu využívá staré vyřešené Help témata? Moc jich není. Něco takového by bylo zbytečné.

 

Myslím, že lidé především čtou zamčené příspěvky. Lidi totiž do google napíšou svůj problém a hodí je to sem na fóru, kde je ten stejný problém už vyřešený. ;)

 

Zapnul jsem systém poděkování, můžete vyzkoušet jak funguje. Lze ho nastavit pouze pro první příspěvek nebo pro určitá fóra.

 

Znám systém poděkování moc dobře, no nemyslím, že to bude splňovat účely z jakých jsem vytvořil toto vlákno, ale proč to nezkusit. ;) Alespoň nové Zpestření funkcí fóra. ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že lidé především čtou zamčené příspěvky. Lidi totiž do google napíšou svůj problém a hodí je to sem na fóru, kde je ten stejný problém už vyřešený. ;)

 

Po dobu, co jsem tu byl ve funkci (ať už správce či moderátor) drtivá většina raději založila nové téma, než aby použila magické tlačítko vyhledávání. Pochybuji, že se něco změnilo.

 

Kdyby to šlo, tak bych raději obnovil palce dolů. Bohužel hodně lidí je zneužívalo. Nastavení limitu 5 mínusek na den (tak jak je to u plusů) by to možná vyřešilo.

Link to comment
Share on other sites

Souhlas, zapnout palce dolu a omezit v nastaveni IPB maximalni pocet user/den.Mam tuseni, ze podobny system uz IPB ale ma, nebo lze na addons a modifications na IPB strance dohledat.Normalne zkus v nastaveni vyhledat nejlepsi odpoved nebo tak neco, narazil jsem uz na to.

Link to comment
Share on other sites

Palce dolu zapínat nebudeme, protože i těch 5 palců denně může kdokoliv lehce zneužít což se tady již odehrávalo a omezení nepomohlo -> to je ten důvod, proč jsme to předělali pouze na plus.

 

Jinak pawno projde co nejdřív rekonstrukcí. Nejspíš využiji rady a použiji addon pro nejlepší odpověď.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...